Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa z umowami które dostały gadżet nie została jeszcze rozwiązana i nie wiedzą co z tym zrobić ;) Ogólnie rzecz biorąc to sprawdzajcie 1 kwietnia czy macie 13th Street albo Zone Romantice jeśli to są wasze kanały gwarantowane i ich nie będzie to możecie rozwiązać umowę a jeśli będą to lipa xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Abonencie,

 

z okazji Świąt Wielkiej Nocy udostępniliśmy bezpłatnie na najbliższe

3 miesiące kanał nSport, na którym obejrzysz ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA oraz start nowego sezonu ENEA Ekstraligi Żużlowej.

 

Jednocześnie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM

nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym

nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmiany, przysługuje Państwu prawo

do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tej zmiany.

 

Z poważaniem,

CYFRA+

 

Czy mając Optimum HD plus kanały HD można rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także otrzymałem maila:

 

 

Drogi Abonencie,

 

z okazji Świąt Wielkiej Nocy udostępniliśmy bezpłatnie na najbliższe

3 miesiące kanał nSport, na którym obejrzysz ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA oraz start nowego sezonu ENEA Ekstraligi Żużlowej.

 

Jednocześnie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM

nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym

nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmiany, przysługuje Państwu prawo

do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tej zmiany.

 

Z poważaniem,

CYFRA+

 

jednakże migrowałem już do nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiem :) Ja posiadam w C+ dwie umowy z jednej dostałem telewizor a z drugiej konsole x) Jeśli C+ sprzedałam wam TV lub konsole za symboliczną złotówkę ( macie to napisane w UMOWIE SPRZEDAŻY) to sprzęt jest wasz na własność i możecie zrywać zatrzymując sprzęt ;) Natomiast jeśli sprzęt staje się wasz dopiero po zakończeniu umowy to lipa x) Sprawdźcie dokładnie umowę i czy macie umowę sprzedaży :D Ja już piszę rezygnację i wysyłam poleconym na Sikorskiego bo tak mi powiedzieli w Centrum NC+ ;D

 

EDIT: Oczywiście możecie zerwać umowę jeśli dostaliście taką wiadomość na maila lub pocztą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz i ja mam pytanie?

czy mając pakiet star hd mogę wypowiedzieć umowę na podstawie tego listu? Umowa kończy mi się 31 maja tego roku, no i na co się powołać czy na nie gwrantowany kanał religia chyba go mam w pakiecie start - czy na koniec umowy. Chodzi mi o to czy na" silę" mogą mi przepisać nową umowę jak w abonentom w N?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu 2012 po wyslaniu rezygnaci przedluzylem umowe "akcja cyfra powrot". W regulaminie nic nie widze na temat kanalow gwarantowanych itp. Romantica czy 13str. Moge wypowiedziec umowe? Od kiedy te kanaly sa niegwarantowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zone Romantica nie jest gwarantowana od 22.10.2012 r., a 13th Street Universal jest nawet w ostatniej wersji regulaminu, więc sprawdź dokładnie:

http://www.cyfraplus.pl/upload/2012/12/ ... pitalu.pdf

 

Tu jest ostatnia wersja regulaminu i 13th Street Universal jak najbardziej tam widnieje. Więc z powodu jego zniknięcia (jeśli masz go w ofercie) możesz wypowiedzieć umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...