Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sobota 21.07

 

06:00 100% Viva

07:00 Power lista

10:00 Mega Top 10

11:00 In & Out

12:00 Hot or Not

13:00 Kolejno odlicz, czyli Viva 10 naj: odc. 1-2

14:00 VIVA Hits Polska

15:00 100% Viva

18:00 Week Top 10

19:00 PL Top 10

20:00 100% Viva

20:30 Futurama: odc. 1-4

22:30 Webnięci: odc. 1-4

00:30 VIVA Hits Polska

01:00 VIVA DJ Night

02:00 100% Viva

 

Niedziela 22.07

 

06:00 100% Viva

07:00 Power lista

10:00 Mega Top 10

11:00 O co kaman?

12:00 Hot or Not

13:00 Szał ciał PL odc. 1-2

14:00 Next odc. 1-4

16:00 Top 20

18:00 MTV Plotek.pl: odc. 8-9

19:00 Kolejno odlicz, czyli Viva 10 naj: odc. 1-2

20:00 Chyba ich pogięło!: odc. 1-4

22:00 Webnięci: odc. 3-5

23:30 VIVA Hits Polska

00:30 VIVA DJ Night

02:00 100% Viva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest TOP 20. Myślałem że na weekend ramówka będzie gorsza ale też źle nie wygląda (jak na razie). Ale na szczęście zostaje ToP 5 Best of Viva więc troszkę starszych klipów będzie. A jeśli chodzi o 10 na 10 to i trak dobrze że 2 lata pociągneli bo miało być tylko do 10 urodzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle ale gdzie jest CLUBBING, ja się pytam! ;/ To chociaż niech VIVA DJ NIGHT będzie bez SMS-ów...

Ja nie wiem dlaczego u nas musieli zostawić 100% VIVA...? ;/ Wolałbym VIVA SOUNDS / NIGHT SOUNDS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karol, Głupie gadanie... Tak VIVA tłumaczy się po każdym muzycznym paśmie wyrzuconym z ramówki...

Każdy nadawca komercyjny się tak wytłumaczy. Przecież mają zarabiać na reklamach, więc widocznie programy typu "Szał Ciał" przyciągną więcej reklamodawców i pozwolą na podniesienie cen czasu antenowego. Telewizja to nie hobby, tylko biznes. Tym bardziej odkąd VIVA należy do Viacom to ma przynosić zyski, a jeśli nie będzie tego robić, zawsze mogą uruchomić w jej miejscu inny kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie rozumiem jednego, co Wam dadza nazwy programow, czy sie zwie np. viva komercjo[beep], czy viva ambitions ? wazne, ze muzyka bedzie, nie w takim stopniu co kazdy by sobie zyczyl, ale cos jest. U mnie VIVA PL jest totalnie skreslona, na moje moga ten [beep] wyrzucic z listy, bo i tak nie bede tam zagladal, co mam ogladac hot or not, laski w bikini itd, bo nie maja co robic, tylko latac z [beep]a po jakims wybiegu.

VIVA to VIVA, tyle lat pracowali nad marka i prosze co mamy, [beep]...

 

Gdyby nie VIVA, to bysmy nie znali, Sokola, Peji, Tede itd. bo ciezko bylo sie wybic w tamtych czasach, teraz nie lepiej, ale wystarczy nagrac jeden dobry singel i mamy gwiazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że po zmianach i tak Niemcy będą nam zazdrościć ilości teledysków. Bo oni tam mają naprawdę tego mało od samego początku zmian, a u nas i taak będą przeważać jeszcze teledyski. A co do Hot or Notu to mi się zdaje że to i tak zniknie jesienią i zastąpią lifestylowymi programami dla kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gorsi niż Węgry tam są aż 3 pasma z muzyką dance : "Party Sounds" "Viva Karaoke'' "Dance Charts'' a u nas zostanie tylko ''Viva Dj Night'' .

A ta Kowalska powiedziała że logo będzie przeźroczyste to znaczy że chyba ''lusterko'' bo raczej nie przeźroczyste ale lekko szare !!

A na Jesieni będzie jeszcze mniej muzyki może z 45% i kończyć się będzie w południe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nic nie da. Denerwujące jest to, że w tej nowej ramówce są same powtórki... Gdzie rozum żeby o 21:30 puszczać 1 odc. Futuramy, a o 23:30 puszczać powtórkę 1 odc. ... To jest jakieś nieporozumienie... a ten 1 odc. będą jeszcze "wałkować" 3 razy... To samo jest z "Webnięci", "Chyba ich pogięło!" itp. ...

 

A "VIVA Hungary" mnie zaskoczyła, dodając więcej muzyki do ramówki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...