Skocz do zawartości

TVK Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Rozmaiwalem z kierownikiem vectry i mowił ze To na stałe dodali tak samo tvp kultura za polsat zdrowie i uroda;/ edit ta wersja jest kodowana więc ich dekoder dekoduje z karty ten kanał więc nie mow ze wskoczyło ot tak...bo jak by nie mieli dekodera z kartą to by bylo ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, że w każdym mieście Vectra prezentuje inną listę dostępnych programów przekonałem się właśnie na przykładzie Discovery :-). Wcześniej czyli w czasach DAMI w Rzeszowie miałem dostęp do wszystkich kanałów z pakietu Discovery. Kiedy jednak "duża rybka zjadła małą" okazało się, że ostał się jedynie program podstawowy :-). Tak to bywa czasem ze zmianami na lepsze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie miasto ukrywa się za słowami "u nas"?

 

W Rzeszowie od momentu przejęcia mojej kablówki przez Vectrę nadawany jest tylko program podstawowy Discovery. Od początku wprowadzania cyfrówki nie mam już najmniejszych wątpliwości, że w analogu nie pojawi się żaden sensowny kanał, mimo tego że większość oferowanych w cyfrowej Vectrze programów spokojnie można dodać do oferty analogowej, przynajmniej do czasu udostępnienia cyfrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wprawdzie na 100% pewien czy jeszcze "za czasów" DAMI pakiet programów Discovery został w Rzeszowie wyłączony. Z tego co pamiętam jeszcze na samym początku po przejęciu przez Vectrę wszystkie kanały Discovery były w moim mieście dostępne. Później zostały one wyłączone. Dlatego właśnie zapytałem o tą kwestię (wówczas BOK a teraz Was) ponieważ zostało mi to dobrze w pamięci. Myślałem bowiem, że kiedy przychodzi "nowe, lepsze, większe" będzie jeszcze lepiej a nie zaczynie się obcinaniem pakietów programowych.

 

Tak jak już napisała tutaj jedna osoba nawet w analogu są różnice programowe w zależności od lokalizacji - nie mówię tutaj jednak o kanałach których nikt nie ogląda ale o całkiem w porządku programach z paczki Discovery. Pamiętaj także o tym że abonament płacimy wszyscy taki sam w każdym miejscu w Polsce gdzie odbierana jest analogowa Vectra, a różnice programowe - niestety - nawet w wartościowych kanałach są.

 

Wszyscy też wiemy, że aktualnie w miejscowościach gdzie jest albo wkrótce będzie cyfrowa Vectra następuje zwalnianie pasm w analogu kosztem poszerzenia ofert cyfrówki, ale kiedy Vectra pojawiła się w Rzeszowie nikt jeszcze nie myślał o telewizji cyfrowej jako o możliwej usłudze. Do mnie zatem Twoja argumentacja zupełnie nie przemawia, nie możesz bowiem przez obecnej sytuacji odnosić do wytłumaczenia tego co miało miejsce parę lat temu. W tamtej bowiem chwili nie było żadnego przeciw wskazania aby Vectra zaoferowała swoim klientom w Rzeszowie całą gamę programów Discovery - nawet zakładając, że to DAMI wcześniej je wycofała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam wasze opinie dotyczące kanałów discovery i muszę powiedzieć że to prawda jest w każdym mieście jest inaczej z tą paczką programów ja u siebie w Białej podlaskiej mam całą paczkę Discovery i nie zapowiada się na to by któryś z nich został wycofany a jeśli chodzi o przeszłość tk w moim mieście to powiem wam że w tedy pkt bo tak w białej podlaskiej się nazywała w ofercie programowej miała wtedy tylko discovery a tamtych z paczki pozostałych nie było dopiero po przejęciu pkt przez vectrę zostały dołączone inne pozostałe discovery z packi i raczej będzie to bez zmian to tyle jeśli chodzi o te kanaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz już kila ładnych lat minęło jak oglądam te programy wtedy jak pierwszy raz weszły do oferty programowej vectry pozostałe kanały z rodziny Discovery czyli:Discovery Civilisation, Discovery Science,Discovery Travel & Adventure były polsko angielskie po jakimś czasie zaobserwowałem zmiany najpierw w logotypach a później głos polskiego lektora w zapowiedziach poszczególnych pozycji programowych od początku nadawania aż po zakończenie a obecnie nadawane przez 24h/7dni w tygodniu w jedynie Discovery Travel & Adventure a obecnie po zmianie logo typu Discovery travel& living pozostał polsko angielski i raczej nie zauważam by miałoby to się zmienić

tak wiec przedstawia się historia tych kanałów od tamtego czasu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko pozazdrościć. W Rzeszowie Vectra dała plamę.

 

Tak samo ja mogę tylko wam Pozazdrościć. W Polkowicach Vectra też dala plamę po czytając wasze posty tylko mogę wam Pozasdrościć że madzie spoko. w Polkowicach do wielkie dno. Vectra w moim mieście jest za Muszynami

po w pakiecie srebrnym jest tylko nie całe 20 polskich programów. dno dno dno. A o cyfrowej vectra nawet nie wspominają jej u nas ostatnio się pytałem w biurze w Polkowicach kiedy będzie cyfrowa Vectra do mi odpowiedział może za rok za dwa. Za rok albo dwa do może wokóre nie będą mieli klientów u nas Ale super że weszła Telewizja na kartę przynajmniej będę wiedział za co płace i kiedy będę chciał i tylko za 120zł rocznie a vectra za srebrny pakiet płace 120zł za 3 miesiące. Jest różnica i przynajmniej będę miał więcej programów i ciekawsze programy

 

Najlepsza jest Vectra. :(

Co wy w dej Vectra widzicie dobrego? Nikomu jej nie polecam Jak już do bym polecił kablówkę UPC moja siostra mam ją a ja mam Vectre i jest wielka różnica za tą cenę co ja płace do moja siostra mam 3 razy więcej programów o demonie a płaci tyle samo co ja wrrr moim zdaniem Vectra do jest najgorsza TV Kablowa w Polsce takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzisz - wcale w Polkowicach nie jest aż tak źle :-). Masz już jasno sprecyzowany termin, w Rzeszowie - chcę wierzyć w Twoje zapewnienia Piotrek - cyfrówka może pojawi sie najwcześniej w połowie przyszłego roku, chociaż wcale nie będę zdziwiony jeżeli w 2009 roku nic z tych planów nie wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polkowicach tv cyfrowa jest planowana na początek przyszłego roku.

Już do słyszałem dwa lata temu jak się ich pytałem tez tak mi mówili że w przyszłym roku powinna już być i co dwa lata minęło i za rok znowu słyszę. Jak już w prowadza za rok do już nie będzie mie do tyczyć po nie mam zamiaru być klijęntem dalej TVK vectra. Fajnie że powstała Telewizja na Kartę na pewno z korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

u mnie w białej podlaskiej vectra cyfrówkę wprowadziła w październiku a w połowie były już dostępne do odbioru dekodery

ale mieszańcy tłumnie oblegali biuro by zabrać dekoder do domu dla tego ja dopiero wczoraj 7 listopada dostałem dekoder dostałem z tym że ja go miałem otrzymać znacznie wcześniej ale właśnie ze względu na duże kolejki nie mogłem

no nie powiem że warto było czekać bo oglądam kanały w super jakości obrazu i dźwięku pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Vectra o analogowej tv zupełnie zapomniała. Od ponad tygodnia obraz na kanale AXN jest obcięty tak ze widać tylko literę "A" w logo tego kanału. Oczywiście na zgłoszenie na stronie nikt nie odpowiada a dodzwonić się nie mogę. Czy ktoś jeszcze tego dogląda czy po prostu działa do czasu, aż się posuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...