Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do dwóch ostatnich

 

1 musisz zwócić kartę ale możesz ją kupić za 100 zł

2 na zwrot dekodera masz miesiąc od zerwania jak dobrze pamiętam ale zrób to prędko bo wlepią ci 90 za nie zrucenie sprzętu w terminie (sprzęt to : dekoder, karta kabel sygnałowy tupu euro, wtyczka do prądu) dostaniesz zaświadczenie zwrotu.

 

Ps : Możecie to zwrócić obojętnie gdzie w Polsce byle to by był Punkt C+ :jupi: Pozdawiam Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta jest własnością C+ więc kupić jej nie możesz (tak samo jest z dekoderami PVR oferowanymi przez C+). Co najwyżej, jak powiadomisz C+ w ciągu 30 dni od rozwiązania umowy, że nie zwrócisz karty, to naliczą 100zł odszkodowania za kartę. W przypadku niedotrzymania terminu 30 dni na zwrot sprzętu, kara wynosi 300zł i jej naliczenie nie zwalnia z dalszego obowiązku zwrócenia sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sorry za pomyłkę ale mój znajomy kiedyś dawno miał taki przykład i wiem że kiedyś kartę można było wykupić za 100 złoty myślałem , że teraz też można i mój tata miał dekoder WTV ale zrezygnował za czasów c+ i za nie zwócenie dekodera w termin naliczyli mu 90 mogłem się mylić bo nie wiem dokładnie jak teraz jest

 

Przepraszam za wproszadzenie w błąd :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateuszbednarczyk

Jeśli chodzi o umowę którą wypowiedziałeś to sygnału telewizyjnego nie wyłączą Ci od razu. Powinieneś przez przynajmniej kilka dni lutego oglądać ofertę Cyfry+ na tej karcie. Tak więc proponuję nie śpieszyć się za bardzo z oddaniem w/w karty operatorowi pamiętając oczywiście o tym, że musisz ją zwrócić w ciągu 30 dni od rozwiązania umowy aby nie zapłacić kary. No chyba, że ta karta jest Ci zupełnie niepotrzebna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam C+ opis odbieranej oferty razem ze sprzętem w opisie {tzw Podpisie} . :!:

Mój Szwagier miał Cp (ale jest w trakcie rezygnacji z usług ).

I zamówił dziś N-ką i po tym co mu zaproponowali ja też czekam do końca umowy z C+ i biorę N :D

 

Rezygnować z czegoś co jest najlepsze na rzecz czegoś co jest gorsze i się cieszyć? Dziwne..

 

 

Każdy ma swój gust, więc nie narzucaj nikomu co ma kupować, jeden woli C+ inny eNke a jeszcze inny Cp ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że każdy woli coś innego ! jeden uważa że teraz Cyfra+ jest dobra a jeden że N jest dobre a jeszcze inny woli CP i oto chodzi w tym biznesie :brawo: każdy człowiek jest inny i ma różne zainteresowania :jupi: i ma prawo do wyboru platformy :D a nie że ktoś mu będzie wybierał i doradzał wyboru( bo ta jest najlepsza )!!!` :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że każdy woli coś innego ! jeden uważa że teraz Cyfra+ jest dobra a jeden że N jest dobre a jeszcze inny woli CP i oto chodzi w tym biznesie :brawo: każdy człowiek jest inny i ma różne zainteresowania :jupi: i ma prawo do wyboru platformy :D a nie że ktoś mu będzie wybierał i doradzał wyboru( bo ta jest najlepsza )!!!` :!:

 

Dokladnie, ale jesli swoja ocene opierasz na tym jakiej jakosci sprzet i funkcje chcesz posiadac, ilosc kanalow i ich zawartosc a to wszystko w niskiej cenie to wychodzi na to ze najlepsza jest Cyfra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja miałem umowę do końca stycznia 2010r. Pakiet Komfortowy+ z Canal+ i opcjami HD. Wypowiedziałem ją listem poleconym i parę dni temu zadzwonił koleś z cyfra i pytał o powody rezygnacji (przeprowadzka do innego mieszkania, gdzie nie będę miał możliwości zamontowania anteny we właściwym kierunku i oczywiście cena). po krótkiej rozmowie zaproponował mi: Komfort+ 13miesięcy ze stałą opłatą 54,90 (w tym opcja Canal +), HD i Filbox'y w gratisie, HBO 2 miesiące gratis, i oczywiście dekoder Philips PVR HD gratis do końca umowy. Czyli przez całą umowę 13-miesięczną stała opłata 54,90 zł. Najważniejsze... zapewnił, że jak będę się przeprowadzał to ekipa montażowa Cyfry zamontuje mi ZA DARMO antenę na nowym bloku i w razie problemów z poprawnym odbiorem możliwość rozwiązania umowy z powodu niemożliwości odbioru sygnału bez żadnych kar umownych.

Co Wy na to??? Zapytam jeszcze o multiroom ale i tak chyba to ciekawa propozycja i zdrowe podejście do klienta. Czekam na wasze opinie...

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja miałem umowę do końca stycznia 2010r. Pakiet Komfortowy+ z Canal+ i opcjami HD. Wypowiedziałem ją listem poleconym i parę dni temu zadzwonił koleś z cyfra i pytał o powody rezygnacji (przeprowadzka do innego mieszkania, gdzie nie będę miał możliwości zamontowania anteny we właściwym kierunku i oczywiście cena). po krótkiej rozmowie zaproponował mi: Komfort+ 13miesięcy ze stałą opłatą 54,90 (w tym opcja Canal +), HD i Filbox'y w gratisie, HBO 2 miesiące gratis, i oczywiście dekoder Philips PVR HD gratis do końca umowy. Czyli przez całą umowę 13-miesięczną stała opłata 54,90 zł. Najważniejsze... zapewnił, że jak będę się przeprowadzał to ekipa montażowa Cyfry zamontuje mi ZA DARMO antenę na nowym bloku i w razie problemów z poprawnym odbiorem możliwość rozwiązania umowy z powodu niemożliwości odbioru sygnału bez żadnych kar umownych.

Co Wy na to??? Zapytam jeszcze o multiroom ale i tak chyba to ciekawa propozycja i zdrowe podejście do klienta. Czekam na wasze opinie...

Pozdrawiam!!!

 

Oferta dobra, chyba taka jak dla nowych klientów. No i dobre jest to, że jak się nie uda to możesz zrezygnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa wygasała w marcu 2010r. - w styczniu 2010r. przedłużona poprzez Dział Utrzymania Klienta. Zadzwoniłem tylko raz, bez żadnej łaski przedłużona na warunkach:

Komfortowy+ 39,90zł/mies.,

Canal+ 10zł/mies.,

Filmboxy 18mies gratis,

HBO 4mies gratis,

Premium HD 18mies gratis,

5xHD 18mies gratis.

 

RAZEM: 49,90zł/mies.

Umowa na 18 miesięcy.

Jak zadzwoniłem odrazu powiedziałem, że chce przedłużyć na warunkach promocji SD18 bądź jak najbliżej tego - problemu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...