Skocz do zawartości

Football Manager 2007 -Czy ktoś z Was gra ?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam...

 

Ktoś z Was z forumowiczów gra w FM 2007 ? Jesli tak prosze o wpisy... dotyczace własnie tej gry...

 

A ja mianowicie mam jeden problem... Grałem w poprzednie wersje...

Ale w tej dopiero zaczynam... i próbuje dochodzic do różnych rzeczy....

Mianowicie mam problemy z wyszukiwaniem piłkarzy przez scoutów...

 

Rozegrałem sezon Wisłą i juz majstra zdobyłem... całkiem nie spodziewanie nawet... zatrudniłem scauta... No i pytanie...

 

Co zrobić zeby mu wyznaczyc rejon poszukiwań.. w FM 2006 wiedziałem jak to zrobić zeby wyszukiwał zawodników a teraz nie wiem jak za to sie zabrac... prosze o pomoc zarazem tez.

 

kazdy kto wie rózne ciekawostki prosze sie wypowiadac :)

chwalcie sie sukcesami... Ogólnie ma byc temat własnie o tym jak idzie wam gra i jakimi klubami...

 

Każdy wpis mile widziany... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grosicki,Dorobek,Czapliński,Maciej Wójcik,Woropajew,Janukiewicz,Gudewicz,Zuk,Petasz,Cieluch,Sacha,Robert Lewandowski

starczy :?::D

 

Ohooo w zupełności... ;)

 

Masz na oku moze jakis młody polski talent ? ;)

 

Jerzy Dudek? :wink:

 

lepiej zeby młodszy :) Chociaz Dudzio na bramce nie był by zły... Ale rewelacyjnie spisuje sie u mnie w bramce Dolha... Nie oddam go za zadne pieniądze... :)

 

A jak oceniacie młodego Strugarka z Lecha Poznań ? Własnie sprowadziłem go na sezon 07/08 rozpoczynam drugi sezon...

Kupiłem tez Wasilewskiego na prawa obrone... Baszczynskiego chce sprzedać... ale jakos nie moze pojsc... szkoda... wart milion euro.

 

Iwańskiego z Zagłębia udało sie sprowadzić... Kosowski wróćił z wypozyczenia... no to zaszaleje... :)

 

Szukam w sumie napastnika... Też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez gram w tego Managera, gram Jagielonia w pierwszym sezonie awans z 2 miejsca do 1 ligi, w pierwszym sezonie w OE po 18 mecach jestem na 6 miejscu, atak Cieluch Grosicki wymiata :D bardzo dobry tez jest Trzeciakiewicz jako defenfywny pomocnik. Moze ktos by pogral przez neta? tylko niestety moglbym dopiero pod koniec wrzesnia bo teraz mam slabego neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze,ze obrales najlatwiejsza droge czyli gre Wisla

 

 

To tylko z przypadku... Chciałem zobaczyc jak sie gra... a że szybko sezon miną no to juz dokończe... Na razie FMa 2007 rozgryzam...

Pozniej wezme sobie hmmm nie wiem zobaczymy...

 

Zwłaszcza ze Wisła nie jest az tak silna ja ta w managerze 2001/2002

Gdzie transfery Zurawskiego robiłem na zachód za 20 mln dolarów...

 

Wisłe próbuje tak zrobić zeby była bezkonkurencyjna... Bo na razie to tak sobie mi idzie mimo ze majstra zdobyłęm z wysoką przewagą...To i tak mi nie wystarcza... mianowicie Legia ma lepszy budżet niz Wisła...

Grając Wisłą miałem 500 tys € na transfery to za mało...

Legia ma 1.2 mln... To juz mozna coś zamieszać...

w managerze 2006 uruchomiłem uaktualnienie... po 3 sezonach grania Wisłą zrezygnowałem prace w klubie zaczełem podejmowac sie Lecha Poznan który zaja 10 miejsce... co było porażką tego klubu... wyprowadziłem ich na prostą...

 

 

Ja tez gram w tego Managera, gram Jagielonia w pierwszym sezonie awans z 2 miejsca do 1 ligi, w pierwszym sezonie w OE po 18 mecach jestem na 6 miejscu, atak Cieluch Grosicki wymiata :D bardzo dobry tez jest Trzeciakiewicz jako defenfywny pomocnik. Moze ktos by pogral przez neta? tylko niestety moglbym dopiero pod koniec wrzesnia bo teraz mam slabego neta.

 

Sie pogra :)

 

2 ligą nie chce grać bo za długo to wszystko idzie... w 1 lidze szybciutko sezon zlatuje... 16 druzyn... Zawsze na Puchar Polski wystawiam rezerwy bo nie chce mi sie w nich grac... Najwazniejsze Mistrzostwo...

 

Szukam lewego obrońce... w Polsce w ogóle mało jest...

na razie nadzieją jest młody Krzysztof Strugarek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na lewej Nawotczynskiego i spisuje sie dobrze odbior ma na 16 wytrzymalosc 15, ale nie wiem jak bedzie u ciebie bo duzo tez od treningu zalezy.Na bramce mam Piekutowskiego jest bardzo dobry tak jak w poprzednim FM :D kupilem go z Wisly jak gralem jeszcze w 2 lidze byl wart 1mln zl, a kupilem go za 85tys zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie rzecz lezy w treningu...

Teraz na ten sezon sprowadziłem dobrych czeskich trenerów...o reputacji krajowej...

Bo gdy zaczynałęm grac wziełem jeszcze opcje "wszyscy piłkarze" - Czechy...

Poprawią sie treningi beda jeszcze lepiej chyba grać... Wszyscy maja mysl o systemie 4-4-2... jest niezle... walcze o LM... Na razie wygrałem z dośc łatwym przeciwnikiem węgierskim Ferecvarosi ...

Strugarek na razie na liczbe 7 czyli dobrze... Niezle sobie radzi młodzian...

 

A skład przewaznie taki :

 

Dolha

 

Strugarek , Cleber , Głowacki , Wasilewski

 

Kosowski , Iwański , Sobolewski , Błaszczykowski

 

Brożek,Kryszałowicz

 

ławka:

Pawełek

Baszczyński

Mijailović

Felipe

Zieńczuk - jego jakos sprzedac nie moge...

Paulista

Nazaruk

 

Nawotczynski z tego co patrze tez niezły... Bede musiał sie o niego postarać ;)

 

Jeszcze chce jakiegos napastnika... Bo czasem Kryszał moze nie miec formy i ma juz swój wiek... Ale doświadczenie sie przydaje...

Łobodzińskiego ściągne jeszcze na prawa pomoc bedzie konkurował z Kubą.

 

 

Edit

 

Wisła Płock - Wisła Kraków 0-4

 

hoho... w Płocku 0-4 a Wisła Płock ma niezły skład...

 

Łobodziński zadebiutował w 2 połowie... na 7 ;)

Postaram sie wszystkich do zera rozbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Tych zwykłych trenerów ktorzy prowadza trening ogólny mam 8miu...

a tych tam siłowych czy jakis tam to mam jeszcze 4...

 

Teraz skauta czeskiego wziełem...

 

ocenia umiejetnosci na 14 a ocenianie potencjału ma na 16

 

Mecz w Krakowie cięzki jednak z Koroną Kielce... bo 3-2... A to wszystko przez to ze Dolha kontuzjowany i zastąpił go Pawełek... odrazu widać róznice... Ej trzeba postarać sie o Tytonia ktory jest w Łęcznej... Dobry młody bramkarz w sam raz numer 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lewą kup sobie Pawła Żuka :D

 

Ja grałem kilkunastoma zespołami.Obecnie irlandzkim Cork City jak na razie 4 mistrzostwa kraju ,2 puchary irlandii,5 pucharów Munsteru,3 puchary ogólnoirlandzkie i 4 puchary ligi.Złożyłem naprawdę niezły zespół po 5 sezonach mam już graczy wypożyczonych z Totenhamu :D Dodatkowo 2 razy awansowałem do fazy grupowej Ligi Mistrzów :!: I raz do 1/8 PUEFA.Wisła kiedyś najdalej do półfinału Ligi Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lewą kup sobie Pawła Żuka :D

 

Ja grałem kilkunastoma zespołami.Obecnie irlandzkim Cork City jak na razie 4 mistrzostwa kraju ,2 puchary irlandii,5 pucharów Munsteru,3 puchary ogólnoirlandzkie i 4 puchary ligi.Złożyłem naprawdę niezły zespół po 5 sezonach mam już graczy wypożyczonych z Totenhamu :D Dodatkowo 2 razy awansowałem do fazy grupowej Ligi Mistrzów :!: I raz do 1/8 PUEFA.Wisła kiedyś najdalej do półfinału Ligi Mistrzów.

 

Ładnie :) To fakt zawsze trzeba czasu.. przez to wyrabia sie cierpliwośc...

 

Własnie zabiore sie jakies za zachodnie klubu... albo wezme kogoś ze wschodu... Z Estonii Flore Tallin ale to juz w swoim czasie... :)

Paweł Żuk własnie słyszałem że niezły... Ale teraz Strugarek mi sie sprawdza w e[beep]acjach w 3 rundzie LM zagrał mi na 8... :)

 

Chłopaki ! Awansowałem do Ligi Mistrzów :) zastrzyk finansowy 3,9 miliona euro... Tylko szkoda ze nadal na transfery mam 950 tys €

Nie wiecie jak ich po prosić zeby mi dalej więcej troszke ?

 

 

 

 

 

A jaka masz ocene(ilosc gwiazdek) w poszczegolnych kategoriach?

 

Co do bramkarza to nie stawiasz na PIekutowskiego? :lol: jest naprawde bardzo dobry i jest w najlepszym wieku dla bramkarza.

 

Piekutowski spoko... ale jakoś gdzieś mi ubył....

 

Dolha wracaj do zdrowia :)

 

 

Szachtar wypozycza od mnie Zieńczuka... wynegocjowałem 600 tys € za wypozyczenie.. ale jak na złość zakonczył sie okres transferowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie pamietam ale chyba 220 tys €... to sa grosze w sumie...

Na poczatku sezonu w sumie sie dostaje pokaźną sume... chyba z 600 tys € ale dobrze moge nie pamietać... za transmisje telewizyjne.

 

Na razie w Lidze Mistrzów idzie tak sobie ;)

 

Strugarek dobrze sie spisuje na lewej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Young_Tuner jak grałeś i masz doświadczenie z poprzednich wersji CM/FM to najnowsza edycja nie powinna sprawić Ci najmniejszych problemów.Jest niestety za łatwa.Ja Legię doprowadziłem w ciągu 3 lat do półfinału LM a puchar UEFA zodobyłem po 5 latach(bez żadnych kantów i kancików),Janczyka udało mi się sprzedać do Liverpoolu za 34 milionów euro.Z talentów polecam Jakub Kawa.Rafał Loda,Marek Suchy(Czech),Jakub Rzeźniczak z pomocą odpowiedniego treningu wyrosną na świetnych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak zauważyłem kant :D Bo rekord normalnej sprzedaży w FM 2007 z polskeij ligi do zagranicznej to ok.12mln euro.A Polska w Fmie nie jest kraje rozwiniętym i sprzedaż zawodnika za takie pieniądze nie jest możliwa ,chyba ,że bawiłeś się w edytorze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie u mnie tez nie wiem jak z tą siecią...

 

Dzoas ogólnie FM 07 nie sprawia mi problemów tylko mam jeden jedyny problem ze skautami...

 

Bo w FM 2006 klikam na skauta-obserwatora w jego profilu wciskam "obserwowani gracze" i tam jest na dole zaraz w prawym dolnym rogu przycisk "przydziel" no po nacisnieciu wybieram mu kraj lub region gdzie ma szukać i mi szuka np minium miesiac czasu...

 

a w FM 07 patrze nie ma... Jest tylko przycisk "Listy życzeń" noi tam takiego czegoś nie ma jak w 06 "przydziel" wiec nie wiem jak skauta wysłać np do Czech i poinformował kogo zakupic na kogo zwrócic uwage...

 

Po prostu tak... to kumam w managerze o co chodzi... Problem tylko z obserwatorami...

 

A propo waluty panowie :) to przestawcie sie na €uro... Ogólna waluta i wiadomo oco chodzi bo w milionach zł strasznie mi sie myli... Przeciez cały kontynent piłkarski jest dzisiaj wyceniany w tej walucie.

 

Aha :) i wielkie dzięki za każde informacje na temat zawodników :)

rzuci sie okiem na pewno

 

Patrzyłem własnie na lewą Żuka... Niezłę liczby ma :) Ale jeszcze go nie kupiłem...

 

o patrze Dzoas wymieniałeś Rafala Lode... Patrze ze łapie sie w kadrze do lat 21 całkiem ciekawy... gra w czeskim klubie Most ale mozna chyba go wykupic za grosze bo tylko 110 tys € jest wart... Wartościowy zawodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...