Skocz do zawartości

Teletekst nocą w Waszych oddziałach TVP Info


geremek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie. Czy ktoś wie dlaczego teletekst TVP 3 Poznań od 01 sierpnia 2007 roku jest bardzo mocno okrojony. Na głównej stronie widnieje informacja o ograniczonym dostępie. Chciałbym wiedzieć dlaczego to zostało okrojone i jak długo to potrwa. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Jakie teleteksty są w waszych oddziałach na TVP Info w nocy, po zakończeniu programu (kiedy jest obraz kontrolny)?

W Łodzi do tej pory zawsze był lokalny (Telegazeta Łódzka), ale od kilku dni widzę, że jest Telegazeta TVP Warszawa :shock: W dzień w dalszym ciągu jest łódzka. Nie wiem, jak to rozumieć, do tej pory słyszałem, że ośrodki są właścicielami kanałów, na których nadają i jedynie transmitują na swojej antenie program TVP Info (pfff :/ ). A tu jeżeli w nocy wszystko leci z Warszawy, z pominięciem ośrodków, to by świadczyło o czymś zupełnie przeciwnym...

Jak to wygląda w innych oddziałach? Obraz kontrolny wiem, że wszędzie jest z napisem "TVP Warszawa", ale chodzi mi o teletexty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No i jak tam w Poznaniu? :)

 

Dzisiaj teletext warszawski w Łodzi był już o 1:50, czyli pół godziny przez zakończeniem programu (wcześniej nie sprawdzałem). Za to rano o 5:58 już był łódzki (program zaczyna się o 6:00).

 

Przy okazji zauważyłem, że nie ma już plansz z programem dnia. Do tej pory zawsze były przed i po zakończeniu emisji. Może ktoś z Bydgoszczy mógłby sprawdzić, czy tam jeszcze jest pogram dnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odbieram

TVP Katowice - przez cały czas, nawet po zakończeniu nadaje katowicka telegazeta.

 

TVP Kraków - po zakończeniu nadawania oraz przez całą dobę nadaje krakowska telegazeta.

 

 

 

Po zakończeniu nadawania towarzyszy kolorowa plansza z napisem TVP Warszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja odbieram

TVP Katowice - przez cały czas, nawet po zakończeniu nadaje katowicka telegazeta.

 

TVP Kraków - po zakończeniu nadawania oraz przez całą dobę nadaje krakowska telegazeta.

 

Dzięki, już byłem pewien, że nikt nie odpowie :)

W takim razie wiemy, jak jest w 4 oddziałach, chciałbym jeszcze wiedzieć, jak jest w innych również przewidzianych do likwidacji (Białystok, Lublin, Rzeszów, Opole, Gorzów.......), oczywiście tam, gdzie w ogóle jest teletekst.

Nie trzeba czekać do 3 w nocy, okazuje się, że w Łodzi Telegazetę na warszawską przełączają zaraz po zakończeniu ostatniego pasma lokalnego (wczoraj 22:32). Zmiana jednak nie następiła podczas przełączenia, tylko chwilę później, bo jeszcze przez kilka minut po był łódzki txt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...