Skocz do zawartości

Bundesliga w CP


sinus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Al Jazeera Sport jest kodowana, więc nie ma co pisać o tym kanale.

 

DUBAI Sport nadaje FTA z HotBirda. Od razu podam namiary: 11.747 H SR=27500 FEC=3/4

 

Wstydzę się dać linka na stronę domową kanału :lol: Wystarczy wpisać hasło w google: "Dubai Sport", pierwszy i drugi link licząc od góry. :wink: Można dalej googlować, może znajdzie się coś po angielsku w internecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w spisie na SatKurierze "Futbol w telewizji" czasem mecze na Dubai Sport lecą. Tylko, że po pierwsze bardzo mało, a po drugie bardzo nie regularnie (jest dużo kolejek, gdzie w ogóle nie dają ani 1 meczu).

 

No ale poczekamy na Rafixa, to może on nam to lepiej wytłumaczy jak to z tą Bundesligą jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszyscy czekają na Rafixa? :lol: Ale którego? Ja jestem RafiX :roll:

 

Faktycznie, Bundesliga jest pokazywana na Dubai Sport. Problem jest tylko taki, że te transmisje są na satelitach Nilesat 7W i Arabsat 26E. Na HotBirdzie, ramówka Dubai Sport jest niestety inna.

 

Więcej: http://www.satfootball.com/bl.html

 

Co do odbioru niekodowanego Dubai Sport z innych satelitów: Można się pokusić o ten kanał na 26E, potrzebna jest większa antena satelitarna, coś koło 120 cm. Gorzej z odbiorem na wschodzie Polski. Zez nawet nie wchodzi w grę!

 

Tak więc, śledzić program na SAT1 z Astry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gramatycznie odmieniłem :P

Jakbyś miał nick: Piotr, to czekamy na Piotra :P

No chyba, że chodzi Ci o "RafiX" ;) - to fakt, moja pomyłeczka :D

 

Ale do rzeczy... ;)

 

Generalnie rzecz ujmując - nie ma dla nas Bundesligi FTA, bo nie dość, że oferta mizerna, to anteny 120cm i to też nie z każdego miejsca w Polsce.

 

Co do Sat1 - na milion procent nie będzie tam Bundesligi, bo leci ona na Arenie i Premiere. Na Sat1 leciał tylko taki turniej Ligi Niemieckiej - LigaPokal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@isaac - Widziałeś ten mecz, bo to był mecz inauguracyjny sezonu 06/07 i był on dostępny dla każdego widza w telewizji niemieckiej (jako przedsmak emocji ;) ).

Później już żadnego meczu nie pokazywali.

 

@Hubert - na pewno nie ;)

Borussia już od kilku lat nie gra w Liga-Pokal (o którym myślisz). Grają tam mistrz Niemiec, zdobywca Pucharu Niemiec, drużyny z miejsc 2-4 oraz najlepszy beniaminek. W sumie 6 zespołów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności :wink:

 

Na ARD będzie tylko mecz inauguracyjny sezonu i rundy rewanżowej, nic więcej. Na żadnym niemieckim kanale nie będzie niekodowanych transmisji z Bundesligi. Prawa do Bundesligi przez satelitę w Niemczech ma teraz Premiere, Arena już praktycznie padła, nawet transmisje będzie robić Premiera.

Nie wiem jak wygląda sprawa obecności Sportklubu w "n" ale wątpię żeby CP dołączył te kanały - przynajmniej nie teraz. Pozostaje tylko wykupić abo "n", bo Premiere nie można kupić w PL ani oficjalnie ani mniej oficjalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

piszecie ze jakby byly sport kluby to bylo by wiecej trzeba zaplacic ! i ja bym chetnie wydal to np 5 - 10 zlotych, zeby miec porzadny pakiet sport ! dlaczego wszyscy wychodza z zalozenia ze musi byc kicha bo jest tanio ! napewno znalazla by sie masa ludzi ktora chetnie wykupywala by co miesiac chocby za 15-20 zlotych pakiet sport, gdyby znalazly sie tam 2 polsaty sport, sport kluby,eurosporty i TVP sport. za tak zestaw placilbym nawet 30 zlotych dodatkowo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...