Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no tak ale chyba nie pamietasz ze niedlugo byla oferta otwartego okna i przez miesiac abonenci ogladali wyzszy pakiet w cenie obecnego, czyli jak ktos mial sam pakiet optimum to ogladal przez miesiac prestiz hd+ czyli hbo i C+ mial za darmo przez misiac, potem byla oferta na 3 miesiace posiadania wyzszego pakietu w cenie obecnego, co prawda po tych 3 miesiacach nastepnie by byly 3 miesiace pelno platne za wyzszy pakiet okres obowiazkowy, ale jednak na przelomie stycznia i lutego ogladalo sie wyzszy pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A doliczyłeś jeszcze aktywację dla nowych abonentów? 8)

 

Jak Ci został dekoder z poprzedniej umowy to aktywacja wynosi 1zł.

Są też dekodery sd które z aktywacją kosztują 50zł i można je odsprzedać z zyskiem...

 

:) ogolnie rzecz biorac jest to jakis pomysl:P ale zawsze lepsze promocje mozna uzyskac jak sie okres umowy konczy przesle sie wypowiedzenie, wstrzyma do ostatnich dni wypowiedzenia, wtedy cyfra bedzie kombinowac zeby cie zatrzymac dajac umowe np na 13 miesiecy i np 12 miesiecy 30% rabatu. wiem mam kumpla ktory pracuje w telesprzedarzy w cyfrze

 

No i właśnie z taką 30% zniżką symulacje przeprowadziłem :) i nadal nie wypadała korzystniej. No ale wszystko tak na prawdę zależy od promocji jakie cyfra zaproponuje na dniach i w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jupi:

Śmiech mnie ogarnia jak czytam posty o rezygnacji z Cyfry z powodu podwyżek. Straszne podwyżki maksymalnie o 10 PLN. :lol2:

Ile to butelek lub puszek piwa mniej miesięcznie? :wink:

A dla palaczy jedna paczka papierosów mniej.

Będziecie zdrowsi.

Jak dotąd Cyfra+ jako jedyna platforma trzyma dobry poziom, a to musi kosztować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jupi:

Śmiech mnie ogarnia jak czytam posty o rezygnacji z Cyfry z powodu podwyżek. Straszne podwyżki maksymalnie o 10 PLN. :lol2:

Ile to butelek lub puszek piwa mniej miesięcznie? :wink:

A dla palaczy jedna paczka papierosów mniej.

Będziecie zdrowsi.

Jak dotąd Cyfra+ jako jedyna platforma trzyma dobry poziom, a to musi kosztować.

 

Sorry, ale nie piję piwa i nie palę papierosów :P Poza tym taką retoryką można by usankcjonować każdą podwyżkę jakiegokolwiek dobra/usługi. Podpisując półtora miesiąca temu umowę podpisywałem ją ze względu na konkretne warunki, a skoro cyfra ich nie dotrzymała to mam święte prawo tą umowę wypowiedzieć. Tym bardziej, że gdyby wtedy oferta opiewała na 140zł, a nie 130zł to bym jej najnormalniej w świecie nie wziął. Zresztą czemu jako klienci mamy okazywać jakieś skrupuły i nie wykorzystać sposobności na uzyskanie lepszych warunków? Nie zachowujmy się jak stado baranów nie potrafiących zadbać o swoje interesy.

A co do poziomu, to być może programowo nie można się przyczepić, ale sprzętowo są w tyle za konkurencją. Korzystałem ze wszystkich dekoderów n'ki, a teraz korzystam z Pace PVR i Sagemcoma i przepaść technologiczna jest niestety ogromna, chociaż i tak czytając wątki o tych dekoderach mogę stwierdzić, że trafiłem na wyjątkowo udane egzemplarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...do postu powyżej dodam:

operator ma prawo do konkretnych działań, ale abonenci tym bardziej. U mnie zanosi się na kuriozum bo w kwietniu zrezygnuję z umowy podpisanej ...wczoraj.

I nawet biuro C+ nie miało nic na obronę swych racji. W pakiecie Start na 22 m-cy (od innego operatora) obiecywano stałą (strona internetowa C+, biuro sprzedaży internetowej, wreszcie APS) cenę 18 zł- a jednak podwyżka mnie nie ominie (na 19,10) i dla zasady rezygnuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w listopadzie przedłużyłem umowę na 19 mięsięcy pakiet kompakt HD i wykupiłem dekoder za 99 zł. Czy jak nie akceptuje nowego regulaminu mogę rozwiązać umowę i czy ten dekoder, który kupiłem w promocji mogę zatrzymać. Proszę o odpowiedź.

tak

A co z dekoderami HD? 1 zł czy 99 zł za aktywację?

99zł - aktywacja nowego dekodera HD

1zł - aktywacja samej karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dostał nowy regulamin posiadając TV?

ja dostałem nowy regulamin. zamierzam zrezygnować z umowy :D

Po raz kolejny trzeba będzie powtórzyć NIE WYSYŁAMY INFORMACJI ANI O ZMIANIE CEN ANI O NOWYM REGULAMINIE DLA UMÓW Z TV NA ŚWIĘTA.

Tutaj obowiązuje stary regulamin i stara cena do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały regulamin cyfry+ jest nieczytelny i tyczy sie do wszystkich abonentów, a nie do konkrentych promocji, dlatego zbierzmy sie wszyscy i powiedzmy ŻEGNAJ CYFRO+!!!

 

Regulamin jest bardzo czytelny i naprawdę dobrze skonstruowany i tyczy się wszystkich abonentów z wyjątkiem tych którzy podpisali umowę z TV i tam mają stałe ceny które są do końca umowy i oni na nowy regulamin powinni mieć i muszą mieć konkretnie wyj**ne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TERAZ DOCZYTAŁEM W REGULAMINIE, ŻE 14 DNI OD OTRZYMANIA ZAWIADOMIENIA O PODWYŻCE OPŁAT, JA DOSTAŁEM 10 MARCA W CZWARTEK LIST, WIĘC MAM TERMIN DO 24 MARCA. ALE CZY ONI TO ROZPATRZĄ POZYTYWNIE, SKORO LIST JEST PODPISANY Z 2 MARCA A NADANIE 7 MARCA.

 

Do 31.03 C+ ma honorować wysłanie pisam (decyduje data stempla pocztowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dnia 6 marca 2010 r. zawarłem umowę z Cyfrą + na okres 13 miesięcy na pakiet, wedle obecnych nazw, Optimum oraz Canal +. Płaciłem za to średnio około 60 - 65 zł (najpierw kilka miesięcy w promocji 55 zł, potem 75). Umowa wygasa mi z dniem 6 kwietnia i już mój tata, na którego wzięta jest umowa, dostał telefon z Cyfry w sprawie przedłużenia umowy. I tak oto zaproponowali mu przedłużenie umowy z obecnymi pakietami za cenę... 89,80 (czyli pakiet Optimum po normalnej cenie - 63,90 oraz paczkę Canal + za normalną cenę - 25,90 - bez żadnych zniżek, darmowych miesięcy, itd). Cena swoją drogą, ale podpisując nową umowę na 22 miesiące miałbym dokładnie to samo za 400 zł mniej licząc cały okres umowy (51 zł za optimum / miesiąc plus Canal + przez pierwsze 4 miesiące za darmo). A do tego zbliżają się święta i być może Cyfra zaproponuje jeszcze jakąś promocję.

 

Chcąc zerwać umowę, wystarczy że po prostu nie przedłużę obecnej i będzie po sprawie, czy jednak muszę wysyłać jakieś pisma itd, czy może jeszcze coś innego ?

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...