Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Ja bym nie byl takim od razu optymista - moze pojsc dobrze i przejdzie komplet polskich druzyn, ale - moze tez pojsc źle i moga wszystkie odpaść.

I wtedy juz w pucharach zostalaby tylko Legia, ktora gralaby w rundzie Play-Off el. LE. Z polskimi zespolami nic nie wiadomo - raz graja tak, raz inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk pokazał bardzo dobrą grę na wysokim poziomie, jeśli będzie w następnych meczach grał podobnie to może awansować do fazy grupowej.

 

Byłbym optymistą, gdyby Śląsk grał ten mecz na wyjeździe. Jednak mecz na wyjeździe przed nimi i wszystko się może zdarzyć. Zobaczymy za tydzień, ale mam ciechą nadzieję, że wrocławski klub nie zawiedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk pokazał bardzo dobrą grę na wysokim poziomie, jeśli będzie w następnych meczach grał podobnie to może awansować do fazy grupowej.

Belgowie zlekceważyli przeciwnika i tak to się skończyło. Jakoś nie mam wątpliwości że kolejny mecz będzie ostatnim Śląska w tej edycji pucharów. To już prędzej wierzę że Lech odrobi straty z pierwszego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to sympatyk Legii mówi że Lech odrobi straty, a ty nie dowierzasz :D?

 

To dla przeciwwagi powiem, że myślę że Molde wygra w Warszawie. I po tym meczu mogliby w końcu zatrudnić jakiegoś trenera w Legii.

to ja dla przeciwwagi powiem ze Lech i Śląsk zagrają w lidze europy a legia w lidze mistrzów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech się skompromitował.To też porażka trenera, a wiemy jaki charakter ma Rumak.Myślę, że w rewanżu piłkarze będą tak zmobilizowani, że odrobią straty z nawiązką.

 

Po Legii nie wiadomo czego można się spodziewać.Mogą roznieść przeciwnika, ale mogą też męczyć się niemiłosiernie.Jednak bliżej mi do tej pierwszej opcji.Z takim potencjałem w końcu muszą odpalić także w pucharach.Wygrać powinni, tym bardziej na Łazienkowskiej :)

 

A Śląsk? Jak chcą to potrafią za[beep]ać przez 90 minut i wygrać nawet z Bruggią, która organizacyjnie i sportowo jest sporo przed polskimi klubami.Życzę powodzenia, bo na prawdę z przyjemnością się oglądało ich grę.Oby był awans, nieważne z jakim wynikiem.Po prostu awans, a potem może trochę szczęścia w losowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no z taka gra to nigdy, przenigdy polska liga nigdy nie bedzie mogla byc mocna, bo co roku sa takie kwiatki - w tym roku mamy juz 2. - Piast z Qarabachem i teraz Lech z Zalgirisem .... Nie da sie robic pkt do rankingu, jesli sie owala z takimi rywalami i marnuje szanse na kolejne rundy, w ktorych w przypadku Lecha mozna trafic na kolejnych latwych rywali i nabic kolejne punkty. To strasznie deprymujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...