Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
No dobrze , nieoficjalne info mówi o wprowadzeniu zarówno Polsatu jak i TV4 do N.

Czyli kolejna plotka jak prawie rok temu o wprowadzeniu Polsatu na platformę N..

Ja już wszystko na ten temat słyszałem. Nawet, że wszystkie Polsaty (razem z PS i PSE) w zamian za TVN. :lol2: Dla mnie każda taka plotka to po prostu bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile będzie kosztował taki nbox combo (recorder?) - na pewno za darmo go nie wymienią wszystkim abonentom. Bo co zrobiliby ze starymi? Ale tak to jest jak platforma chce zapewnić swoim abonentom 100% swoich dekoderów. Przynajmniej pod tym względem Cyfra+ jest do przodu. Od razu z tunerem HD oferują DVB-T, a jak ktoś ma własny tuner - to jego sprawa. Ciekawe jaki ruch wykona Cyfrowy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz w nBox combo? Phe, wątpię i to szczerze, kolejny dekoder w ofercie chyba nie jest potrzebny. Jeśli będzie możliwość podłączenia czegoś pod USB to taki dekoder raczej nie będzie więcej kosztował niż teraz którykolwiek z już dostępnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja USB jest bardziej realna dla obecnych nBoxów i Recorderów. Ale nikt im nie zabroni przecież wydać pudła pod nazwą RecorderPlus z większym dyskiem( pewnie z 500GB) i głowicą DVB-T. Skoro w liście do abonentów, sam dyrektor platformy wspomina o przyszłych nFilmach i znacznie poszerzonej ofercie Premier VOD... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze , nieoficjalne info mówi o wprowadzeniu zarówno Polsatu jak i TV4 do N. Oczywiście tylnym wejściem bez podpisywania jakichkolwiek umów. Czyli ? Już od jakiegoś czasu planowane jest wprowadzenie nowego modelu N-boxa z możliwością odbioru DVB-T (dekoder można zobaczyć na stronie producenta http://www.adbglobal.com/?q=node/198). Czy wejdzie on w tym roku tego niestety nie wiem.

Niestety bajki opowiadasz. TEn dekoder ma dwie głowice DVB-T i nadaje się tylko do odbioru TV naziemnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą powyżej. W specyfikacji czytamy:

TV Reception

- Twin DVB digital terrestrial

- RF pass-thru for analogue channels

Swoją drogą ciekawe czy nbox combo posiadałby również podwójną głowicę DVB-T (razem cztery?), czy może pojedyncze DVB-S2 i DVB-T? Myślę, że na razie jesteśmy bliżej odbiornika DVB-T wpinanego przez USB do obecnego nboxa niż do odbiornika combo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kidy były jeszcze testy dwóch multipleksów bez problemów można było nagrywać TVP Sport oglądając równocześnie np. Polsat, który nadawał z innej częstotliwości. Nawet na Philips PVR Cyfry+ takie coś jest możliwe. W DVB-T nie ma konwertera, który może pracować tylko na określonym paśmie i polaryzacji, więc dwie głowice są raczej niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten TEST2 to raczej TEST_L niż Discovery HD z transpondera Cyfrowego Polsatu. Dlaczego? Bo Discovery HD z tp. CP nie jest kodowany w Conax dla n, a TEST_L jak najbardziej. Może to być właściwie też HBO HD z tp. CP, o ile nie został już oficjalnie włączony na liście zamiast przekazu z tp. n.

 

Pokręcone to trochę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Czyli n-ka jako pierwsza dołączy Eurosport 2 16:9 (żeczywiście nowa generacja, jak widac nadążają za nowościami) A ja nie mam odkodowanego TESTu 3 :/ wyczytałem w necie

Jeśli masz pakiet "sport i motoryzacja" to resetnij nboxa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...