Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a Kartę gdzie mam oddać tam gdzie kupiłem dekoder czy wysłać listem do Cyfry i kiedy w jakim momencie am tą kartę oddać gdyż wczoraj wysłałem pismo o rezygnację, a drugie pytanie czy cyfra daje potwierdzenie że nie jestem juz abonamentem?

Pozdrawiam

aha jeszcze jedno bo wczoraj otzymałem nowy regulamin i jutro wysyłam pismo o rezygnacje, a mam pytanko czy maja mi zwrócic za styczen bo juz w gudniu zapłaciłem rachunek, czy mam napisac w pismie o zwrot kosztów abonamentu za styczeń.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamierzam wysłać rezygnacje w związku z nowym regulaminem(jak sporo innych osóB)

I skorzystać z nowej promocji 50% przez 9miesięcy i dalej przez 6 następnych normalnie.

 

Jednak jak rozumiem moja umowa wygaśnie z końcem stycznia.

Czy jeśli podpisze umowę na początku lutego to się załapię na tą promocję?.

Lub może ewentualnie podpisać przed końcem stycznia?.

 

Jak to wygląda u osób które rezygnują z zamiarem podpisania umowy w aktualnej promocji?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na potwierdzenie rezygnacji, bo w przypadku gdyby cos nie wyszlo to mnie jako studenta nie stac na placenie dwoch abonamentow :)

 

i tez nastawiam sie na promocje 50 procent, mysle ze bedzie trwala dalej :) a poza tym to chyba cyfra wie w jakim celu chyba wiekszosc abonentow rezygnuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w Piśmie piszesz ze umowa ma byc rozwiązana z wsteczną datą 31.12 2008 i prosisz o zwrot pobranej opłaty za styczen 2009 na podane przez ciebie konto.W chwili akceptacji rozwiązania umowy faxem im wysyłasz i tyle;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja podpisalem w listopadzie (niestety). Czy teraz na pewno moge zrezygnowac i spokojnie brać na moja kobiete drugą umowę?? Chodzi mi o to, zeby pozniej sie nie okazało że nie przyjeli mi rezygnacji i trzeba placic 2 abo. Moja piękna by mnie chyba roztrzelala:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

nie piszemy ze mają nam zwrócić za styczen bo umowa nie wygasa w styczniu a na koniec stycznia a wiec za styczen trzeba zapłacić. Umowa ulega rozwiazaniu z koncem stycznia wiec jest cały luty na oddanie sprzetu w punkcie cyfry - kazdym punkie gdzie sprzedają cyfre. Powtarzam ten ttemat zwrotu bo 300 zł kary za nieterminowy zwrot. a co do nowej promocji to hmmm ryzykowne podpisywanie umowy w styczniu a jak nie uznają pisma - tak do konca niewiadomo jak cyfra bedzie kombinowaac-teoretycznie muszą uznac ale to zycie. Nie wiadomo czy ta promocja bedzie w lutym, ale jesli tak to polecam zakup 2 lutego bo wtedy luty jest za 0 zł + 9 mcy za 50 procent (jesli utrzymaja aktualna promocje - a tego nie wiem nikt), a gdy podpiszesz 1 lutego to 9 m-cy włacznie z lutym wiec jeden m-c mniej. Prosze pamietac o tym ze musimy zwrocic karte (zawsze karte bo jest własnoscia c+) + dekoder jesli jest dzierzawa. Pozdrawiam

 

UWAGA - umowe mozna rozwiązać tylko w styczniu, nie można z żadna datą wsteczną !!!!! 2 lub 3 posty wczesniej użytkownik troche sie zagalopował , bo aż ta dobrze to nie ma :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

nie piszemy ze mają nam zwrócić za styczen bo umowa nie wygasa w styczniu a na koniec stycznia a wiec za styczen trzeba zapłacić. Umowa ulega rozwiazaniu z koncem stycznia wiec jest cały luty na oddanie sprzetu w punkcie cyfry - kazdym punkie gdzie sprzedają cyfre. Powtarzam ten ttemat zwrotu bo 300 zł kary za nieterminowy zwrot. a co do nowej promocji to hmmm ryzykowne podpisywanie umowy w styczniu a jak nie uznają pisma - tak do konca niewiadomo jak cyfra bedzie kombinowaac-teoretycznie muszą uznac ale to zycie. Nie wiadomo czy ta promocja bedzie w lutym, ale jesli tak to polecam zakup 2 lutego bo wtedy luty jest za 0 zł + 9 mcy za 50 procent (jesli utrzymaja aktualna promocje - a tego nie wiem nikt), a gdy podpiszesz 1 lutego to 9 m-cy włacznie z lutym wiec jeden m-c mniej. Prosze pamietac o tym ze musimy zwrocic karte (zawsze karte bo jest własnoscia c+) + dekoder jesli jest dzierzawa. Pozdrawiam

 

Fakt, może to jest ryzykowne, ale gdy teraz się tego nie zrobi, to taka okazja może się już nie powtórzyć i mam kilkanaście miesiecy płacenia dużo więcej niż mogę płacić. Więc gra chyba jest warta świeczki. Dobrze by było gdyby ktoś poinformował że Cyfra uznała wypowiedzenie o którym tu piszemy.

 

PS. Zadałem Cyfrze pytanie 1 grudnia. Napisali, że odpowiedz dostane w ciągu 30 regulaminowych dni. Potem jeszcze dwukrotnie byłem mailowo zapewniany, że rozpatrują moją prośbę i na pewno w ciągu tego czasu się ze mna skontaktują. Dziś już mija połowa stycznia i ciągle echo. Czy tak mogą postepować czy za złamanie tego punktu przez ich stronę można coś na nich ugrać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

nie piszemy ze mają nam zwrócić za styczen bo umowa nie wygasa w styczniu a na koniec stycznia a wiec za styczen trzeba zapłacić. Umowa ulega rozwiazaniu z koncem stycznia wiec jest cały luty na oddanie sprzetu w punkcie cyfry - kazdym punkie gdzie sprzedają cyfre. Powtarzam ten ttemat zwrotu bo 300 zł kary za nieterminowy zwrot. a co do nowej promocji to hmmm ryzykowne podpisywanie umowy w styczniu a jak nie uznają pisma - tak do konca niewiadomo jak cyfra bedzie kombinowaac-teoretycznie muszą uznac ale to zycie. Nie wiadomo czy ta promocja bedzie w lutym, ale jesli tak to polecam zakup 2 lutego bo wtedy luty jest za 0 zł + 9 mcy za 50 procent (jesli utrzymaja aktualna promocje - a tego nie wiem nikt), a gdy podpiszesz 1 lutego to 9 m-cy włacznie z lutym wiec jeden m-c mniej. Prosze pamietac o tym ze musimy zwrocic karte (zawsze karte bo jest własnoscia c+) + dekoder jesli jest dzierzawa. Pozdrawiam

 

UWAGA - umowe mozna rozwiązać tylko w styczniu, nie można z żadna datą wsteczną !!!!! 2 lub 3 posty wczesniej użytkownik troche sie zagalopował , bo aż ta dobrze to nie ma :-D

:arrow::arrow::arrow::arrow::arrow:

 

 

I tu sie nie zgodzę umowa ulega rozwiązaniu z dniem 31 grudnia 2008 w ostatnim dniu starego regulaminu.Więc skoro pobrali kasę za styczeń 2009 to pisać by oddali pozatym mi dziś przelano 59zł za komfortowy pobrano 1zł za antene.Ktorą odkupiłem.Dowodem jest rozmowa z 3ma konsultantami.Mało tego kto cwany ma fula do końca miesiąca;]Potem zdaje kartę i podpisuje nową umowę;p////MAkarar owszem mam czas 30dni na zwrot karty. :D Jutro lece po nową umowe:)karte oddam jak zgaśnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

niemożliwe, moze to zwrot jakiejs nadpłaty, nie mogli ci oddac kasy za styczen bo w styczniu ogladałeś (po za tym zwoty następują po roziązaniu umowy zmiany statusu klienta z aktywny na nieaktywny) , a opłacić trzeba do konca okresu w którym kozystamy z karty - lub do kiedy mamy umowe. Jeżeli nie miałbyś płacic za styczen to umowa powinna zostac rozwiazana w koncem grudnia a to nie możliwe. Naprawde nie chce się spierać, ale wiem co mówię, znam sie na tym troche bardziej niz odrobinkę.

 

PS> Co do nowej umowy to polecałabym sie wstrzymać bo przeczytajcie dokładnie regulamin "stary który nas obowiazuje" jest zapis o braku mozliwosci wypowiedzenia umowy w przypadku zmian korzystnych dla abonenta.... i tu sie boje ze cyfra bedzi kombinowac... ale Szanowni Panstwo róbcie jak chcecie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z nagrania z konsultantami kasę za styczeń 2009pobrano 60zł brutto za pakiet komfortowy+ ale uległa ona zwrotowi, po odliczeniu 1zł za antene. Rozwiązanie umowy następuje z dniem 31grudnia, czyli z ostatnim dniem akceptacji starego regulaminu.W systemie mam że nie jestem ich abonentem.////W moim przypadku zmiana nie jest korzystna bo miałem 19zł +axn pack i teraz nie mam takiej opcji dodatkowej;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie,

jesli jest tak jak mówisz to albo jakis konsultant jest nidouczony albo ja pisze bzdury. Jeśli jest tak jak mówisz to ... powinienes oddac karte w styczniu, bo masz 30 dni na zwrot karty od daty rozwiazania umowy. Upewnij sie jednak bo ja stoje przy swoim stanowisku i sądze ze niestety wpowadzono Cię w błąd. Nie mogłeś wypowiedzieć umowy dn 31.12 bo nie było jeszcze nowego regulaminu. W regulaminie jest zapis że konczysz z kocem miesiąca - umowy w cyfrze zawsze koncza sie pełnym miesiącem kalendarzowym !!!! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak i od 1 stycznia wszedł regulamin który nie jest korzystny dla mnie.Więc Pisze pismo że rezygnuje wysłałem je 5tego i dziś dostałem zwrot kasy.Umowa została rozwiązana z dniem 31 grudnia bo do tego czasu obowiązywał regulamin który akceptowałem.Karte mi każą oddać do 30stego stycznia.A umowa rozwiązana zostaje w trybie natychmiastowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać karta nie złapała jeszcze dezaktywacji.Choć pani w BOA powiedziała że do końca Stycznia będzie działać. :P Sie okaże umowa rozwiązana zgaśnie ide i oddaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Szczerze pisząc to co piszesz nie jest możliwe, bo nie możesz mieć aktywnej karty skoro miałeś niby to wypowiedzenie z koncem roku. Karta nie łapie żadnej deaktywacji tylko wyłacza się natychmiast na skutek info ze strony operatora.Np. w pzypadku kradzieży karta jest deaktywowana natychmiast. Po za tym umowy nie ulegają wypowiedzeniu wstecz. Wczesniej gdy Cyfra zmieniała regulaminy umowy ulegały rozwiazaniu z koncem miesiąca i nigdy nie było czegos takiego jak natychmiastowe wyłączenia zawsze z koncem miesiąca. Jak dla mnie to co opisujesz nie jest zgodne z tym jakie są procedury i jak przewiduje regulamin, poza tym niemożliwe by rozpatrzono twoje pismo z 5 stycznia - takie rzeczy to nawet w Erze ..... Coś tu nie gra... zapewne za to zapłacisz ....niestety z swojej kieszeni a nie z kieszeni konsultanta. Gdybyś miał rozwiazaną umowe - karta nie może działać, a jak działa to płacisz i tyle .... zapewne wspomnisz moje słowa przy następnym rachunku z cyfry ale puki co wierz w Konsultantów a życie ....a w życiu nic nie ma za darmo.

Pozdrawiam :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrania mam więc nie zapłacę ich wina jeśli wprowadzili w błąd.Ps Karta została wyłączona.Więc jednak umowa rozwiązana.Wypowiedzenie poszło 5tego a rozwiązanie z dniem 31 grudnia 2008 z datą wcześniejsza.Bo do tego dnia był stary regulamin.A nowego nie akceptuje więc jak mam za coś płacić skoro zwrócili kase?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Tak.Zrobisz to odrazu oddasz HD i kupisz Moduł. Polecam jak najszybciej udac sie do punktu bo jak zarajestrują wypowiedzenie to juz wtedy lipa

pozdrawiam

 

W odpowiedzi na wczesnijszy post - karta powinna być nieaktywna już 1 stycznia więc skoro ogladałeś 1,2,3,4,5 stycznia bo przezcież w te dni nie wiedzieli ze zrezygnujesz to niestety płacisz na 100 %. a kart cyfra sie nie wyłacza w srodku m-ca więc powinna być cały czas aktywna, bo i tak za to musisz zapłacić. Chyba że walneła Ci karta albo wywaliło uprawnienia. Ojjj chyba cos ..... :crazy:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...