Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrym rozwiązaniem [zamiast Cyfrowego Dekodera z dyskiem (PVR)] jest kupno multimedialnego dysku twardego z możliwością nagrywania.

Lepsze to niż nagrywarka DVD z dyskiem ponieważ można bezproblemowo przerzucać nagrane klipy wideo bezpośrednio z dysku multimedialnego na dysk twardy naszego komputera. :smile:

Zawsze to 'cos' niz nic :wink:

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że myślałem o nagrywarce, ale takiej z dyskiem. Tylko to dodatkowe koszty :( Co do "jednoliterowego dostawcy" to rozważałem czy nie skorzystać z jego usług, ale jak dla mnie to za dużo ludzi na nich narzeka :( Jakoś się przemęczę. I jeszcze jedno, u konkurencji nie ma MiniMini, a to podstawowy program mojego szkraba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szachu_pl: czytaj uważnie, po co robisz niepotrzebne zamieszanie.

Wlasnie wrocilem z pracy a tu info na tunerze ze tvp1 tvp2 tv polonia disney channel i jeszcze jakies programy maja byc usuniete co jest jakas renowacja ??

 

Dobra juz po sprawie zrobilem wyszukiwanie i wskoczyly na nowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedy włączam dekoder ukazuje mi się czasami okno z poznaznaczanymi w dowolnej kolejności kanałami gotowymi do usunięcia. Sam zastanawiam skąd się to bierze :?: W sumie nie ma paniki > wystarczy naciśnąć opcję "nie" . Z innej beczki, kiedy dojdzie TVS HD do platyny to będą już 4 kanały w HD w platynie - wrzucają, aby każdy brał dekoder HD. Szkoda, że cena aktualizacji pozostawia sobie wiele do życzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryzys nie wpływa na rynek kablówek

 

 

O ponad 9 proc. operatorzy kablowi zwiększyli liczbę abonentów w 2008 roku. Liczą na podobny wynik w tym roku.

 

 

 

 

O 9,3 proc. wzrosła w 2008 roku liczba abonentów ośmiu największych operatorów kablowych - wynika z danych Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej. Wzrost może być jeszcze większy, ale wciąż brakuje danych lidera rynku UPC Polska oraz trzeciej pod względem liczby abonentów spółki Multimedia Polska, które czekają z publikacją danych do ogłoszenia wyników na giełdzie.

 

Operatorzy liczą, że w tym roku zwiększą liczbę abonentów co najmniej o tyle samo, co rok temu.

 

- Także w tym roku telewizja cyfrowa będzie najważniejszą atrakcją branży kablowej i jednym z głównych czynników jej rozwoju. Dodatkową przewagą operatorów kablowych w rywalizacji z platformami satelitarnymi będą pozostałe usługi triple play, zwłaszcza internet - podkreśla Tomasz Żurański, prezes Vectry.

 

Ten drugi co do wielkości operator na rynku zakończył rok 2008 wzrostem ogólnej liczby abonentów o 8,8 proc. do 711 tys. abonentów.

 

Tego, że mimo spowolnienia polski rynek kablowy może wciąż rosnąć dynamicznie właśnie dzięki TV cyfrowej, pewny jest lider rynku UPC Polska. Według badań wykonanych na zlecenie operatora, europejski rynek usług cyfrowych wzrośnie do poziomu 436 mld euro w roku 2012, zwiększając co roku swoją wartość o 18 proc.

 

- Polska będzie mieć w tym wzroście znaczący udział. Już ponad połowa Polaków korzysta z takich usług. Pod względem kanałów w wysokiej rozdzielczości Polska jest w czołówce Europy - podkreśla Patrycja Gołos, dyrektor komunikacji UPC Polska.

 

W 2008 roku wzrost liczby abonentów, którzy wybrali droższą i szerszą pod względem liczby kanałów ofertę telewizji cyfrowej, wyniósł 80-150 proc. w zależności od operatora. Również w tempie dwucyfrowym zwiększała się liczba klientów internetu.

 

W tym roku operatorzy będą inwestować głównie w rozwój oferty cyfrowej, aby zapobiec ewentualnej ucieczce klientów do platform satelitarnych. Multimedia Polska ruszyła nawet z telewizyjną kampanią promującą cyfrowe usługi wideo na żądanie (VoD), a kolejni operatorzy zamierzają je wprowadzać.

 

- W tym roku zamierzamy uruchomić wideo na żądanie oraz usługę cyfrowej nagrywarki. Planujemy też zająć się technologią sieci bezprzewodowych, żeby zwiększyć zasięg i liczbę klientów - mówi Janusz Kosiński, prezes INEA.

 

- W przyszłości naszą przewagę wspierać będzie znacznie większa interkatywność usług telewizyjnych, choćby dzięki prawdziwemu, transakcyjnemu VoD - dodaje Tomasz Żurański.

 

Operatorzy ostrożnie podchodzą natomiast do wejścia na rynek wirtualnych operatorów komórkowych. Takie plany ujawnia na razie tylko INEA. Z usługi GSM Grupy Aster, która na razie jako jedyna wprowadziła ją na rynek w drugiej połowie 2008 r., korzystało na koniec grudnia 2008 r. 8 tys. abonentów. Z informacji GP wynika, że w tym roku przyśpieszy konsolidacja rynku, czego zapowiedzią jest niedawne przejęcie przez Vectrę warszawskiego operatora Spray.

 

Źródło:Gazeta Prawna

 

 

 

 

Vectra podnosząc cene abonamentu złotego tłumaczyła to kryzysem,a tymczasem jak się okazuje tej branży kryzys nie dotyczy.VECTRA OKŁAMAŁA WIĘC BEZCZELNIE SWOICH ABONENTÓW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest skopiowany komunikat prasowy wydany przez Vectrę, dlatego jest dość subiektywny ;)

Ale akurat co do newsów na temat telewizji cyfrowej nie mam zastrzeżeń, no bo oferta przejścia z analogu na cyfrówkę jest bardzo korzystna - dostaje się dodatkowe kanał bez większych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka właśnie stałam sie posiadaczką tunera hd z vectry ale nie szczęśliwą posiadaczką niestety podłączyli mi sprzęt sprawdzili i poszli zrobiłam sobie kawke zrobiłam popcorn i myślałam że spędze przed tv super wieczór ale sie pomyliłam :( zał tv a ty Napis sorki nie zacytuje go tu bo tak szybko znika jak sie pojawia heheh wiem tylko ze moj tv ogłosił iz nie jest zabezpieczony przed kopiowaniem (chyba) i musze zmienic kabel hd na własnie na ten który podpiety jest xbox 360 czyli YPbPr) ale patrze działa ucieszyłam sie ale na krótko :( nie ma tvp1 tvp2 tv polonia chyba oraz disnel chanel na forum pare stron wczesniej dowiedziałam sie ze juz ktos ten problem omawiał ale został zakonczony podobno tunery hd nie\współpracuja ze wszystkimi lcd nie moge miec tego kabla podłaczonego poniewaz jest podpiety xbox a ciagłe zmienianie kabla wiecie czym grozi i co teraz z tym fantem zrobic Czy ktoś z was spotkał sie z tym samym problemem , to nie wszystko dostałam wezwanie do zapłaty heheh a nawet nie wiem za co :shock: poniewaz jest wpisana tylko kwota wysłałam wiec email-a z zaplaconymi kwitkami a tu banc email wraca wziełam lupe hahaa i czytam czy dobrze adres wpisałam pisze jeszcze raz do nich i znów powrót a najciekawsze jest to ze w jak zmieniałam w listopadzie pakiet w grudniu miałam dostac juz kwitki wraz z aktywacja w styczniu mi przyszedł z vectry list a w nim blankiety ale za styczen luty i marzec wiec jesli juz co to jedynie grudzien mam niezapłacony a tu ni w kij ni w oko nie pasue kwota do uiszczenia czy wy również dostaliście podobne wezwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to jest tylko jakaś pomyłka, bo Religia TV pojawiła się właśnie przed chwilą zgodnie z zapowiedziami na kanale 121.

Chciałbym poznać osoby zajmujące się tą stronką, bo z tego co pamiętam zawsze pojawiają się na niej śmieszne błędy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak wogole to ktoś wie Kiedy oficjalnie Vectra wprowadzi cyfrę do Bełchatowa?? Bo u mnie jak narzazie słyszę o Jamboxie w mojej kablowce ;p A o cyfrówce Vectry ani be ani me:) a Analogowo mam obraz taki sobie;/ Tylko kwestia tego czy cyfrówka poleci na mojej instalacji Wymienili główny kabel z sygnałem a na ich www jest że nie poleci ani net ani telefonia;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdury wypisują na tej swojej stronie. Wszedłem w zakładkę > tv cyfrowa > układ kanałów. Pomijając już ustawienie go na pozycji nr 908 wśród erotyków, to z ciekawości kliknąłem na logo RELIGIA.TV, aby zobaczyć opis. Ku mojemu zdziwieniu piszą tam, że kanał nie jest dodatkowo płatny :shock: , widać dla nich platyna nie jest większym dodatkowym kosztem. Kanał Religia.tv według nich jest również dostępny w tv analogowej vectry. Czy jest w jakimś mieście dostępny ?

 

EDIT: Przed chwilą poprawili błędy, usunęli wpadkę z analogiem, ale nadal pozostawili RELIGIĘ.tv jako kanał nie płatny dodatkowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z paroma znajomymi mają pakiet złoty i chcieliby przejść na platyne ale jest jeden problem nie posiadają telewizorów hd a w pakiecie platynowym jak dadzą tvs hd to będą cztery programy hd więc po co brać platyne skoro nie będą oglądali tych programów czy vectra dla takich nie obniżyłaby ceny platyny o symboliczne 2żl a chętnych na pakiet platynowy by przybyło podaje pod rozwage tvk vectra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...