Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki. Wlasciwie to tylko brak Orange Sport i ESPN w nowym aneksie mnie sklonil do rezygnacji oraz niejednoznaczna sprawa z tymi 5zł za druki wplat (mam dekoder SD).

Ktoś wie na ile w/w kanaly z Cyfry wylatują i czy posiadacze dekoderow sd beda musieli placic za rozliczenie droga pocztowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Mój znajomy kupił wysyłkowo w listopadzie, nie otrzymał oświadczenia o możliwości odstąpienia od umowy do 10 dni przez co czas ten wydłużył się do 3 miesięcy (podstawa prawna Ustawa o ochronie niektórych praw konsumenta i szkodach wyrządzonych przez produkt niebezpieczny). Zastanawiamy się czy jak teraz złoży rezygnację to może ubiegać się o zwrot abonamentu za tamten miesiąc. Zwykle otrzymuje się oświadczenie i można gratis oglądać do 10 dni a ciekawe co w tym przypadku, napisaliśmy do Rzecznika Praw Konsumenta, jak odpisze to chętnie zamieszczę odpowiedź. Tymczasem może ktoś z Was miał z tym do czynienia. Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Mój znajomy kupił wysyłkowo w listopadzie, nie otrzymał oświadczenia o możliwości odstąpienia od umowy do 10 dni przez co czas ten wydłużył się do 3 miesięcy (podstawa prawna Ustawa o ochronie niektórych praw konsumenta i szkodach wyrządzonych przez produkt niebezpieczny). Zastanawiamy się czy jak teraz złoży rezygnację to może ubiegać się o zwrot abonamentu za tamten miesiąc. Zwykle otrzymuje się oświadczenie i można gratis oglądać do 10 dni a ciekawe co w tym przypadku, napisaliśmy do Rzecznika Praw Konsumenta, jak odpisze to chętnie zamieszczę odpowiedź. Tymczasem może ktoś z Was miał z tym do czynienia. Dzieki.

 

Ke? Jak wysyłkowo? Jesteś pewien, że cyfrę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie rezygnacji którą wyslalem 21.11-dzisiaj otrzymalem telefon od Pana z cyfry+ który potwierdzil otrzymanie pisma i uznal moja rezygnacje.Grzecznie zapytał jaką ofertę bym sobie zyczyl aby nie rezygnowac z umowy.

Ponieważ nie zamierzam kontynuowac umowy od razu to zaznaczylem .

Otrzymałem informacje że dekoder wraz z kartą mam zwrocic do końca stycznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w ofertach specjalnych w ICA nie odnotowano aneksu, bo pojawiał się harmonogram wpłat do 2013r. Dzisiaj wchodzę do ICA, a tam komunikat: "Obecnie nie mamy dla Ciebie oferty specjalnej.". To znaczy, że rezygnacja dotarła?

Dokładnie, wypowiedzenie zostało zarejestrowane. Miałem identyczną sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...