Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marne kanały w n to TVP HD i TVP Historia to same powtórki.

 

TVP HD nadaje na razie "emisję testową" - bo program jest faktycznie fatalny wciąż olimpiada i co dzień "jutro idziemy di kina" ale to jeszcze emisja przejściowa z kanału który nadawał wyłącznie oimpiadę na kanał ogólny jakim ma się stać... ma szansę być ciekawym uważam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się godzina planowanego dodania kanału MTVN HD. Dziwne, że jeszcze go nie ma na liście programów.

Mam nadzieję, że znajdzie się tuż obok kanału 72., a nie gdzieś w czeluściach dekodera. Tak samo powinni zrobić z TVN HD i TVP HD (ten ostatni po zakończeniu testów) i wstawić je w miejsce obok macierzystych kanałów. W ogóle powinni przetasować pakiety na wzór tego filmowego - teraz jest bardzo dobrze, bo kanały (że tak powiem) denne, są na końcu (Movies 24, Sci-Fi Channel).

Niby już o 12:00 mają nadać pierwszy teledysk a potem koncert R.E.M. Zatem czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się, bo nawet restart dekodera w okolicach napisania mojego poprzedniego posta nic nie dał.

Na moim Philipsie 32" SD 16/9 znaczek jest lekko ucięty w trybie panoramicznym. Brakuje połowy "D" ;) Ale w trybie 4/3 (którego nie używam), jest widoczna całość.

Nieco zaskoczył mnie fakt zajęcia przez kanał 70. pozycji. Mogli już przetasować programy, tj. MTVN HD, potem MTV i MTV2. Muzyczne do muzycznych, a nie babskie kanały TVN Style i nTalk między nimi, że trzeba czasem przypadkiem zobaczyć szkaradną [beep] Kwaśniewskiej :P

Teraz zapewne moja starsza (fanka TVN Style) będzie zniesmaczona zmianą kolejności, a na 100% będzie pomijała MTVN HD na liście programów do oglądania. Na razie według mnie jego umiejscowienie jest bezsensowne, bo i tak zapewne przez najbliższe miesiące zawartość ramówki będzie się [beep]nie zapętlać, bo teledysków w HD chyba jak na lekarstwo.

Nka coraz bardziej zmusza abontentów do gimnastyki palcami, żeby dotrzeć do swojego ulubionego kanału ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kanały w tym pakiecie przeskoczyły o jedną pozycję. TVN Style jest teraz na 71. kanale, nTalk na 72., OTV na 73 itd.

Ciekawe, jak działa ten DD5.1 na MTVNHD - czy jest to faktyczny Surround czy upscalling z stereo?

 

A tak odchodząc nieco od tematu - od czasu pobierania TVP1 i TVP2 z tp Cyfry+, nie wyświetla się na tych programach dźwięk Dolby Digital. Faktycznie przestał być nadawany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Nieco zaskoczył mnie fakt zajęcia przez kanał 70. pozycji. Mogli już przetasować programy, tj. MTVN HD, potem MTV i MTV2. Muzyczne do muzycznych, a nie babskie kanały TVN Style i nTalk między nimi, że trzeba czasem przypadkiem zobaczyć szkaradną [beep] Kwaśniewskiej :P

Można było się tego spodziewać, bo w n (jak przystało na platformę HD) stawia na kanały HD. Więc każdy kanał HD dodawany jest na początku listy pakietu. Przykłady?

20. MGM HD

40. Discovery HD

60. nSport HD

61. Eurosport HD

70. MTVN HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

A jakość TVP HD spadała tak, że większość kanałów SD wygląda lepiej niż teraz kanał HD od TVP... :roll: Niech wyłączą w końcu ten TVN analogowy i będzie święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...