Skocz do zawartości

Wielkie ucieczki w "n"


klam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Sfilmujemy Twoją historię" - tak brzmi hasło konkursu realizowanego przez telewizję nowej generacji "n", kanał Discovery Historia oraz Newsweek Polska, który będzie promowa serial dokumentalny "Wielkie ucieczki".

"Wielkie ucieczki" to jeden z popularniejszych polskich seriali dokumentalno-fabularych o tematyce historycznej. Każdy z odcinków opowiada autentyczną historię ludzi, którzy w czasach komunistycznej Polski zdecydowali się na ucieczkę z kraju.

 

Organizatorzy konkursu zapraszają osoby, które mają za sobą doświadczenia ucieczki z PRL-u, do opisania swoich przeżyć. Na podstawie ciekawej relacji zostanie przygotowany scenariusz i nakręcony kolejny odcinek cyklu. Ponadto na łamach Newsweeka ukaże się reportaż poświęcony temu tematowi.

 

Obecnie serial emitowany jest na kanale Discovery Historia dostępnym wyłącznie w telewizji nowej generacji n.

 

 

Źródło: http://www.media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku jak zobaczyłem ten artykuł na media2.pl to pomyślałem tak jak Wy, że to ludzie uciekają z tej platformy, ale po pierwsze o tym nie powiedzieliby od tak sobie a po drugie było, że "Wiekie ucieczki w n" a nie "Wiekie ucieczki z n". Chwilę się zastanowiłem i po przeczytaniu text'u skumałem, że to chodzi nie o ucieczki abomentów z n :lol:. Właściwie to po samym początku zrozumiałem oco chodzi. Hehe. No, ale wróćmy do tematu, bo trochę od niego odeszliśmy.

 

pozdrawiam 8)

james_b :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...