Skocz do zawartości

Dekoder Philips a HD


lukas25
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem od Cyfry dekoder na wlasnosc za ok.280zl,ten najnowszy Phililps.Chcialbym teraz przejsc na Cyfre HD ale do tego jest potrzebny inny dekoder na wlasnosc chyba 700zl.Co moglbym teraz zrobic z tym dekoderem Philpsa.Jest jakas mozliwosc odsprzedania Cyfrze czy wymiany na ten HD za jakas doplata ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam mały problem z odbiorem Canal+ Film HD na tym tunerze. Jest czerwony znaczek, czyli chyba oznaka zakodowania. C+Sport HD i NG HD działają. Ten jeden kanał nie chodzi mi niezależnie od tego jak ustawię tuner (720p czy 1020i) na tv plasma przez HDMI ani przez component. Natomiast działał na tv CRT. Jak to wyjaśnić i co z tym zrobić. Drugie pytanie: zdaje się że te trzy kanały nie nadają w tym samym standardzie. Czy ten tuner powinien sam odnaleźć właściwy standard czy trzeba przestawiać w Menu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony znaczek czyli brak sygnału - niski FEC 5/6 robi swoje przy antenkach rzedu 60 cm. Sprawdz zatem ustawienie anteny i konwertera..

 

Swoja droga, smieszy mnie to pseudohd z bitrate 9 mbps. Canal+ Film HD leci z zapchanego transpondera gdzie ma za towarzystwo kanały arabskie i różne takie a contentu w HD tam jak na lekarstwo no ale jesli Ci zalezy.. :). Polecam screen z hdtvpolska - http://www15.patrz.pl/uplx/img/222673.png (mozna sie zalamac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniśmy znać ten dekoder na początku listopada, nie sądzę aby później. Przynajmniej takie były zapowiedzi, że w następnym numerze magazynu Plus+ będzie o nim więc można przypuszczać, że będzie już wtedy dostępny, a przynajmniej coś więcej o nim będzie, bo teraz właściwie nic nie wiemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...