Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do voytek

 

zgadza się w grudniu będę miał podwójny rachunek, a czy cyfra będzie chciała podpisać z tobą umowę to możesz sprawdzić dzwoniąc na infolinie 222200000. Powiedz że masz już jedna aktualna umowę ale chciałbyś podpisać nowa (kolejną) wtedy konsultant powinien sprawdzić czy jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do voytek

 

zgadza się w grudniu będę miał podwójny rachunek, a czy cyfra będzie chciała podpisać z tobą umowę to możesz sprawdzić dzwoniąc na infolinie 222200000. Powiedz że masz już jedna aktualna umowę ale chciałbyś podpisać nowa (kolejną) wtedy konsultant powinien sprawdzić czy jest taka możliwość.

 

No problem może być bo aktualnej umowy już nie będę miał, tylko tak jakby "wygasającą".

 

Ktoś może z forumowiczów przeprowadzał taką operację? Czyli w trakcie wypowiedzenia (gdzie cyfra+ jest już o tym fakcie poinformowana) podpisywał nową umowę?

Czy trzeba poczekać aż umowa wygaśnie i w styczniu podpisać nową - wtedy to już chyba na pewno nie powinno być problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dariusz.walowski34

Dzwonilem do cyfry+ Mam pakiet kompakt za 36 zloty u mnie w umowie i cenie nic sie nie zmienia i dalej bede dostawal rachunki za darmo poczta mam dekoder SD mowa jest tylko dla tych co maja e rachunek i dekodery HD oni za fachunek do domu zaplaca 5 zlotych ja wypowiedzenia nie wysylam lepszej oferty za ta kwote nigdzie nie znajde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabek

 

Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze pytanie co do sprzętu. Otóż mam 2 dekodery SD. JEden należy do Cyfry i rozumiem że będę musiał go oddać, drugi jest mój (promocja za 1zł na własność). Jeśli oddam jednak ten pierwszy z kartą to i tak nie będę mógł korzystać z drugiego bo nie będzie karty. Czy jest możliwość że mi jednak dadzą do niego nieaktywną kartę po to abym mógł odbierać kanały FTA? Przecież bez karty nie odbiorę zuplenie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po wysłaniu wypowiedzenia będzie jakaś odpowiedź od cyfry czy mam to już traktować że skoro je wysłałem to na 100% z koncem roku kończy mi się umowa? Wie ktoś co Cyfra zrobi w tym momencie, czy cos wysyłają, jakies potwierdzenie przyjęcia wypowiedzenia?

 

Podobno po wysłaniu wypowiedzenia, możesz im wysłać maila z warunkami na jakich możesz pozostać w Cyfrze. Zgodzą się, to zostajesz, nie zgodzą się to możesz negocjować dalej, albo po prostu zrezygnować definitywnie. Do ostatniego dnia możesz cofnąć wypowiedzenie.

 

Tyle wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie w piątek wysyłałem pismo do Cyfry z rezygnacja i napisałem tylko taka treść" " W związku ze zmianą regulaminu proszę o rozwiązanie umowy". Na dole podpisałem się i oczywiście wypełniłem wszystkie dane nr abonenta itd. Czy to wystarczy ? Czekam na odp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem dzisiaj wypowiedzenie (polecony priorytet) na adres taki jaki mam w umowie, czyli al. gen Sikorskiego, zamiast na skr. pocztową. Jak sądzicie, czy taka forma też jest odpowiednia, bo jednak niby oficjalnie kontakt jest przez skrzynke pocztowa. Wysłałem listem poleconym i wolałbym żeby odebrał ktoś z biura a nie żeby leżało w jakiejś skrzynce pocztowej. Jaka jest wasza opinia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem dzisiaj wypowiedzenie (polecony priorytet) na adres taki jaki mam w umowie, czyli al. gen Sikorskiego, zamiast na skr. pocztową. Jak sądzicie, czy taka forma też jest odpowiednia, bo jednak niby oficjalnie kontakt jest przez skrzynke pocztowa. Wysłałem listem poleconym i wolałbym żeby odebrał ktoś z biura a nie żeby leżało w jakiejś skrzynce pocztowej. Jaka jest wasza opinia?

Masz napisane czarno na białym (na stronie Cyfry jak i na tym forum) na jaki adres trzeba wysłać wypowiedzenie, więc czemu wysyłasz na inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moja umowa kończy się za 12 miesięcy. Posiadam Canal+ Kompakt. Czy z okazji zmiany regulaminu, po wysłaniu wypowiedzenia uda się coś ugrać ?? Tzn zmniejszyć abonament albo uzyskać wyższy pakiet w podobnej cenie.

Co wy się tak na tą cyfrę uparliście? Wystarczy spojrzeć na oferty innych operatorów. Choćby BBC - w cyfrze trzeba zapłacić 62 pln by go mieć a w ence masz go w najniższej ofercie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z racji końca mojej umowy 30.11 wiem, że muszę oddać kartę do punktu cyfry.

Mam jednak pytanie kiedy to zrobić: zdaje mi się że od 1 do 31 grudnia. Dobrze myślę ?

I jeszcze jedno: co będzie potrzebne do zdania karty ? Jakie dokumenty ? Musi to być właściciel ?

 

Mam nadzieję, że ktoś pomoże. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...