Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie forumowicze,

 

mam następujący problem:

 

6 miesięcy temu podpisałem umowe z CP na 29 miesięcy i teraz chciałbym się z niej wycofać, jak widać do 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia jeszcze długa droga. Jak moge się z tego wykręcić bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów?

 

Dodam, że mam pakiet za 39,90 w skład którego nie wchodził Polsat Futbol więc ta opcja odpada niestety.

 

Jak możecie pomóżcie, z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze chwilkę poczekać. W moim przypadku rezygnację przyjęli 2 kwietnia a list napisali dopiero 2 maja - równo miesiąc i do tego trzeba dodać kilka dni na wysłanie go pocztą polską.

 

Na zwrot dekodera masz 30 dni od rozwiązania umowy z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wysłałem wypowiedzenie 15 06 z powodu wycofania Polsat futbol zostało zarejestrowane 18 06 u nich okres rozliczeniowy mam do 24 06. Do tej pory mam sygnał kiedy przyjdzie listownie rozwiązanie umowy i kiedy mi wyłączą sygnał. Rozumiem że dekoder wysyłam jak dostane listownie rozwiązanie umowy i mam 30 dni od tego czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To zbiorowisko po drugiej stronie druta nic nie wie. Ile by do nich nie dzwonił i tak nic Ci nie powiedzą. Albo bla bla bla, albo milczenie tłumaczone aktualizacją systemu. W ostateczności skontaktuję się z kimś wyżej postawionym niż ta banda nieuków z Biura Obsługi Klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

699002222 infolinia czynna całą dobę, 7 dni w tygodniu, ponętny głos Pani konsultant albo męski głos Pana konsultanta na pewno poinformują Cię czemu tak jest

 

mądrusiu ja dzwoniłem do nich 3 razy i każdy mówi co innego. Karzą czekać jak ktoś do mnie od nich zadzwoni tylko to już jutro będzie 10 dzień i narazie nikt nie dzwoni a mi się pokazuje komunikat co 15 minut o zapłacie 99zł. Wypowiedzenie przyjeli 18 okres rozliczeniowy mam do 24 jak nie dzwonią to niech wyłączą sygnał i wyślą list.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym 25 spakował sprzęt i odesłał do CP, zbyt duża ilośc darmowych minut (lokowanie produktu) w sieci Play powoduje, że nie są dla mnie problemem telefony na infolinię, jeżeli chodzi o czas oczekiwania, bo wiedza konsultantów woła o pomstę do nieba, mówi to ateista :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz stempel pocztory się do niczego nie liczy. Tak było za komuny, że decydował o wszystkim stempel pocztowy.

 

Nie bądz taki pewien, ja jak załatwiałem nową umowę kilka dni temu to wyraźnie zostałem poinformowany że mam 10 dni na jej anulowanie od dnia podpisania i liczy się data STEMPLA POCZTOWEGO :!: .

Kazałem to babce powtórzyć i ponownie potwierdziła , rozmowa była rejestrowana i sama powiedziała że w razie problemów to na nią się można powołać a ona bierze odpowiedzialność za swoje słowa.

Tak że kolego nie wszystko co było za komuny wyginęło jak mamuty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz stempel pocztory się do niczego nie liczy. Tak było za komuny, że decydował o wszystkim stempel pocztowy.

Dzwoniłem wczoraj na infolinię i poinformowano mnie że liczy się data stempla pocztowego.

Moja rozmowa trwała ponad 20 minut...... Pani poinformowała mnie, że wypowiedzenie zostało zarejestrowane 7.06. Dwa tygodnie wcześniej dzwoniłem i mówili, że wypowiedzenie zarejestrowali 6.06 :woot: W całej sprawie chodzi o to, że mój okres rozliczeniowy był do 7 każdego miesiąca, czyli jeśli zarejestrowali 7.06 to naliczą mi za kolejny miesiąc? Co radzicie z ta sprawą zrobić? Czy można jakoś odsłuchać te rozmowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...