Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpwiedzą Ci że "kanał nie znajduję się w regulaminie oraz załącznikach , które są integralną częścią umowy" i nic nie wywalczysz :smile:

 

Mieliśmy klienta, który walczył o rozwiązanie umowy a takiego samego powodu, nawet pisał do uokik i nic nie wywalczył, na każdej ulotce masz dopisek "Ulotka nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodesu cywilnego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: cyfra w swoich ulotkach pokazuje kanały grupy polsat, ale w umowie już nie są one wymienione, dlaczego? czy to oznacza że jeśli za 6 miesięcy znikną to nie będę mógł wypowiedzieć umowy bo nie są gwarantowane? proszę o informację gdyż chcę podpisać z nimi umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, i jeszcze z Polsatem, żeby go mieć w HD :)

To weź poczytaj sobie regulamin który podpisałeś. Dziwi mnie to ze podpisałeś coś czego nie przeczytałeś. A moze w Twojej umowie jest zapis że nigdy nie będziesz mógł jej zerwać i jesteś powiązany z Cyfra do końca życia? :>

Skąd wnioskujesz, że nie przeczytałem? Zawsze czytam co podpisuję. I gdy czytałem regulamin i nie było mowy o Polsacie w umowie z Cyfrą, a ja pytałem o regulamin N a nie Cyfry. Czytaj ze zrozumieniem a nie się naśmiewasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem, znalazłem regulamin, ale ani słowa w nim o kanałach:

http://n.pl/fileadmin/pdf/Regulamin_swiadczenia_slug_obowiazujacy_od_1.04.2011.pdf. Stąd moje pytanie raczej do użytkowników N, którzy otrzymali dokumenty do podpisania przy zawieraniu umowy. Nie wiem co składa się na komplet dokumentów, jeżeli w nich jest też ten układ kanałów http://n.pl/fileadmin/pdf/Nowy_uklad_kanalow.pdf to wtedy wszystko jest jasne. Ale chciałbym to potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dlugilong - rezygnacja z Cyfry+ nie oznacza od razu przejścia do konkurencji. Można zostać przy TV analogowej lub już niedługo DVB-T. Dodatkowo jak myślisz, po co są osobne działy poświęcone innym platformom telewizyjnym i TV kablowym na tym forum? Wysil się trochę i poczytaj sobie regulaminy innych operatorów w działach poświęconych tym telewizjom i tam zadawaj pytania użytkownikom tych platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem przeczytałem, popytałem i podzielę się wiedzą: N w regulaminie nie ma żadnego zapisu o ilości i nazwach kanałów. Mimo tego, przy każdej zmianie programu lub jego usunięciu, można wypowiedzieć umowę bez żadnych konsekwencji... Trochę dziwne to takie "na [beep]".

A swoją drogą, czy orientujecie się może, czy można wypowiedzieć umowę w związku ze zniknięciem kanału ZIP ZAP i pojawieniu się w jego miejscu kanału teleTOON+ (od 1 października)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...