Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest wycofanie kanału tylko zmiana jego nazwy. Nie, nie można wypowiedzieć umowy z tego powodu.

Ok, a ten zapis w regulaminie?:

Operator z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych lub ekonomicznych może wprowadzić zmiany liczby i rodzaju programów wchodzących w skład Pakietu. Wyżej wymienione zmiany – wynikające z faktu zaistnienia okoliczności leżących poza kontrolą Operatora, uznawane za siłę wyższą, zastąpienia danego Programu Programem o porównywalnej tematyce, rezygnacji z danego Programu z uwagi na jego niską oglądalność, zaprzestania nadawania Programu z przyczyn obciążających jego nadawcę lub z przyczyn wywołanych decyzją właściwego organu władzy państwowej, orzeczeniem sądu lub innego właściwego organu - uprawniają Abonenta do rozwiązania Umowy w drodze pisemnego oświadczenia w terminie 1 miesiąca kalendarzowego od daty wprowadzenia takich zmian/zmiany ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, nie zmienia się tematyka, to ciągle będzie kanał dla dzieci a nie motoryzacyjny, lifestylowy czy sportowy. Zmiana nazwy to tendencja Cyfry do unifikacji nazw kanałów. Pewnie czeka to w niedalekiej przyszłości pozostałe kanały z ich portfolio. I to też nie będzie powód do wypowiedzenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugilong, po pierwsze dyskutujesz o regulaminie platformy N w dziale dla C+. Po drugie, zmiana w ZIGZAP to zmiana nazwy, tak jak podał blue_voyager jako przykład CANAL+SPORT2 na CANAL+GOL i CANAL+GOL na CANAL+ WEEKEND, więc poza usunięciem MOVIES24 nie masz co liczyć na możliwość wcześniejszego rozwiązania umowy (o ile już w nowych umowach nie jest on wykluczony w regulaminie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blue_voyager od jakiegoś czasu można zauważyć że masz jakieś problemy z emocjami.Więcej uśmiechu i mniej zdenerwowania, nie umiesz ludziom doradzić bez jakiejkolwiek docinki.. ?? nie kożdy przesiaduje na forum non stop jak Ty i czyta całe forum.. wyluzuj i smile !!!!!! :))))))))))) dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z ever4ever, po to jest forum, żeby zadawać pytania. Skoro denerwują Cię moje czy innych pytania, po prostu na nie nie odpowiadaj. Założyłem tu konto, bo chcę wyjaśnić wątpliwości. Dlaczego ciągle operatorzy mają mieć zawsze rację nawet jak jej nie mają. Pamiętaj to my im płacimy a nie oni nam... Tyle w temacie rezygnacji z Cyfry. Nie będę Was więcej drażnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niektórych artykułach napisane jest że kanał filmowy Movies 24 bedzie wyłączony z dniem 1 pażdziernika 2011 r. a wycofanie z Polski z dniem 31 grudnia.. pytanie: kiedy najlepszy czas na wypowiedzenie umowy z C+? 1 pażdziernika czy na koniec roku?

Jeśli kanał zostanie wyłączony to będzie 1 miesiąc czasu na zerwanie umowy liczone od dnia wyłączenia kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cwaniaki z Cyfry mówią ( bo przecież co mają mówić ) że to nie prawda że Movies 24 bedzie wycofany z Cyfry +. Jeszcze [beep] kłamią że te wszystkie wiadomości na Sat czy Media2 to stek bzdur.. boją się że stracą klientów i wcześniej się nie chcą ujawniać?

Raczej nie mają o tym zielonego pojęcia. Dla nich to tylko praca a nie hobby i nie czytają Satkuriera. Jeśli pracodawca o tym nie wspomni to są zieloni. A na razie po co ma wspominać? Do października mają czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eve4ever, do Ciebie i następnych. Po raz ostatni pomogę w takiej sytuacji. Potem używajcie szukajki, google, obie opcje nie gryzą. Nawet Wystarczy ctrl+f w przeglądarce i przeglądanie strony z jej pomocą.

Do meritum: Od momentu wyłączenia kanału macie 30 dni na wysłanie wypowiedzenia. Jeżeli 01.10 zniknie, to macie czas w październiku, jak 31.12 to cały styczeń. Wcześniejsze wysyłanie wypowiedzeń z tego powodu nie pomoże, bo one skutkują dopiero po fakcie, a nie przed, a co jak 31.09 nadawca jednak by się zdecydował, że nie wyłącza kanału, były by pretensje do cyfry, że nie rozwiązała umowy, mimo że wypowiedzenie wysłane i nic nie dają tłumaczenia, że kanał nadal świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31.09 Cyfra na pewno się nie zdecyduje ani na tak ani na nie ;) A tak na poważnie, jak wycofają to będzie identycznie jak z TVN Warszawa, czyli będzie można zrezygnować przed czasem, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam zasady rozwiązania umowy z cyfra itp .. Ciekawiło mnie tylko kiedy nastąpi wyłączenie kanału bo już nie mogę się doczekać momentu wysłania do nich wypowiedzenia umowy.. tak mnie drażnią. I nie potrzebna mi jest ani karteczka na monitorze ani wyszukiwarka w Google. Po prostu niektórzy ludzie nie potrafią czytać tekstu ze zrozumieniem. Mniejsza o większość pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...