Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedłem dziś tak sobie na nRadio w nBoxie (podłączam net tylko czasami od kompa) i WIELKIE ZASKOCZENIE :shock: !

Bez Internetu działają:

- nRadio HD

- Polskie radio 1

- Radio Zet

- Planeta FM

Super! :jupi::brawo:

 

Jeszcze szukam, może inne działają, wystarczy zainstalować internet np. odłączyć od kompa, zainstalować i te radia działają! :D

Szkoda że nie ma RMF FM :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakiego grzyba na 56 jest RTL???

http://i40.tinypic.com/2jup11.jpg

 

A co do radia to ja mam aby podłączyć internet i mi nie działa... Kiedyś kilka razy podłączałem ale teraz nie chce mi się kabla rozciągać...

 

 

Formuła 1 w telewizji nowej generacji n

Informujemy, że wszyscy Klienci telewizji nowej generacji n dzięki bezpłatnemu dostępowi do kanałów FTA mają możliwość oglądania relacji na żywo ze wszystkich wyścigów cyklu Grand Prix Formuły 1 na kanale RTL Schweiz (obecnie pozycja 281).

W związku z dużym zainteresowaniem wyścigami Formuły 1 kanał ten w weekendy na czas Gran Prix F1 będzie przesunięty na pozycję 56 do pakietu sport i motoryzacja. Kanał jest dostępny dla wszystkich Klientów telewizji nowej generacji n.

środa 25 marca 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem dziś tak sobie na nRadio w nBoxie (podłączam net tylko czasami od kompa) i WIELKIE ZASKOCZENIE :shock: !

Bez Internetu działają:

- nRadio HD

nRadio HD od dawna działało bez podłączonego boxu do internetu, jednak trzeba było najpierw skonfigurować połączenie (a potem można było odłączyć kabelek i słuchać nRadia HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lyngsat ni cnie ma o tym...

Są 3 wyjaśnienia:

1- NGC HD wejdzie do N

2- NGC HD będzie dla innej platformy z HD kodowanej w Conax / dosył do kablówek

3- błąd na stronie lub pomyłka

 

A w tabeli ostatni udate na king of sat piszą:

 

Hotbird 9 (13E) - Cyfra + & N: National Geographic Polska is now encrypted in Conax & Mediaguard 3 (11278.36MHz, pol.V SR:27500 FEC:2/3 SID:13023

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

@Krisss16 - to da sprawdzenie, że można obczaić kodowanie. Chociażby posiadacze Samsunga HD od CP - tam się kodowanie pokazuje.

Swoją drogą ciekawe, ale myślę, że to pomyłka. Bo raczej najpierw by poszedł komunikat prasowy, a później kodowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...