Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie zobaczymy transmisji z meczu Wisły :cry: Tak się złożyło, że godziny meczów Wisły i Lecha nakładają się na siebie...

Znane są już dokładne godziny obydwu spotkań Wisły z Tottenhamem w I rundzie Pucharu UEFA. Pierwszy mecz, który odbędzie się już za dwa tygodnie, 18 września na White Hart Lane w Londynie, rozpocznie się o godzinie 21.05.

 

Tutaj wielu kibiców czeka jednak niemiła niespodzianka. TVP nie przewidziało transmisji z tego spotkania na kanale drugim, jak to bywało dotychczas w przypadku meczów polskich drużyn w europejskich pucharach. Śledzić je będzie można w kanale TVP Info, który wciąż nie jest jeszcze ogólnodostępny telewidzom z całego kraju. Tego samego dnia TVP2 przeprowadzi transmisję z Wiednia, gdzie z miejscową Austrią grać będzie Lech Poznań.

źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się złożyło, że godziny meczów Wisły i Lecha nakładają się na siebie...

Nie nakladaja sie tylko TVP nie chce puscic dwoch meczow jeden po drugim,bo wazniejszy jest dla nich jakis serial "Barwy Szczescia" czy inne [beep]o.Z tego co wiem mecz Lecha rozpocznie sie o godz.19.Poprawcie jesli sie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej słaba i przeciętna drużyna z Anglii. To nie przypadek, że od ilus tam lat Tottenham nie wygrał na wyjeżdzie z wielką czwórką. Co nie zmienia fakru, że faworytem jest Tottenham. Ale oglądając wczorajszy mecz z Aston Villą uważam, że szanse Wisły są wieksze niż to się wydawało po losowaniu. Tutaj widze pewne podobieństwo do sytuacji Groclinu z Man City który tez wtedy był na dnie. I na pewno gra taka jak Anathorssis czy Cluj Wiśle nie pomoże bo obada zespoły raczej grały tragicznie. W szczegolności ten 1 miał problemy z wyjściem na połowe Werderu(ten mecz oglądałem ze wzgledu na Sosina) i zarówno jedni i drudzy zawdzieńczają korzyste wyniku bardziej znanym rywalą bo Werder jak i Roma były to strasznie nieskuteczne.

DObra ale nie o tym temat Lm pominmy.

Skorża na pewno z Wisły nie odejdzie nawet jak przegrają to jest najlepszy polski trener mlodego pokolenia. A mimo młodego wieku utytułowany i bardzo doświadczony był z Janasem w Lm i na mundialu, grał z Amicą w fazie grupowej Pu a także Wisła rok temu. Może Michniewicz byłby takim kandydatem ale na pewno nikt inny

 

Szanse Wisły oceniam na spore na podstawie ostatnich wsytępów obu druzyn w swoich ligach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są o tej samej porze, wkońu godzina 19.30 i godzina 21.00, to nie jest ta sama godzina :> Tylko końcowe 15-20 minut jednego meczu (Austria Wiedeń - Lech Poznań - godz. 19.30) nakłada się na około 15-20 minut początku drugiego meczu (Tottenham Hotspur - Wisła Kraków - godz. 21.00), więc jeśli ma się dostęp zarowno do TVP 2 i TVP Info, to nie obejrzy się końcówki meczu Lecha Poznań albo początku meczu Wisły Kraków :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech przegrał 2:1 chociaż nie zasłużyli na porażkę :|

[beep]kie zachowanie "kibiców" Austrii w stosunku do Lecha no i ten karny... z kapelusza jak dla mnie :?

Ale w kontekście rewanżu w Poznaniu jestem optymistą i licze, że Lech utrze nosa Austryjakom... A przede wszystkim kibice pokazą co to znaczy prawdziwy doping 8)

 

A Wisła do przerwy remisuje z Tottenhamem 1:1 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki są złe, nie są tragiczne. szanse na awans są w obu przypadkach ale dziś nie zarobiliśmy żadnych punktów do rankingu i nie ma gwarancji, że w rewanżach będzie lepiej. Tak po prawdzie Wisła powinna zremisować a Lech niech się cieszy bo mogło być ze 4:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat:

1. Lech rozczarował; pierwsza zmiana dopiero około 80 minuty; a tłumaczenie nieobecności Peszki tym że posiada żółta kartką jest śmieszne (nie twierdzę że Peszko zbawiłby Lecha); Arboleda grał jak naćpany - omal nie strzelił dwóch samobói; sędzia był stronniczy; Bąk powinien nie tyle dostać czerwona kartkę ale zastać zdyskwalifikowany na wiele meczy - uderzenie w twarz z rozmachem i rozmysłem, brawo eks kapitanie;

2. od Wisły nie oczekiwałem niczego innego; szanse zostały i można liczyć na dobry wynik w Krakowie

3. po Szpakowskim tez niczego innego nie oczekiwałem = mruczenie pod nosem, przekręcanie nazwisk i to nie tylko piłkarzy angielskich (Boguski to według niego Bogucki); kiedy ten pan pójdzie wreszcie na mniej czy bardziej zasłużoną emeryturę

To moje subiektywne oceny; a obiektywnie rzecz biorąc jestem smutny tej jesieni - reprezentacja gra źle, kluby jakoś nijako, nawet Lech zawiódł; może będzie lepiej za 2 tygodnie, czego sobie i wszystkim kibicom życzę :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...