Skocz do zawartości

Dekoder na wynajem


maciej120
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder kupiłeś więc możliwe że mógłbyś teraz wynająć od Cyfry+ inny. Z drugiej strony nie po to ci go sprzedali żebyś ty go odprzedał a od nich wydzierżawił drugi. Ciężko powiedzieć. Najlepiej zajrzyj na ICA - jakim sprzętem dysponujesz wg C+. Jeśli tylko kartą to powinno się udać, moim zdaniem, wydzierżawić coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przewałkowałeś to wiesz, że zdania nie zmienię :P Wiesz też, że splittery sprzedają m.in. Centra Cyfry + i Hollex. Ich zapytaj czego dotyczyła reklama z Szycem :wink: A poważniej dotyczyła raczej podbijanych kart, sharingowania i innych takich. Wiadomo o co chodzi. Pewnie każdy zostanie przy swoim zdaniu. Dla mnie korzystanie ze splittera we własnym domu to nie piratowanie. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale o jakim okradaniu kolega mówi? Czy to, że w moim domu żona może oglądać sobie telenowelę, ja mecz, a dziecko bajki i nikt nikomu "w drogę nie wchodzi" to jest coś niedozwolonego? Płacę za to abonament solidnie od prawie 10-ciu lat, czytałem regulamin, pytałem dystrybytora C+ i jakoś nigdzie nie znalazłem wzmianki, że umożliwienie RODZINIE oglądania w danej chwili czegoś innego niż ja jest niedozwolone. Sam jestem przeciwny udostępniania uprawnień osobom trzecim, ale to już inna bajka. W tym wypadku to nie urządzenie jest złe tylko sposób jego wykożystania. Wiele można podać takich przykładów z życia, gdzie coś jest legelne ,dobre lub nielegalne, złe w zależności od tego jak to coś jest wykożystane. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...