Skocz do zawartości

Podlaczenie N-boxa do internetu


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak się uruchamia ten serwis? Bo mam nportal (w tym na nsport), radio, onet ale nie mam żadnego serwisu z tvn24.

 

 

# TVN24.pl

To specjalna wersja serwisu tvn24.pl, dzięki której na ekranie telewizora, w czasie oglądania TVN24, wyświetli się zestaw najważniejszych informacji. Serwis, w odróżnieniu od pozostałych, jest dostępny także dla Klientów, którzy nie podłączyli nbox do Internetu.

 

 

O to mi chodzi, cytat z n.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Na TVN24 naciskasz OK i to wszystko. Tak samo jest na nSport - tam też jest serwis pod przyciskiem OK.

A ten cytat z n.pl pewnie dawno nie był aktualizowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie naciskać OK ile chcesz i tak nic nie zdziałasz, teraz jest nPortal pod "domkiem" i tam w wiadomościach jest to samo co było w tym serwisie TVN24 z tym że wymaga internetu i można go włączać na dowolnym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Przed chwilą podłączyłem internet pod Nbox-a. No muszę powiedzieć że jestem pół rozczarowany i pół zachwycony. Rozczarowany? Myślałem że dekoder posiada normalną przeglądarkę internetową, jak kiedyś posiadały dekodery polsatu. Zachwycony? Duży spis świetnych stacji radiowych nadawanych przez internet. Aż się zainteresowałem czy zamiast cyfry lub polsatu, nie kupić przypadkiem N,ki. Słyszałem że karty chodzą na dekoderach spoza "N". Jeżeli tak to powinny splitery też działać. Może odbierać nawet połowa kanałów, i tak nie mam full pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam, widze że wszyscy podłączają nbox-a do neta to może i ja bym spróbował tylko pytanie co tam ciekawego będzie ? Jak tylko tvn24.pl to chyba szkoda się tym kłopocic ? , Ale tak czy inaczej mam ten router i jakby to podłączyć z n do wyjścia z routera wtyknac kabel taki jak mam do kompa , tylko wtyknac go do n ? Tyle zachodu czy bardziej to skomplikowane ? , To może lepiej zamiast monitora pociągnąć kabel do tv i miec neta na tv :) Da się tak ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruoter laczysz kabelkiem ETHERNET z nboxem,robisz konfiguracje automatyczna lub reczna w menu boxa i powinno zadzialac. Zyskasz dostep do kilkuset radyjek i kilku NPORTALI jak;wiadomosci,sport,pogoda,mozesz zamawiac VOD pilotem itd.zreszta Sam ocen czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli radia internetowe No ciekawe czy sa takie jak lubie :) pewnie nie , No ale ile kosztuje metr takiego kabla i te końcówki , trzeba by mi było z 10metrów . . . , dlatego nie wiem czy to opłacalny interes głównie zależy od ceny kabla jak drogi to może szkoda kasy hm , ale to by równomiernie działało net na komp i na nbox-ie ? , co to jeszcze miałem pytac a jeśli już miałbym neta w n to za coś tam bym płacił , chyba nie powiecie że za podłączenie neta do n już będę płacił to by był dramat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś mówił o celach, w jakich nbox łączy sie z Internetem. Zaciekawiło mnie to wczoraj, ponieważ podczas oglądania telewizji zauwżyłem, że na moim routerze podłączonym ethernetem do dekodera mruga kontrolka transferu (komputer miałem wtedy odłączony), nie używałem wtedy opcji internetowych nBoxa.

I teraz pytanie, czy może to jakaś aktualizacja listy, czy jakieś inne niecne możliwości...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś mówił o celach, w jakich nbox łączy sie z Internetem. Zaciekawiło mnie to wczoraj, ponieważ podczas oglądania telewizji zauwżyłem, że na moim routerze podłączonym ethernetem do dekodera mruga kontrolka transferu (komputer miałem wtedy odłączony), nie używałem wtedy opcji internetowych nBoxa.

I teraz pytanie, czy może to jakaś aktualizacja listy, czy jakieś inne niecne możliwości...?

 

też zaobserwowałem takie zjawisko u siebie, jednak aktualizacja listy i oprogramowania odbywa się moim zdaniem

przez satelitę :!::?:

 

może ktoś wie na ten temat coś dokładniej :?::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej to eNka dzwoni do klientów i proponuje im wyrażenie zgody na pobieranie danych o oglądalności. Zapewne wkrótce punkt taki pojawi się w umowach i będzie po sprawiue. Soft eNboxa jest tylko przez sat aktualizowany bo i po co w inny sposób skoro nie ma obowiązku podpinania eNboxa do netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

mam problem z podłączeniem internetu do nbox w 1 pokoju mam modem kablowy i kompa stacjonarnego podłączonego do routera dlink dir-300 w drugim pokoju mam laptopa i nboxa i chciałbym połączyć laptopa z nboxem dla internetu połączyłem go kablem skrosowanym ale nie ma internetu na nboxie, internet bezprzewodowy działa na laptopie, mógłby mi ktoś wyjasnić krok po kroku jak dalej postępować żeby uzyskać internet w nboxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...