Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy, że Twoje wypowiedzenie dotrze przed 23 grudnia do CP. Okres wypowiedzenia wynosi trzy miesiące, więc masz jeszcze dużo czasu na wysłanie wypowiedzenia. Wypowiedzenie wyślij listem poleconym, priorytetem z potwierdzeniem odbioru.

Wzory wypowiedzeń masz TUTAJ.

Jeśli chodzi o karę to nie mam pewności czy to tak liczy się, ale na umowie masz kwotę przyznanej ulgi. Tę ulgę dzielisz przez ilość miesięcy na jaką zawarłeś umowę. Otrzymaną kwotę tym razem mnożysz przez ilość miesięcy jakie zostały Ci do końca umowy w momencie rozwiązania umowy. Po przemnożeniu wyjdzie Ci kara do zapłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Moja umowa ostatnia umowa z Polsatem zawarta była w dniu 18.11.2009r na 24 miesiące, niestety zapomniałem jej wypowiedzieć :( miała symbol UK28 a właściwie było to porozumienie do poprzedniej. Co powinienem teraz zrobić? czy mogę ją wypowiedzieć bez konsekwencji? Dzwoniłem na ich infolinię i jakaś Pani powiedziała, że przez to iż nie wypowiedziałem tej umowy to przedłużyła się na kolejne 12 miesięcy !!! Mówiła też, że gdy ją wypowiem to zapłacę 23,61 zł kary czy to prawda?? miotała się 4 razy rozłączała żeby coś sprawdzić, na końcu po 16 minutach rozmowy powiedziała że ma problemy techniczne i że nie może mi pomóc... masakra.. :twisted:

 

Proszę kogoś zorientowanego w temacie o rozjaśnienie umysłu.

Mogę tą umowę rozwiązać teraz???

pozdrawiam i z góry dziękuje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko podpisałem umowę 22/12/2010 nazwa promocji Nowy Cyfrowy Polsat - Oferta Świąteczna 2010 czy teraz jeżeli wyłączą Discovery bedę mogł rozwiązać umowę bez ponoszenia kosztów ? szukałem w umowie i nic nie znalazlem o gwarantowanych kanałach, gdzie to trzeba sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam podpisana umowe Pakiet Familijny HD plus SPORT HD plus EXTRA HD umowe podpisalem 19/04/2011 i chciałbym się zapytać czy jesli usuna pakiet Discovery czy moge rozwiazac z nimi umowe(Bez kary finansowej),jesli tak bardzo bym prosil o jakikolwiek wzor takiej umowy.Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...