Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedzi. Wysłałem wcześniej wypowiedzenie z końcem okresu minimalnego (30.06.2013), ale ponieważ zawarłem już umowę z CP, to przyśpieszę i rozwiążę 30.04.2013. Tylko [beep]cia mam nadpłatę 10 PLN muszę o niej wspomnieć w wypowiedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Sikorskiego. Tak powiedzieli w centrum obsługi nc+ żeby wysyłać rozwiązanie umowy na adres, który jest w umowie bądź na rachunku czyli Sikorskiego i to koniecznie poleconym żeby dotarł szybko i do celu. Nie zamierzam wysyłać listu zwykłym bo się zagubi a ja będę w du** na skr. pocztową poleconego nie wyślesz. Już raz wysłałem wypowiedzenie umowy na skr. pocztową i do dzisiaj nie dotarło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie moja umowa na C+ kończy się na początku maja. Jednak w marcu wysłałem rezygnację ( wiadomo trzeba je wysłać maksymalnie miesic wcześniej, ale ja się pośpieszyłem) ze swojej umowy i oczywiście dostałem odpowiedź listownie, że zostanie ona rozwiązana zgodnie z regulaminem. I teraz w związku z powstaniem nc+ mam kilka pytań:

 

1. Kiedy mam oddać dekoder i kartę do siedziby C+ ?

2. Kiedy zostaną wyłączone kanały, które posiadam w umowie ( sam pakiet kanałów C+)

3. Za jakie miesiącę do końca umowy będę musiał jeszcze zapłacić C+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tabasco

 

Według mnie można powołując się na usunięcie kanału religia.tv. Karta Cyfry+ działa też na alternatywnych dekoderach, a Ty masz prawo korzystać z dekodera SD.

 

Od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym

nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na skr. pocztową poleconego nie wyślesz. Już raz wysłałem wypowiedzenie umowy na skr. pocztową i do dzisiaj nie dotarło...

Totalne farmazony!

 

Wysłałem 2 wypowiedzenia na tę skrytkę pocztową i za każdym razem odbierał pracownik, a na potwierdzeniu odbioru była pieczątka i podpis. :roll: to jeden z większych i głupszych mitów, że na skrytkę się nie da wysyłać listów poleconych. W rzeczywistości listonosz zostawia w skrytce awizo, a listy odbiera później pracownik C+. Z tego co ktoś pisał, wysłanie na Sikorskiego nic nie daje, bo i tak muszą te listy gdzieś indziej dostarczyć (nie chce mi się szukać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie pod koniec kwietnia ubiegłego roku podpisałem aneks do umowy start plus paczka canal + na C+Start Hd z dekoderem na wynajem. Rozumiem, że 02.04.2013 mogę wysyłać (nie patrząc na dzisiejszego maila od cyfry i nie czekając na pismo od nc+) wypowiedzenie umowy, wpisując jako datę podpisania umowy datę zawarcia aneksu. Pozdrawiam i liczę na Wasze wskazówki i rady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pismo ws. nieprzedłużania umowy wysłane poleconym doszło na skrytkę.

 

Dobrze kojarzę, że sprzęt trzeba zwrócić w ciągu miesiąca od rozwiązania umowy? I czy bezwzględnie do punktu sprzedaży? Czy starą kartę z 2005 r. też mam oddać czy tylko obecną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym

nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

Zgadza się. Użytkownicy dekoderów SD jednak nie będą mogli odbierać kanału, będzie na transponderze w DVB-S2. Masz prawo odbierać kanał na dekoderze SD, a jeśli możliwość tę Ci odbiorą - zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie warto wysyłać rezygnacji z powodu usunięcia kanałów,bo będzie ona wiążąca z datą 30.04.2013. O wiele bardziej opłaca się wysłać rezygnacje z powodu zmian regulaminowych i "przymusowej migracji z datą 30.06.2013,bo przez 3 miechy będziemy płacili tyle samo,a zgodnie z tym co pisze nc+,to od 5 kwietnia wszystkim abonentom co mają canal+ załączą pełną ofertę canal+platinum do czasu migracji.Więc nawet abonenci canal+start bedą mieli canal+platinum na 3 miechy.Poza tym będzie więcej czasu na ew.negocjacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno małe pytanko.

 

Posiadam dekoder C+ na własność (Sagemcom HD DSI 87) czy przy wypowiedzeniu umowy, w związku ze zmianą ilości kanałów, będę musiał zwrócić kartę kodową do autoryzowanego przedstawiciela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak gwarancji dla kanału Trace to też powód do wypowiedzenia. Jeśli teraz ktoś nie wyśle wypowiedzenia to na przykład za miesiąc, po usunięciu kanału prawo do zerwania umowy nie będzie mu przysługiwać.

Teraz to znaczy w marcu czy w kwietniu ? Komunikat Cyfry + mówi że w przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian.

Zmiana jest od 1.04 więc jeżeli złożę wypowiedzenie 02.04 to będzie ono skutkowało na 30.04. Zgadza się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...