Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...z końcem czerwca kończy mi się umowa, wypowiedzenie wysłane i potwierdzone. Dekoder zakupiłem na własność ale nie wiem jak sprawa wygląda z anteną ? Brałem bo dawali ale nie płaciłem za nią ;/ będę musiał ją oddać czy mogę ją kupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm w takim razie ja chyba ich wyprzedze i sama sprobuje do nich zadzwonic .

Powolam sie na mozliwosc zerwania umowy a ze nie robie to pierwszy raz zaproponuje im pominiecie roboty papierkowej tj wysylania rezygnacji ,odfajkowania tego , od nowa podpisani\a umowy i przysylania nowych papierow itp.Moze sie uda no coz zobaczymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec oto moje łupy po zabawie z rezygnacja :). Umowe przedluzylem...ufff bedzie NGC i C+ :brawo: :> .

 

-umowa na 13 miesiecy

-30% rabat na komfort przez 11 miesiecy

-50% rabat na C+ i HBO przez 11 miesiecy

-50% rabat na HBO Digital przez 5 miesiecy

-50% rabat na Premium HD przez 5 miesiecy

-50% rabat na 3xHD przez 5 miesiecy

-PVR HD za 10 PLN przez 11 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna uwaga, wszyscy ci, ktorzy beda dzwonic do cyfry, proscie aby polaczyli Was z Dzialem Utrzymania Klienta. Konsulatanci z CTA(po wybraniu na ptrzykad 4) gadaja cos o okresach minimalnych, wycofaniu rezygnacji i NIE PROPONUJA rabatow.

 

@Bloo411

Najpierw dzwonili do mnie z oferta, ale odmowilem, bo potrzebowalem troche czasu aby przemyslec propozycje. Teraz dzwonilem do nich sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej czy ktos moze mi podac jaki kanal znikl ze moge zrywac umowe?

Naprawde mam malutko czasu na wertowanie stron a dzwoniac do nich musze sie na cos powolac:)

Serdecznie dziekuje

 

Edit Jesli dobrze wyczytalam to jest to zmiana cen .Prosze mi podac chociaz na jaki pkt regulaminu mam sie powolac albo jak ma wygladac pismo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ antoslaw, ja już sam nie wiem czy sam zadzwonić do nich czy czekać na telefon od nich. Tylko, że jak dziś nie zadzwonią, to nie skontaktują się już ze mną w ogóle, gdyż od jutra nie ma mnie w domu. Wracam dopiero 31 maja wieczorem także chyba czas powiedzieć bye, bye Cyferce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 - więc zadzwoń. antosław dobrze Ci radzi.

Jeszcze jedna uwaga, wszyscy ci, ktorzy beda dzwonic do cyfry, proscie aby polaczyli Was z Dzialem Utrzymania Klienta. Konsulatanci z CTA(po wybraniu na ptrzykad 4) gadaja cos o okresach minimalnych, wycofaniu rezygnacji i NIE PROPONUJA rabatow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem i połączono mnie z Działem utrzymania Klienta. Jednak pani stwierdziła, że nie są w stanie mi nic zaproponować (brałem Cyfrę w październiku 2008 r w promocji 10 m-cy abonamentu 50% taniej). Więc pozostaje mi podpisać nową umowę z Cyfrą w czerwcu lub po prostu przejście do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dodzwonilam sie do nich posciemnialam ze juz wyslalam pismo o rozwiazanie umowy i popytalam o promocje jednak dopoki pismo nie zostanie zarejestrowanie unich nic nie moga mi przedstawic a wiadomo ze pisma jeszcze unich nie ma bo wysylam je jutro z rana.

W kazdym badz razie Pan powiedzial mi ze nalezy czekac na telefon od nich ale dla pewnosci zadzwonic sobie ostatniego dnia maja poniewaz jesli oni nie zadzwonia do konca miesiaca umowa zostanie automatycznie rozwiazana.

 

W tym wypadku jesli inne osoby wyslaly pismo wczesniej proponuje sobie do cyfry przedzwonic napewno maja oferte dla was zeby was zatrzymac.

Ja zadzwonilam i powiedzialam wprost ze zrywam umowe po raz drugi przed czasem i pewnie znow podpisze nowa jak bedzie jakas dobra promocja jednak dla mnie jak i dla Panstwa byloby prosciej ominac te formalnosci i jestem sklonna przedluzyc jesli zostanie mi przedstawiona jakas promocyjan oferta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam innej możliwości jak podpisać w czerwcu nowej umowy, ale zastanawiam się czy nie iść do CP, bo pani z Działu utrzymania klienta mnie poirytowała. Jak można nie mieć żadnej propozycji :roll: . Chyba jednak nie zależy im aż tak bardzo na abonentach skoro niektórym nic nie proponują i pozwalają im tak po prostu sobie odejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rezygnacja tez dzis poszla poleconym ;)

 

teraz oczekuje na telefon, choc zaczynam w to watpic bo podpisalem podobna umowe jak Bloo411, tylko ze w grudniu 2008 (choc wczesniej bylem zwiazany z C+ od 2000r jednak mialem umowe na czas nieokreslony), no ale moze jednak cos uda mi sie od nich wyciagnac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm zaczynam miec tez watpliwosci czy rozwiazywac:)

umowe podpisalam w lutym 9miesiecy 50% wiec w sumie do padziernika jest ok

moze akurat do pazdziernika znow jakis kanal padnie cos byla mowa o TVN Style

chociaz myslalam ze jak teraz rozwiaze to podpisze nowa i zalapie sie na jakis dekoder HD;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Pauli, w Twoim przypadku będzie tak jak w moim, czyli zostanie Ci podpisanie nowej umowy. Skląd Ty te rewelacje wziąłeś. Z tego co mi wiadomo TVN Style ma się dobrze. Likwidacja grozi (choć to nie jest na 100% pewne) TVN CNBC Biznes, gdyż kanał nie osiągnął jeszcze rentowności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...