Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://rapidshare.com/files/259633224/DSC00103.JPG Tutaj umieściłem zrzut tego kanału Test 3

 

Ok, tylko po co wrzucałeś to na rapida, oprócz chęci nabicia punktów?

Tu to samo co na rapidzie: http://i32.tinypic.com/33dghgg.jpg

 

Ponieważ mam tam konto, a imageshack niestety wtedy nie działał :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Na ale wtedy skasowały by mi sie wszystkie nagrania itp.. :(

 

Ciekawe jakie to kanały kryją się pod pozostałymi testami T1, TEST, TEST1, TEST2 (HBO HD).

Jak przez menu robisz reset, to nagrania zostają, więc spokojnie ;)

 

Edycja:

Dwie fotki, tak dla jasności ;)

dsc00056btw.th.jpg dsc00058pik.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze:

- 999 - NSM 2 (nSport SD)

- 902 - V1

- 901 - V1

- 872 - R2 (nRadio HD Classic)

- 862 - S12

- 861 - S11

Z pośród tych wymienionych mama nRadio, a czy ktoś wie co jest na tych kanałach? Mam komunikat PROSZE SIĘ UPEWNIĆ CZY DEKODER JEST PRAWIDŁOWO PODŁĄCZONY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

801-ITVN

802-???

803-???

804-???

805-Eurosport 2

 

A co jest na 802,803 i 804???

 

 

 

Mój kolega ma full N, bo dopiero wziął i kanały które można oglądać na tych pozycjach to:

801-ITVN

802-JimJam*

803-Da Vinci Learning*

804-Jetix Polska*

805-Eurosport 2

 

* z nowego tp 116 10834 V

 

 

W to nie uwierzę, bo jim jam, da vinci i jetix został już dawno przeniesony do normalnej listy (podmieniono parametry) - jak to sprawidzić? gdy kanał zmienia parametry, znika z listy użytkownika i trzeba go ponownie dodać.

 

poza tym na 804 wykrywa dolby oraz więcej iż jedną scieżkę dzwiękową, co wskazuje na hbo hd z tp. polsatu.

 

Podejrzewam że wygląda to tak

802 - test z 11,393V, - test 16/9

803 - Test_L z tp. Polsatu

804 - HBO HD z tp. polsatu

805 - esp2 16/9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To logiczne - każdy sezon jest otwierany konferencją. Nie sądzę by np. kryzys spowodował, że takiej imprezy nie będzie w tym roku. Tym bardziej, że przecież do odfajkowania są dwa nowe filmowe kanały HD. Poza tym jak co roku powinno nastąpić odświeżenie oferty - przecież trzeba odpowiedzieć na ostatnie ruchy Cyfry+, spodziewając się też ruchu ze strony Cyfrowego Polsatu. Poza tym w czerwcu usunięto 3 kanały, TVN Linuga nadal nie ma następcy, a gdzieś czytałem, że taki ruch jest planowany. Zresztą do całkowitego odświeżenia został jeszcze pakiet dokumentalny, nadal nie ma też (lichych, bo lichych) kanałów Zone i Fox Life.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dojdzie trochę tych kanałów HD, tyle że nie wiem gdzie oni je pomieszczą. No i chyba już możemy się pożegnać z marzeniami o History HD, a co za tym idzie, za tak potrzebnym uzupełnieniem słabego pakietu KNŚ.

Mam nadzieję tylko, że z włączeniem tego Eurosportu 2 HD nie będą czekali do konferencji, tylko już w przyszły piątek na inaugurację Bundesligi będziemy mieli do niego dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wystartuje też 2 radio - nRadioHD Pop, mają już koncesję...

Mi do KNŚ potrzebny chociaż 1 kanał z rodziny NGC, może HistoryHD i Travel Channel - od razu zmnieniam na KNŚ.

Coś mi mówi że dosadzą też Cinemax HD :wink: Bo też rusza na jesień a n-ka dodaje tylko NOWE kanały, a nie tak jak C+ kanały z innych platform, to nie w jej stylu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że nie wiem gdzie oni je pomieszczą.

nFilmy do opcji NFILM za 20zł

Eurosport HD do Sport i Motoryzacja (albo zastąpi wersję SD, albo będą 2 kanały)

 

Po za tym ja myślę że jeszcze w tym miesiącu pojawią się ze 2 testy...

Mówię o miejscu na transponderach, które już teraz są zapchane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac abo n poza optymizmem sa najbardziej wymagajacy - nie jaraja sie, kazdym dodanym kanalem SD. Wplywu na to co bedzie dodane pewnie nie maja zadnego tak jak tez abo C+ i CP. Z tym, ze z zalozenia mozna przyjac, ze to co dostana w n jest zazwyczaj lepszej jakosci niz to co dostaja abonenci C+ i szczegolnie CP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...