Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko widziałeś co się dzieje teraz w salonach?

Dzwoniłem dzisiaj jeszcze do 3 punktów i w żadnym twierdzili że na chwile obecną nie posiadają PVRów.

A nie będę jechał kilkaset kilometrów do jakiegoś salonu gdzie teoretycznie mają, ale w momencie gdy przyjadę okaże się że jednak wysprzedali, bo nie przyjmują rezerwacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie odnośnie tej nowej promocji C+ to znaczy chciałbym wziąć dekoder philips pvr HD gdyż zależy mi na funkcji nagrywania, a nie posiadam telewizora w jakości HD czy wpłynie to na jakość na zwykłym kineskopowym TV czy lepiej zabrać zwykły dekoder SD??

Z góry dzięki za odpowiedź

 

Czy może pokusić się o jakiegoś Fergusona ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wtorku mam tuner PVR HD i po aktywacji wskoczyły mi wszystkie kanały SD, jakie miałem w umowie, ale nie miałem dostępu do HD. Następnego dnia, gdy przyszedłem z pracy miło się zdziwiłem, bo programy HD już działały :) Jednak mam problem z uruchomieniem Astry na moim tunerze :( i kombinowałem coś z ustawieniami, po czym wyszukałem na nowo kanały... Po tej operacji znów zniknął mi dostęp do kanałów HD! Jednak po pół godzinie już były. Czy ktoś wie, o co chodzi? Miał ktoś taką sytuację?

 

Co do Astry to nadal nie wiem co mam zrobić, żeby działała :( Jak podłączę tuner po CP (Samsung DSB-S305G) to śmigają bez problemu obie satelity!

 

Dodam, że wersja softu w Philips'ie to 76 (na razie nie mam dostępu do nowszego softu :( ), antena 110cm ustawiana w zeszłym roku przez fachowca, konwertery i przełączniki Golden Interstar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że aktualizacje oprogramowania dla Philipsa PVR HD są tylko w niektóre dni tygodnia?

Jeśli tak to kiedy będzie najbliższa możliwość ściągnięcia najnowszego softu?

Dzisiaj!!! (chyba :? ) A jeśli nie dzisiaj to na pewno jutro i być może w sobotę i niedziele (co do tych dwóch ostanich dni nie jestem pewien :oops: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wczoraj wymienić wkóncu ten dekoder w Centrum Cyfry+ i w końcu dekoder odpowiada na pilot ale...

 

... niestety tak jakby dziwnie przycinało, znaczy się gdy naciskam jakiś przycisk na pilocie to stosunkowo często dekoder nie reaguje, szczególnie widać to w menu.

Czasem wogóle nie mruga ta lampka na dekoderze, a czasem niby mruga ale nic się nie dzieje...

 

To jest jakaś wina softu czy znów dali mi jakiegoś złoma? Dodam że moja wersja softu to 76 (w tym momencie mi się aktualizuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni jestem posiadaczem tego dekodera i również aktualizuje mi się oprogramowanie. Miga przy tym intensywnie czerwona dioda. Pytanie do tych którzy dłużej posiadają ten dekoder jak długo zwykle trwa taka aktualizacja oprogramowania, bo u mnie trwa to już ok. 20 minut. Mam jeszcze jedno pytanie. Dlaczego na niektórych kanałach HD obraz jest zwężony w pionie i jak to ewentualnie zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

derwisz, aktualizacja trwa krócej niż 20 min, odłącz dekoder z sieci i spróbuj jeszcze raz zaktualizować soft, co do tych pasów, nie zawsze da się to zmienić, podejrzewam, że masz Tv w formacie 16:9, jeśli tak to w menu dekodera masz opcję parametry terminala i tak ustawienia tv i magnetowidu i format obrazu musisz zmienić na szeroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już zaktualizowany soft i w kwestii Astry nadal to samo. Nie mogę jej ustawić :( Proszę o pomoc!

 

Poza tym odkryłem dziwną zależność, błąd! Jak wchodzę w "PROG" tam na wybranej pozycji daję "+" żeby dowiedzieć się więcej o programie i następnie "strzałka w dół" to tuner się wyłącza a potem zaraz sam włącza!!! Czy ktoś też tak ma?

 

PS. U mnie aktualizacja trwała na oko maks. 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chcialem spytac o jedna rzecz dotyczaca tunerow do cyfry.Ja sie chyba zdecyduje na Philipsa ale niemusze miec tego z nagrywarka starczy bez ale chcialbym sie dowiedziec czy do tego tunera dostane przy podpisaniu umowy kabel hdmi-hdmi czy musze dokupywac osobno ? Oczywiscie bede bral opcje HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie miałem w kabla HDMI, nawet w instrukcji i na opakowaniu nie jest wymieniony wsród wyposażenia, tak samo jest z EURO.

Ale może jakaś partia posiada HDMI, ponieważ przedwczoraj gdy wymieniałem uszkodzony egzemplarz PVR HD to Pani w Centrum Cyfry+ pytała się mnie czy miałem w zestawie kabel HDMI. Więc może coś w tym jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...