Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wklej wyniki badań oglądalności, to będzie o czym pisać. Bo na razie opierasz się na swoich domysłach (?).

Obiecuję, że wkleję, do tego czasu cichosza...

 

A co do argumentu, że na temat n piszą ci, co jej nie mieli, to jest on nic nie warty.

??? Naprawdę tak uważasz?

 

Ile razy czytałem wypowiedzi o Polszmacie czy Polszicie, z beznadziejnymi kanałami sportowymi.

Szczerze mówiąc nigdy bym tak nie napisał. Nie dlatego, że ich nie widziałem, lecz właśnie dlatego że je widziałem i uważam, że są to najlepsze (pod względem oferty) kanały sportowe w Polsce (uwielbiam siatkówkę i piłkę ręczną, a tego w PS jest mnóstwo).

Jednak Twoje stwierdzenie nie argumentuje poprzedniej tezy. Ktoś, kto krytykuje kanały Polsatu (Cyfry+, nki) nie znając ich błaźni się, natomiast nie powinno być to usprawiedliwieniem dla innych (tamten może, to dlaczego ja nie).

 

Ja tak nie robię z ITI

Nie??? a jak nazwiesz pisanie o "nsyfach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ile razy czytałem wypowiedzi o Polszmacie czy Polszicie, z beznadziejnymi kanałami sportowymi.

Szczerze mówiąc nigdy bym tak nie napisał. Nie dlatego, że ich nie widziałem, lecz właśnie dlatego że je widziałem i uważam, że są to najlepsze (pod względem oferty) kanały sportowe w Polsce (uwielbiam siatkówkę i piłkę ręczną, a tego w PS jest mnóstwo).

Jednak Twoje stwierdzenie nie argumentuje poprzedniej tezy. Ktoś, kto krytykuje kanały Polsatu (Cyfry+, nki) nie znając ich błaźni się, natomiast nie powinno być to usprawiedliwieniem dla innych (tamten może, to dlaczego ja nie).

Akurat z C+ wiele kanałów znam, z n nieco mniej. ;)

Fajnie, że Ty obiektywnie oceniasz Polsat Sport. :) Niektórzy mają jakieś problemy ale najwyraźniej jest to spowodowane tym, że mają byle jakie kanały sportowe. :lol2:

Czas wrócić do tematu :P Właśnie o sport mi chodzi. Ciekawi mnie to, dlaczego w n nie ma ESPN Classic i Extreme Sports Channel? Gdyby te stacje dołączyły do n, oferta mogłaby równać się z kanałami sportowymi z C+ i CP .:) Czy te dwie platformy blokują dołączenie ww kanałów, czy też n nie jest po prostu nimi zainteresowana?

 

P.S. Zapomniałem napisać na temat kanału motorozacyjnego. Wzorem takiej stacji może być Viasat Motor. Tam można zobaczyć m.in. full pakiet F1 :)

 

http://img4.imageshack.us/img4/5312/imgwxr.jpg

A oto ulotka z 2008 roku. Jak widać około połowa kanałów straciła rangę "tylko w n".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie to, dlaczego w n nie ma ESPN Classic i Extreme Sports Channel?

Tak samo jak mnie ciekawi nieobecność ESPN America w pozostałych platformach, gdzie z kolei mamy ESPN Classic. Albo brak w Cyfrze+ kanału KidsCo, gdzie jest Hallmark i Movies 24 i odwrotnie (w n), a wszystkie one należą do Sparrowhawk Media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak mnie ciekawi nieobecność ESPN America w pozostałych platformach, gdzie z kolei mamy ESPN Classic. Albo brak w Cyfrze+ kanału KidsCo, gdzie jest Hallmark i Movies 24 i odwrotnie (w n), a wszystkie one należą do Sparrowhawk Media.

Wspomniane kanały należą do NBC Universal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparrowhawk Media zostało przejęte przez NBC Universal. :P

 

Generalnie moda na wyłączność zewnetrzną jakby mija - o czym gdzieś już pisałem.

Jednak w n jest jeszcze dużo zewnętrznych kanałów na wyłączność: MGM HD, Sci Fi Channel, Discovery Historia, SportKluby, Eska TV, Baby TV, JimJam, KidsCo i Da Vinci Learning. Nie ma w tym zestawieniu kanałów będących jedynie w n, ale nie na wyłączność, czyli: TVP HD, TVP Historia, Nickelodeon i ESPN America. W najbliższym czasie n może utracić jedynie Sci Fi Channel i Discovery Historia. Eska TV będzie dążyć do DVB-T, do tego czasu "przeczeka" sobie na niebieskiej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko obraz nawet tego zmienia się, gdy powiemy, że MGM HD to joint venture MGM i ITI, że ponoć 50% udziałów w Eska TV ma ITI i że polską wersję językową Baby.tv przygotowuje ITI Neovision. Nie wiem jak jest przy DaVinci, ale podejrzewam, że także w tym wypadku powiązania są bliższe. Stąd wniosek, że już niewiele pozostało z wyłączności - nie tylko w N. Cyfrowy ma już tylko BBC i Travel, Cyfra+ w zasadzie Natonal Geographic oraz Hallmark.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przy Da Vinci Learning, kiedy kończą się programy, słychać "wersja polska na zlecenie Da Vinci Learning i ITI Neovision". Czyli pozostało jeszcze 6 kanałów na wyłączność w n i 4 kanały, które są tylko w n z powodu braku dogadania się z innymi platformami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zmianą w Nce , to było dzisiaj takie oto zdarzenie...

Dzwonię do Nki, a tu po paru sekundach już konsultant się zgłasza,ze szcześcia zapomniałem po co dzwonię...

Około południa nie wytrzymałem i dzwonię 2 raz i znowu po minucie odzywa się konsultant...

Ludzie Tusk miał rację cuda sie w Polsce dzieją...

A tak na poważnie to miło mnie zaskoczyli, chyba krytyka abonentów w necie coś pomogła,bo reakcja na moje telefony była natychmiastowa...aż do tej pory nie mogę uwierzyć...idzie na lepsze :brawo:

A jeszcze miesiąc temu ponad 45 minut czekałem na konsultację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Rzeczywiście masz się z czego cieszyć. W Telewizji Marnej Generacji to chyba jakiś ewenement, że konsultant odzywa się po kilku sekundach. Tylko ciekawe po co do nich dzwoniłeś...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście masz się z czego cieszyć. W Telewizji Marnej Generacji to chyba jakiś ewenement, że konsultant odzywa się po kilku sekundach. Tylko ciekawe po co do nich dzwoniłeś...?

Zaskoczę Cię, że od pewnego czasu nie jest to ewenement, lecz norma.

Szkoda, że konkurencyjny CP nie potrafi się dostosować do tego poziomu (ostatnio próbowałem się dodzwonić w imieniu teścia - nie dało rady). Za każdym razem komunikat: "Przepraszamy, wszystkie linie są zajęte, proszę zadzwonić później". Profesjonalizm w każdym calu.

 

Jak widzę mierzi Cię, że zmiany w "n" idą ku lepszemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmartwię cie eMTi, nie w sprawie rezygnacji, bo dla mnie Nka jest najlepszą ofertą na rynku...dzwoniłem w sprawie promocji wakacyjnej :brawo:

A od września oferta się poszerzy i dla mnie oprócz NGC nic do szczęścia nie trzeba, po za tym bardzo dobrze że N nie idzie na ilość a na jakość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Piszecie, że od dłuższego czasu już tak jest(czekania max kilka min.) to jednak wcześniej musieliście czekać po 40 minut? :lol2: Co do CP to przecież logiczne, że w nim na połączenie z konsultantem czeka się po 2 godz. W końcu CP idzie na ilość, a nie na jakość. Podsumowując, skoro N-ka jest Telewizją "Nowej" Generacji to dlaczego wcześniej tyle czasu musieliście czekać na połączenie z konsultantem. W CP to logiczne, w końcu to zacofana platforma.

 

@cosanostrabekola

Dlaczego miałbym się martwić? Siedź sobie w tej zadufanej N-ce. Nigdzie was nie chcą. Tak, tak Wy i tak nigdzie się nie macie zamiaru wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTi...niby gdzie miał bym się wybierać ?

Byłem już abonentem Filmnetu...na pamiątkę tej platformy pozostał mi bezużyteczny decoder

Byłem abonentem Wizji, to jedna z najlepszych ofert na polskim rynku jaka istniała, szkoda że nie wytrzymała próby czasu...ale wszystko co dobre szybko się kończy

Byłem abonentem Cyfry + przez 9 lat...niestety haracz za decoder i wysokie stawki za pakiety skutecznie mnie odstraszyły od tej platformy, chociaż BOK działał u nich bez zarzutu, ofertę też maja bogata ale jak spasowałem to co chciał bym oglądać to suma poniżej stówy nie schodziła, wiec alternatywnym rozwiązaniem okazała się dla mnie oferta Nki..

Mam 3 pakiety za 48 zeta...we wrześniu dokupię za 20 zeta nFilmy i 68 zeta za tę zawartość w zupełności mi wystarczy...

Głownie oglądam MGM, Universal, Axn, Eurosport, TVP Sport , coraz lepszy Puls,świetny kanał Wojna i Pokój i tak nie starcza mi czasu by to wszystko ogarnąć...więc powtarzam raz jeszcze brakuje mi tylko NGC i Showtime... :brawo:

Aha, na CP raczej się nie skuszę bo nie odpowiada mi ich oferta...

Co do Nki,mają swoje wady i niedociągnięcia ale która z platform ich nie ma ?

Na dzień dzisiejszy oferta Nki jest dla mnie najlepsza i oby tak dalej się rozwijała, to nie będzie żle... :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
eMTi...niby gdzie miał bym się wybierać ?

Przecież napisałem, że wiem, że Wy i tak się nigdzie nie wybieracie. Do CP nawet nie mam zamiaru Cie zapraszać. Bo po co, być w tak zacofanej platformie?

Tylko żebyś się nie przejechał na tych nFilmach. Dwadzieścia zł za dwa pseudopremium kanały to delikatnie mówiąc ździerstwo. Poza tym jeden z nich nie ma jeszcze koncesji, poza tym miały wystartować na wiosnę, a tu zaraz jesień. :lol2: Tylko nie odnoś się do kanałów zapowiadanych prze Polsat, bo to w końcu zacofana platforma i u niej wszystko, zawsze się opóźnia, to w ogóle cud, że coś zapowiadanego zostaje zrealizowane, a Telewizji Marnej Generacji nie przystoi mieć jakiekolwiek opóźnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal + zdziera 25 zeta plus dzierżawa za dekoder, reklamując się codzienną premierą, a rzeczywistości nadaje ich tylko kilka w miesiącu, nawet filmy pokazywane już w Canal parę lat wcześniej reklamują jako premierę...

Co do kanałów nFilm , to sygnowanie ich imieniem prowadzącego T.Raczka nastraja raczej optymistycznie, bo już prowadził podobny cykl w telewizji swego czasu, wiec [beep]u nie będzie...

No , ale jak Ty jesteś nastawiony pesymistycznie do nowości , to faktycznie oferta CP powinna Cię zadowolić , plus ,,niebiańska'' jakość przekazu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...