Skocz do zawartości

Orange Ekstraklasa SAT KURIER CUP 2007/2008


Rekomendowane odpowiedzi

Ja moge sie okreslić jesli potrzeba kogos do II ligi, ale dodam że czytałem post w tym temacie jak nie było jeszcze żadnych odpowiedzi i nie mialem czasu odpisac, no i musze przyzanac ze nie sądzilem ze bedzie takie zainteresowanie.

 

 

Po co wybierac jakis klub - to nie sprawiedliwe.

 

Moze zrobic tak ze 1 uzytkownik moze bedzie miał co kolejke inny klub.

Np. Raz w rundzie moze miec Wisłe Kraków, raz Legie i tak po koleji aż do konca rundy, w rundzie wiosennej dopiero znowu moze raz miec Wisłe ale tym razem na wyjeździe itp. Wszystko wg terminarzu PZPN.

 

Ponumerować userów i obejrzec terminarz - w ten sposób bedzie na przód wiadomo jaki i kiedy kazdy bedzie miał klub.

Typujemy tylko strzelców tego klubu który mamy w danej kolejce.

A w tabeli będą loginy a nie nazwy klubów.

 

A reguły typowania takie jak powiedział @Jovik

 

Ja sobie to tak wyobrażam.

Nie wiem jak Wy?

 

Jeśli banujecie Felika :D

to ja chętnie wskocze na jego miejsce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też proponuje już nie udziwniać. Typujemy 3. dowolnych strzelców na zasadzie dom - wyjazd (opisanej we wcześniejszych postach). Dobrze jak by się Administracja określiła co do @felika3, wtedy ewentualnie @whitestar wskoczyłby na jego miejsce, bo jak felik dostanie bana w połowie sezonu, to kicha :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o coś takiego mniej więcej ale skoro to jest zbyt skomplikowane to trudno...

 

Mamy tylu graczy:

1. dzoas

2. Fiant

3. Hubert

4. iko

5. Jarinho

6. Jovik

7. kieloo

8. mad85

9. mat_lewq

10. marcin c

11. mietek

12. MZKS1929

13. Pawop

14. PiotrekJaw

15. Przemek0700

16. Przemek87

 

 

Mamy takie drużyny:

817b6d31089fcb50.jpg

 

Załóżmy jako pierwszy @dzoas, będzie w rundzie jesiennej miał klub kolejno 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ,14, 15, 16

czyli Zagłębie, GKS B., Legie itp podczas gdy drugi user Fiant zacznie od 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,1.

itd.

3a20afcab9ecdf25.jpg

 

EDIT

I typujemy tylko 3 strzelców tego meczu w którym uczestniczy nasz zespół.

 

A kolejki wg terminarza PZPN.

Chyba ze ktoś ma lepszy pomysł ?

W przeciwnym razie, moim zdaniem, typują co tydzien na kogo sie chce, wszyscy będą stawiac co tydzień na Janczyka, Pauliste, Brożka czy Ujka i bedzie nudno. A po kilku kolejkach bedzie widac kto ma wyzszą forme i idzie na króla strzelców i na niego bedą wszyscy głosować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet to niezłe. Czy w danej kolejce typujesz tylko 3. zawodników ze "swojej" drużyny, cz z obu? Jeśli gramy każdy z każdym i w następnej rundzie rewanże, to sensowne jest typowanie tylko ze "swojej" drużyny.

Zagrożeniem dowolności może być faktycznie typowanie co kolejka: Reis, Ujek, Janczyk, chociaż przy układzie gospodarz-gość byłoby to trochę zminimalizowane. Więc wciąż jeszcze czekamy na ostateczną wersję naszej zabawy :roll:

 

Tak w ogóle to ja bym felikowi dał jego stare konto (tak jak chyba Jovik sugerował).

Bez niego to już nie będzie to forum

 

Ano właśnie, trzeba się zachować po męsku. Albo ban dla @mietka (robi to samo co dotychczas), albo oddać mu konto @felik3. Byłby to swoisty powrót legendy.... :wink:

Sytuacja i zachowanie tego usera jest tak abstrakcyjne, że faktycznie trudno pewnie podjąć decyzję :)

Gdyby to był jakikolwiek inny user, banek bez emocji i wyrzutów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym wydaje się pomysł, by przed sezonem każdy wytypował 3 obońców, pomocników i napastników (ewentualnie można zwiększyć do 4-5) i w obrębie tych zawodników wskazywać po 1 O, P i N na każdy mecz. Też się obawiam podobnie jak @whitestar, że po kilku kolejkach większość będzie wskazywać tych samych zawadników :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat coraz bardziej sie rozgrzewa a do startu Ligi jeszcze niecaly miesiac. Ale moze to i dobrze. Co do terminarzu jeden z uzytkownikow zgadl go w 100%. Kazdego dopisalem do klubu. Podam za pare godzin terminarz paru pierwszych kolejek. Co do udziwniania tej zabawy opcja z gospodarzem i gosciem popieram w 100%. Co do innych opcji wiec przydzielenia jakis spotkan itp... zrobi to wieksza ilosc zamieszania. Zostajemy przy starej wersji 3 zawodnikow do typowania.Caly czas czekam na zgloszenia do II Ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminarz rozgrywek Orange Ekstraklasa SAT KURIER CUP 2007/2008

 

Kolejka 1 - 27/28/29 lipca

 

dzoas - Fiant

Hubert - iko

Jarinho - Jovik

kieloo - mad85

mat_lewq - marcin c

mietek - MZKS1929

Pawop - PiotrekJaw

Przemek0700 - Przemek87

 

Kolejka 2 - 3/4/5 sierpnia

 

Fiant - mad85

Jovik - mat_lewq

Pawop - mietek

Przemek87 - kieloo

marcin c - Przemek0700

PiotrekJaw - Hubert

iko - Jarinho

MZKS1929 - dzoas

 

Kolejka 3 - 10/11/12 sierpnia

 

mat_lewq - PiotrekJaw

Jarinho - MZKS1929

Hubert - Pawop

Przemek0700 - Fiant

dzoas - kieloo

Przemek87 - marcin c

mad85 - Jovik

mietek - iko

 

Jak dopiero 3 kolejki rozpisalem reszte postaram sie wkleic w ciagu najblizszego tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisał @MZKS1929, typujemy z całej ligi dowolnego zawodnika, trzymamy się tylko zasady dom-wyjazd. Od kiedy typujemy, to nie wiem. Można by pewnie i teraz, ale po co tak się spieszyć, a nuż ktoś będzie jeszcze kontuzjowany :) @iko i tak typuje po tobie (ja typuje po @Jarinho), więc masz spokój w tej kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję tak (już o tym pisałem). Gospodarz musi podać swoje typy dzień przed pierwszym meczem kolejki.Przykładowo: pierwszy mecz jest najczęściej w piątek, wiec gospodarz musi podać typy w czwartek do północy, jeśli tego nie zrobi, gość typuje i wtedy domniemamy gospodarz nie może powtórzyć jego zawodników. Zawalił, więc trudno, traci przywilej gospodarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał czas do środy. Mecz w piątek może zacząć się o 18, a ktoś będzie w pracy do 16-17.

Czyli 36h przed pierwszym meczem.

 

Mogą się zdarzyć takie sytuacje, ale z drugiej strony gospodarz może śmiało typować w poniedziałek, wtorek i środę. Nie musi czekać do czwartku. Trzeba liczyć na to, ze wszyscy userzy będą w miarę zdyscyplinowani 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarinho juz dodalem brak z 2 kolejki. Napewno w tej zabawie najwazniejsze bedzie zdyscyplinowanie typujacych. Dlatego postaram sie aby 1 kolejka byla zatypowana na tydzien przed jej rozpoczeciem. Ulatwi mi to czy wszyscy ktorzy podjeli decyzje o grze sa zdyscyplinowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za tym pomyslem. Wczesniejsze typowanie pokaze od razu czy wszyscy ktorzy sie zadeklarowali beda uczestniczyc w tej zabawie, a w razie nie wytopowania przez jakiegos usera 3 zawodnikow zostanie jescze troche czasu aby zastapic go innym zawodnikiem z II ligi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ta druga liga miałaby wyglądać ?

Typujemy II ligowców ?

Szkoda że nie ma transmisji tej ligi - nie ma juz tych emocji.

II Liga wyglada bez zestawu par za kazdy kolejke naliczany jest punkt. Najlepsi awansuja do I Ligi. Wiec chetnych zapraszam do zglaszania sie a ew. w razie gdy ktos odpusci sobie typowanie zastapi go najszybciej zgloszony do checi gry II Ligowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...