Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słaba gwiazda Zagraniczna , Tona Playbacku ... tak wyglądała gala . Ładnie zrobiona pod względem estetycznym - trochę gorsze te zwolnione Jingle muzyczne jak wchodziła "Gwiazda".

 

Może doczekamy się jeszcze w swoim życiu Vivy PL w 16/9 ah.... Może Maj razem z CC ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to Amanda Wilson ma jeden z lepszych vocal'i. ;)

 

Gala w miarę, ale wkurza mnie to, że co roku nominowani są prawie ci sami "wokaliści / wokalistki"...

 

Edzia Górniak śpiewała z playback'u, a jak próbowała się coś drzeć przez mikrofon do publiczności to nie słabo było ją słychać... Wtopa jak nic, poza tym wkurzały mnie jeszcze te piosenki spowolnione, gdy ktoś szedł odebrać statuetkę.

 

Poza tym nie rozumiem nominacji "Dzwonek Roku"... Kto teraz ściąga dzwonki? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA Comet idzie na VIVA PL w 16:9 i z dobrze dostosowaną grafiką :-) Z taką już by mogli przejść na 16:9 na stałe :-)

"Powtórka" z 2010. Wtedy logo i belki też były dostosowane do 16:9. Retransmisje już emitowali z kaszetą. Nie wiem, jak było w ubiegłym roku, bo oglądałem re, a wersja live też mogła być w letterboxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu Mega grypy leżę w łózko przed TV ... obejrzałem powtórkę gali - Powiem nawet nawet była :)

 

Myślę że najważniejszym aspektem Viva Comet to przede wszystkim - Budowa PR Vivy . Od Tvn-u po TVP w porannych Show cytują po kilka razy Kreacje " Gwiazd "... kto ile nagród itp . Więc lans w Warszawce jak najbardziej się udał ( co za tym idzie w TV ) . Więc gala na pewno się opłacała Vivie.

 

Muzyka akurat ( niestety) była na dalszym stopniu ... pół Playbacki u większości - Edyta Górniak z wyłączonym Mikrofonem . Perkusista Video uderzający tylko o pałeczki ... to niektóre tylko kwiatki Gali :) , ale można zawsze ujrzeć gorsze ceremonie nawet w samym TVP.

 

Subiektywna ocena :

-Najlepszy Występ - MaRina , Ewa Farna , Sylwia Grzeszczak

-Najgorszy - Edyta Górniak ( Legendarny już wyłączony mikrofon ) , Pezet ( tu się mega zawiodłem - zapominał tekst , nie nadarzał )

-Mało popularna gwiazda Zagraniczna .... ( ale Comety mają charakter teraz lokalny - więc wybaczam)

-Ładne Prowadzące ( ale brak chociaż jednego - "Narcyza" w końcu tematycznie krążyli woku Euro2012/Piłki Nożnej)

-Fajna Sprawa - Cometa dla Najbardziej aktywnego na profilu Vivy na FB - Poszanowanie dla widza !

-Dobra Oprawa muzyczna Mroza ( tylko te zwolnienia były beznadziejne gdy podchodził artysta po nagrodę )

Ogólnie galę w skali Szkolnej oceniam na 4 :) ... Widywałem Gorsze.

 

PS. Coś przeczuwam że za Katarzynę Cerekwicką wskoczy Agnieszka Włodarczyk w Hot or Not ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczna gala rozdania nagród muzycznych Viva Comet, organizowana przez Viva Polska, była największym sukcesem ratingowym stacji w tym roku i jednocześnie najlepszym wynikiem od maja 2011.

Relacja z Viva Comet została wyemitowana na żywo w Viva Polska w czwartek 23 lutego o g. 20:00. Według danych AGB Nielsen Media Research dla Viacom International Media Networks, ceremonię śledziło 625 980 widzów, w tym 268 300 w grupie docelowej stacji - 13-29 lat cab/sat. W porównaniu z zeszłorocznym wynikiem oglądalności to aż 23% wzrost w tej grupie oraz 17%-owy wzrost wśród wszystkich widzów.

 

Dużym zainteresowaniem cieszył się również serwis http://www.comet.viva-tv.pl, gdzie odbywało się głosowanie w dziesięciu kategoriach. W tym roku padł absolutny rekord oddanych głosów – prawie 4 miliony, co stanowi ponad 160% wzrost w stosunku do roku ubiegłego. Witrynę odwiedziło o 17% więcej unikalnych użytkowników niż w 2011 r., a liczba odsłon była wyższa o 36% (źródło: Google Analytics). Z kolei specjalny live stream z czerwonego dywanu oraz internetową relację z ceremonii obejrzało łącznie ponad 50 000 widzów. Był to pierwszy stream w jakości HD w historii Viva Comet.

 

Viva Comet 2012 to muzyczne nagrody Viva Polska, organizowane już po raz piąty. Triumfatorami ceremonii, która miała miejsce 23 lutego w Warszawskim Centrum EXPO XXI byli Ewa Farna, Video, Doda, Edyta Górniak i inni. Na żywo wystąpili m.in. Afromental, Mrozu, Ewa Farna, Amanda Wilson z duetem DJ`skim Kalwi i Remi, czy Edyta Górniak. Nowością było przyznanie nagrody dla największego fana Vivy na fan page`u stacji na Facebooku, który liczy obecnie 240 000 fanów.

 

Bezpośrednią relację z Viva Comet 2012 widzowie mogli obejrzeć w Viva Polska, na stronie http://www.comet.viva-tv.pl oraz na portalu Orange.pl. Patroni medialni gali to Bravo, Bravo.pl, Interia.pl, komunikator GG oraz RMF Maxxx.

 

Źródło http://spam.org/index.php?option= ... &Itemid=86

 

No ... No Niezła Oglądalność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak umie tylko VIVA! :)

 

Leci pasmo 100% VIVA, przeleciała piosenka THE WANTED - WARZONE, a po niej teledysk THE WANTED - GLAD YOU CAME .

 

Czy mi się wydaje czy robi się druga Alexis Jordan? Atak apropo - 4Fun ostatnio przesadza z hymnem VIVY "Happiness'em" ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliło im się co, popsuło! :P

Dla mnie jedynym 'szołem' jakim bym chciał zobaczyć na VIVIE to internetowy 'serial' - „Baśka Blog” bez cenzury! :D

 

Baśka będzie na ATM Rozrywka już nie mogę się doczekać w TV Tego :)

 

Pewnie tak. - ale czy u was tez występuje takie sekundowe "spałzowanie" teledysku ??? sprawdzałem na 2 źródłach - i tak własnie mam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...