Skocz do zawartości
  • 0

polsat cyfrowy w niemczech z astry


tompusz
 Udostępnij

Pytanie

witam. mam pytanie.czy jest możliwość odbierania polsatu cyfrowego w niemczech z astry?? - pewnie nie. ( właściciel kamienicy nie pozwala na zakładanie anten na balkonie a sam doprowadził do każdego mieszkania sygnał z astry).

mam tuner samsunga i z tyłu jest wejście oznaczone rs 232. z tego co słyszałem jest możliwość pogłączenia go pod kompa albo router.

i tu mi się nasunął pomysł. czy jest możliwość takiego podłączenia i odbierania sygnału hot bird przez internet?

prosze o pomoc - dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Niestety w tej konfiguracji możesz złapać tylko tv trwam (a.k.a. rydzyk tv) :)

 

Porozmawiałbym z właścicielem albo napisałbym do niego pismo z wyjaśnieniem swojej specyficznej sytuacji i prośbą o zgodę na zamontowanie (małego) talerzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

najlepiej, jak go jeszcze przeprosi za II wojne swiatowa :o i wyplaci odszkodowanie :) za poniemiecki mienie zostawione na tzw. ziemiach odzyskanych.

 

A swoja droga to gdyby jakis wlasciciel nieruchomosci w Polsce zabronil Niemcowi wystawienie talerza tylko zmuszal do ogladania kablowki albo pociagnal sygnal z np. chinskiego satelity, to pewno w polskich mediach rozpetaloby sie pieklo, jacy to jestesmy antyeuropejscy oraz ksenofobiczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wystarczy trochę poszukać. ;)

http://www.europarl.europa.eu/meetdocs/2004_2009/documents/cm/601/601591/601591pl.pdf

 

Petycja złożona do Parlamentu Europejskiego

… obcokrajowcy zamieszkujący na terenie Niemiec mają prawo do odbioru programów nadawanych przez ich kraje pochodzenia …

Uwagi Komisji dotyczące petycji

… możliwość montażu anteny powinna przysługiwać każdemu, kto życzy sobie ją posiadać oraz, że wyrażenie „prawo do anteny” dla każdego zostało wyraźnie sformułowane w komunikacie Komisji w sprawie anten satelitarnych z dnia 27 czerwca 2001 r.

 

Poza tym, „prawo do anteny” wynika z zasady swobodnego przepływu i swobodnego odbioru usług na rynku wewnętrznym oraz programów radiowych i telewizyjnych na terenie Wspólnoty Europejskiej w myśl art. 49 TWE

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...