Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy skoro ktoś ma polecenie zapłaty to Mu oddadzą pieniążki ale : Musicie napisać pismo do nich można faxem: numer klienta dane swoje i napisać że :

 

''W związku z wypowiedzeniem umowy numer....zawartej w dniu....i rozwiązanej w dniu... proszę o zwrot pobranej opłaty abonamentowej za miesiąc xxxx w kwocie xxxx na moje konto xxx'' Tak mniej więcej to ma wyglądać :jupi: aa Nio i nie zapomnieć o podpisaniu :P Co do Braku Polecenia zapłaty myślę że nie ma sensu im płacić.Skoro rozwiązujesz umowę , nie widzę sensu płacić za usługę którą i tak od 1Lutego wyłączą . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie napisałem że Nie warto płacić skoro i tak umowa papa z okresem wcześniejszym czyli z grudniem rozwiązana xD zostaje;] czyli w sumie miesiąc masz free:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy! Na razie po wysłaniu listu zero odpowiedzi, sygnał ciągle dostępny, a ja nie płacę (już po terminie). Na szczęście wypowiedzenie wysłane zostało priorytetem poleconym za potwierdzeniem odbioru, więc w razie czego mam dowód na to, że wysłałem i ktoś to odebrał. Poinformuję oczywiście o finale sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, :D

Nie wiem ja zapłaciłam za styczen, ja mam taką wiedze ze za styczen trzeba zapłacić ale niechce wprowadzac w bład. Umowy powinny byc rozwiazane w styczniu,tzn na koniec okresu rozliczeniowego w którym złożono wypowiedzenie. Nie wiem jak to jest. Zapewne cyfra nie rozwiązuje umów bo dopiero byłby efekt - jak sąsiadowi rozwiązali to ja wyśle to wyśle jego kolega itd... wiec czeka spokojnie do 1 lutego i wszyscy wtedy beda mieli wyłaczony sygnał i musza oddac karty, pójdzie seryjna korespondencja do wszystkich ale to pewno w lutym, no i luty na oddanie sprzetu karty lub karty z dekoderem. A jak ktos sie zapomni to 300 zł kary a nieterminowy zwrot.... w sumie tak to widze.Nie wiem czy zauważyliście że co innego mówią konsultanci na początku mówili, że trzeba czekać na regulamin i potem 14 dni na rozwiązanie z powodu braku akceptacji, ale teraz juz tak nie mówią - mówią że juz nie można rozwiązać umowy (choc moim zdaniem mozna do konca stycznia)bo juz obowiązuje nowy regulamin - ogólnie Pan z którym rozmawiałam miał słabe możliwości obrony bo jestem po administracji (wiec prawnie mnie nie zagnie) więc ogólnie sie strasznie motał i w sumie na koniec przytaknął że mam napisac pismo i ich dział prawny .... Ale no comment.... zapewne cicho Cyfra siedzi aby nie poszło w eter, jak kiedys było z dawna IDEA, która po zmianie regulaminu zalana została "wypowiedzeniami" . Ja uważam że trzeba czekać do konca stycznia, jak w lutym bedzime miec nadal sygnał to wtdy monit, a puki co trzeba czekac. Pozdrawiam. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzyamlem nastepujaca tresc maila od Cyfry Plus:

 

(...) Na podstawie otrzymanego (listem poleconym) wniosku Umowa zostanie rozwiązana z ostatnim dniem obowiązywania Regulaminu przed wprowadzeniem zmian tj. 31 grudnia 2008 roku ( z korektą finansową na styczeń 2009 roku). (...)

 

Czyli wszystko w temacie. Placic za styczen nie trzeba. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Na poczatek witam wszystkich jestem tutaj nowa a w jakim celu to kazdy chyba wie:)

Mianowicie posiadam umowe podpisana z cyfra w marcu 2008 mam pakiet powitlany za 18zl i moje pytanie kieruje do was czy ja tez moge zerwac z nimi umowe?Chcialabym otrzymac konkretna odpowiedz poniewaz pismo moge isc wyslac nawet dzisiaj.2 dni temu przyslali mi rachunek do zaplaty za styczen i chyba luty a wraz z nimi jakis regulamin.Czy to znaczy ze to o czym piszecie dotyczy mnie?POrosze o odpowiedz jesli tak to dzisiaj wysylam pismo a jutro ide podpisac umowe na nowych warunkach czyli tej promocji 50%.Tylko najpierw chce sie upewnic poniewaz nie chce zostac pozniej z dwoma abonamentami:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wrocilam z poczty wyslalam wypowiedzenie :)

 

teraz pytanie czy to napenwo przejdzie troche mam obawy przed podpisaniem nowej umowy dopoki ta formalnie nie zostanie wylaczona...

ale z drugiej strony boje sie ze promocja mi sie skonczy:) kto wezmie odpowiedzialnosc na siebie ze moge w 100% podpisac?:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzenie odbioru to odpłatna, dodatkowa usługa. W przypadku wysyłania wypowiedzenia umowy warto z niej skorzystać.

 

Niestety zwrotki czesto nie wracaja. Znam to z autopsji. Wyslalem pismo poczatkiem grudnia do Agencji Celnej. Do dzisiaj zwrotki nie ma a sprawa w AC juz zamknieta :) Ot Poczta Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje wypowiedzenie zamierzam wysłać jutro, listem poleconym, priorytetowym, bez potwierdzenia odbioru, bo to zbędny wydatek.

 

 

 

Na górze kartki, po lewej stronie dane adresata:

 

Canal+ Cyfrowy Sp. z o.o. (...)

al. gen. W. Sikorskiego 9.

 

Treść:

"Wypowiadam umowę o abonament zawartą w dniu XX.XX.200X, ponieważ nie akceptuję nowego regulaminu, obowiązującego od 1.01.2009."

 

IMIĘ NAZWISKO

NR ABONENTA: [XXXXXXX X]

MIEJSCOWOŚĆ, DATA

CZYTELNY PODPIS

 

 

 

Pisać wypowiedzenia i na pocztę, bo pozostało już niewiele czasu. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka Cyfra HD się dość mocno myli, bo mi oddano kasę za styczeń no i umowę rozwiązano :brawo: Więc konsultanci nie wprowadzili w błąd.

 

No nie wiem, czas sprawe wyjasni , puki co Tylko Tobie i p.Krzychooo rozwiazano umowy z koncem grudnia, pozostali jakoś nie dostali narazie żadnego info a wysyłali pisma w podobym jak Ty terminie. Więc ocene stanu rzeczy i mojej wiedzy na ten temat pozostaw dla siebie !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie 14 stycznia . 22 stycznia Cyfra odpowiedziała mi że nie odnotowali wpływu mojego pisma. Uważam że Cyfra specjalnie przeciąga aby nie zwracać abonamentu. Nie jest możliwe aby list wysłany z W-wy nie dotarł kilka ulic dalej w ciągu ośmiu dni. Na całe szczęście wysłałem za potwierdzeniem odbioru. Ciekawe jaka data będzie na zwrotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...