Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CP dostanie od n-ki Discovery HD i przypuszczam, że wielkiej radości nie będzie.

Prawdopodobnie nie będzie... jak widać z różnych wątków - jakość to nie jeden z elementów, którym abonenci CP szczególnie się zachwycają.

 

Różnica jest i to znaczna, co pewnie zauważysz (a do czego pewnie się nie przyznasz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was prośbę, do wszystkich, jak piszecie mój nick to proszę Was, aby był pisany poprawnie.

Co do HBO HD - nigdy go nie miałem. :wink:

 

Nie mam kanałów HD, więc niczego nie zauważę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popracuj nad pisownią albo lepiej nie, bo będziesz odstawał od reszty abonentów n-ki. :lol2:

 

Abonenci n-ki już nie jesteście, ba nawet nigdy nie byliście abonentami Telewizji "Nowej" Generacji, gdyż Wasze kanały HD nie są wiele lepsze od tych w CP. :lol2:

Chłopie, jakie komentarze widziałem po informacji o starcie Polsat Futbol! :D Najlepszy to

wszystkie te polsaty do wora i utopić

takaemotka.gif

Już Polsat prześciga n - będzie można obejrzeć na raz nie 4, a 5, a nawet 6 spotkań. No i komentarz - nie jakieś [beepy] typu Jagoda czy Ryczel. Skoro nSport to flagowy kanał sportowy platformy i całego pakietu SiM, to dlaczego jest tak beznadziejny, że (tak jak słusznie ktoś tu stwierdził) Polsat główny ma lepszą ofertę sportową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo nfilmu, osobiscie bardzo mi sie nie podoba, jest jarmarczne. Logo powinno byc proste i elegenanckie. To logo to nie jest z pewnoscia znak dla programu premium...

 

8135.jpg

 

2 września 2009 roku o godz. 11:30 w Teatrze Narodowym przy Placu Teatralnym 3 w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa telewizji nowej generacji n, na której między innymi zaprezentowane zostaną nowe kanały filmowe w wysokiej rozdzielczości własnej produkcji, m.in. nFilm HD. Pokazane zostaną także nowości programowe, nowe usługi i rozwiązania technologiczne.

 

www.satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie mecze, LE to nie to co LM i jeszcze w jakości VHS.Daj se spokój z tym Polsatem.

Może i LE to nie to samo co LM, a na pewno nie będzie to w jakości VHS. Średni bitrate Polsatu to ok. 6 mb/s, Polsatu Sport 5, a Polsatu Sport Extra 4,5. Dodam, że średni bitrate TVN HD to jakieś 7 mb/s, a TVN 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak porównujesz Polsaty do TVN to ja porównam Polsat Sport HD i nSport HD

 

Średni bitrate dla Polsatu Sport HD to 5.17 MBps , a nSportu HD to 9.05 MBps :)

 

To jak Polsat Sport sd ma 5 MB a Polsat Sport HD 5.17 to jest na prawdę duża różnica w jakości

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak porównujesz Polsaty do TVN to ja porównam Polsat Sport HD i nSport HD

Średni bitrate dla Polsatu Sport HD to 5.17 MBps , a nSportu HD to 9.05 MBps :)

To jak Polsat Sport sd ma 5 MB a Polsat Sport HD 5.17 to jest na prawdę duża różnica w jakości

Pozdr.

Co ty gadasz.....

Polsat Sport HD ma średnia prawie 8.0 a Polsat Sport SD 6.50 spawdzone średnia z 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszly dzieci z CP,w sumie niewiadomo w jakim celu...przeciez bedziecie mieli nowy kanal folmowy polsat film czy cos tam czemu zatem sie tam nie udzielacie,moze doszliscie do wniosku ze bedzie taki sam jak i reszta kanalow polsatu :)...

P.S.

moim skromnym zdaniem,zeby sobie wkleic awatar kolesia z platformy to chyba trzeba byc dewiantem lub miec cos z glowa...ale to tylko moje zdanie eMTi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszly dzieci z CP,w sumie niewiadomo w jakim celu...przeciez bedziecie mieli nowy kanal folmowy polsat film czy cos tam czemu zatem sie tam nie udzielacie,moze doszliscie do wniosku ze bedzie taki sam jak i reszta kanalow polsatu :)...

P.S.

moim skromnym zdaniem,zeby sobie wkleic awatar kolesia z platformy to chyba trzeba byc dewiantem lub miec cos z glowa...ale to tylko moje zdanie eMTi

Trzeba mieć coś z głową, żeby przy[beep]ać się do abo CP, tylko z powodu startu nowego kanału. Oczywiście akurat o Ciebie nie chodzi.

Po co bierzecie bitrate z jakichś stronek? Przecież tam mogą być bzdury napisane. Jak macie odpowiedni sprzęt, to zmierzcie, a jak nie, to niestety można nieźle wpaść, jeśli strona nie jest przez kilka dni aktualizowana. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie mecze, LE to nie to co LM i jeszcze w jakości VHS.Daj se spokój z tym Polsatem.

Może i LE to nie to samo co LM, a na pewno nie będzie to w jakości VHS. Średni bitrate Polsatu to ok. 6 mb/s, Polsatu Sport 5, a Polsatu Sport Extra 4,5. Dodam, że średni bitrate TVN HD to jakieś 7 mb/s, a TVN 6.

 

A od kiedy to mecze LM lecą na TVN, że porównujesz ich bitrate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...