Skocz do zawartości

Football Manager 2007 -Czy ktoś z Was gra ?


Rekomendowane odpowiedzi

Zuka tez polecam kupilem go dzisiaj do jagielloni i bardzo dobzre sie spisuje, moze grac i na lewej obronie i na pomocy, kupilem tez Jakuba Kawe i wlasnie stzrelil 2 bramki w meczu z Korona, mialem okazje spzredac Cielucha za 4mln zl do LKS Lodz chyba, ale narazie zrezygnowalem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo Cieluch za 4 mln zł to jakies 1 mln €uro... :) bede musiał go kupić żeby pozniej zrobic na nim biznes... bo mam mało kasy na transfery a władze mi powiedziały , ze jezeli sprzedam zawodników za dobre pieniadze to kasa bedzie wedrowała na transfery... Bo jak otrzymalem za awans do LM 3,9 mln € to wszystko poszło do kasy klubowej a na transfery nic... Na razie za to sprowadzam na wiosne czeskiego bramkarza ze Slavii Praga... Jaroslav Drobny ktory ma juz 28 lat.. w sam raz na wiek dla bramkarza bedzie kosztował mnie 975 tys € Ale mój asytent powiedział ze jest jeszcze lepszy niż Dolha więc wydam ostatnia sume... No i na transfery w sumie nic mi nie zostanie.

 

Piotrek który rok jest u ciebie ? Ktory sezon ? Że tak dobrze Cieluch może sie sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 pazdziernik 2008 r, Cieluch ma 20lat, Grosicki tez jest bardzo dobry pierwszy sezon moze nie byl az tak ale teraz sie rozkrecil, tez ma 20 lat ae watr narazie 550.000 zl jak narazie 10 meczy 7 bramek 2 asysty

 

masz tutaj link z profilem Cielucha

 

aaacd0.th.jpg

 

Grosicki:

 

bbbgx5.th.jpg

 

Zuk:

 

cccccci2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 3 listopada 2007 :) drugi sezon juz gram...

 

O to ładnie Grosicki i Cieluch trzeba bedzie na nich rzucic okiem :)

 

Młode wilczki dobre sa :)

 

najlepsza jest mieszanka wiekowa w zespole :) z 3 czy 4 zawodników po 28 - 31 lat i reszta takie własnie młode wilczki... daje niezłą mieszanke wybuchową... :)

 

 

o dzięki za linki :) super średnia na mez Cielucha 7.50 na 6 meczów... ładnie śmiga ...

 

Jeszcze własnie patrzyłem napastnika Kawe z Lechii Gdańsk po niego tez trzeba sięgnąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z piłkarzy polecam także:Shkelcim Mustafa-jest tani jak barszcz a po dwóch sezonach wymiata niesamowicie w lidze polskiej,średnia 7.87,strzela mnóstwo goli,duzo asystuję już teraz biję się o niego pól Europy z Interem na czele.Polecam.

Morteza Kashi-jego kupiłem za 400 tyś Euro( niech wam będzie),bezdyskusujnie mój najlepszy obrońca(sorry Dickson :wink: ) w 2010 na koniec sezonu krycie miał na 18,gra głową na 16,ustawianie się na 18.krótko mówiąc poniżej 16 w najważniejszych statystykach dla obrońcy nie schodzi.Teraz wart jest 3.8 miliona Euro.

Z graczy polskich warto zwrócić uwagę na Marka Wasiluka-rośnie mi na dobrego obrońcę mimo tego że dość mało gra,jest zmienikiem Choto,nie narzeka,nie stroi fochów a to przecież też ważne.Drugim ciekawym zawodnikiem jest Michał Pietron-bardzo uniwesalny,dobry tech. i taktycznie by prawidłowo się rowijał musi sporo grać,nie lubi siedzieć na ławie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takich tanich zawodników za pare lat można zrobić niezły biznes :) Ja właśnie w Wiśle potrzebuje pieniądzy na transfery bo z tym ciężko jest :) na transfery tylko 217 tys €... Podczas gdy na koncie jest pare milionów €...

 

Musze gdzieś zrobić jakiś milion lub dwa miliony ;) Trzeba właśnie sciągnąc z jakich młodych perspektywicznych graczy... Przebudowuje Wisłe.

 

Drugi sezon miną Cleber już sie starzeje ma 34 lata... musze go kimś zastąpić... Bo będzie sie biedak męczył.

 

Edycja RafiX: Skasowałem zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to ładnie :) u mnie zarząd sie wysilił ;) dali mi 1.6 mln € na poczatek sezonu... zabrałem sie za poszukiwanie Czechów :)

 

Ściągnełem pomocnika Tomasa Jirsaka... Ten co chyba teraz gra rzeczywiscie w Wiśle... Sobolewski mi ubył... z wolnego kontraktu nie zdazyłem go zatrzymać Wiec musiałem po pomocnika...

 

I jak zawsze... Walka o Mistrza ! :)

 

Edit

 

Strugarek mi fochy strzela... Bo nie chce go sprzedać do większego klubu... Czy on mi musi psuć atmosfere w klubie... ech...

 

Odrazu zaczeli gorzej grać...

Wisłą idzie średnie 3ci sezon nie tak jak chce... na 3 miejscu po paru kolejkach mimo ze dobrych piłkarzy mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...