Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

I szybko nie będzie...

Przeciętna sieć kablowa nadająca w MPEG4 może pomieścić coś koło 500 kanałów SD więc miejsca im nie zabraknie...

Przynajmniej sobie tak wyliczyłem...

 

Vectra nadaje w kompresji w nadaje producent czyli MPEG2 ;p i jak na razie nie szykuje się przesiadka na MPEG4 ;p

 

@CYFROManiak: Mój jak gubił EPG tak gubi ;> widać to szczególnie na Discovery... mam nadzieje że następne oprogramowanie to poprawi, w sumie to się zaczęło od wgrania oprogramowania .8 ;p

U mnie Bielsku-Bialej na os Karpackim wchodzi telewizja SMSDIGITAL będą oferowali tv cyfrową internt i telefon kanaly analogowe 35programow zostaną nadal przy spóldzielni mieszkaniowej w cenie 12zł oferta cyfrowa sd ma 91 programow w cenie 59zl za pakiet max w pakiecie tym są oba sport kluby tvp sport espn oraz tv1000 oba kanały filmbox tv silesia i gdzie jest vectra z brakiem rych kanałow sd jak tylko skonczy mi się umowa zegnam vectre i jej dziwolagi pakiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adik11 przecież wyraźnie kilka postów wyżej pisał niejaki KENZO, że w lutym, ale bliżej określonego terminu nie podano. :> zacznijcie czytać posty, bo zaczyna robić się tu mały bałagan...

Dostałem meila z vectry odnośnie tvs piszą że nadal jest w pakiecie platynowym inic nie wiedzą o przeniesieniu do pakietu złotego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem meila z vectry odnośnie tvs piszą że nadal jest w pakiecie platynowym inic nie wiedzą o przeniesieniu do pakietu złotego

 

Dowiedzą się po fakcie.

W każdym razie na wykazie ze strony http://www.vectra.pl/platinum/kolejnosc.php TVS jest już bez tła - co oznacza, że na pewno należeć będzie do pakietu złotego. Dopisano też TVS HD i Religię TV (na szarym tle -> pakiet platynowy). Przy kanałach jest odnośnik do adnotacji "uruchomienie w lutym 2009".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu kanał HD są razem z kanałami SD rozumiem że kanał HBO HD jest w pakiecie z HBO i nie ważne czy go będę mógł oglądać muszę za niego płacić. Druga sprawa to pakiety Religia.tv w platynie przegięcie totalne kanał LTV World Russia Today to samo. wsadzenie BBC Entertainment wsród kanałów Lifestylowych tez jest bardzo inteligentne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o TVP Sport gdzie jest problem z tym gdzie ma być ten kanał to jeśli jedni chcą Sport na ostro a drudzy platynę to jest lepsze rozwiązanie TVP Sport jest kanałem TVP a wiec telewizji publicznej zasięg powinien być jak największy a wiec proponuje pakiet złoty analogowy i pakiet złoty cyfrowy w miejsce Polsatu Sport Extra a Polsat Sport Extra do pakietu sport na ostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSE jest chyba takim dość standardowym kanałem, przeniesienie go do pakietu "Sport na ostro" nie miałoby sensu.

Niech najpierw w ogóle gdzieś ten TVP Sport dadzą, potem możemy ponaciskać gdzie on ma być. Jak widać z TVS pomogło, może i tu by się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz wymieniać karty. Uprawnienia odbioru do poszczególnych kanałów są przesyłane zdalnie :)

 

Co do TVP Sport - opisywano kiedyś ten problem... Umowa z nadawcami kanałów z pakiet Sport na ostro zakłada, że żadne inne programy sportowe nie mogą wchodzić do pakietów podstawowych. Jest to zrozumiałe, bo wówczas spadałoby zainteresowanie Sportem na ostro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat chce by Polsat Sport Extra był w najwyższych pakietach w kablówkach a wiec jak przyjdzie nowa umowa to raczej nie będzie wyjścia a TVP Sport czy to kanał warty dodatkowych opłat? TVP HD w sport na ostro przecież to nie jest kanał sportowy. Widzę że tak kablówka zaczyna ostro przeginać kto im będzie płacić za TVP Sport w dodatkowym pakiecie jeśli może mieć ten kanał za 100 zł rocznie w Telewizji na kartę nie mówiąc już że TVP Sport i TVP HD można mieć za 38 zł w N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał TVP SPORT jeżeli miałby już być w vectrze to chociaż powinien wejść do pakietu platynowego. Znalazłem w sieci pewną ofertę programową nadawcy SAT MONT SERVICE. Oto ona: :arrow:http://www.smsdigital.pl/admin/pliki/24_DTV_LCN.pdf Zastanawia mnie jedno. Dlaczego im się udało umieścić kanał VIASAT EXPLORER w pakiecie podstawowym, a nam w Vectrze wciskają go z paczką z SPICE :?: Skoro teraz jest pakiet platynowy powinni zrobić małą roszadę w swoim portfolio. Ale oni liczą tylko abyśmy zamawiali drogie paczuszki i wkładali pieniążki na ich poupychane konta bankowe :( ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post. Wysłałem w czwartek zapytanie do Vectry, kiedy można się spodziewać dekoderów PVR. Oto oficjalna odpowiedź:

"Witam

 

Dziękuję za kontakt z Centrum Obsługi Klienta Vectra S.A.

W chwili obecnej cały czas trwają testy umożliwiające dołączenie tej

usługi do dekoderów naszej firmy, dlatego też nie jesteśmy w stanie

podać dokładnej daty ich zakończenia. O wprowadzeniu PVR zostaną

Państwo poinformowani poprzez ulotki oraz informacje na kanale

planszowym. "

 

Czyli, nie wiadomo. Szkoda, bo PVR by mi się strasznie przydał. Zazwyczaj mam czas na TV dopiero w nocy (po 22.00) więc nie mam możliwości obejrzeć wielu programów. Z tego też względu, nie biorę platyny, gdzie są dwa kanały które mnie bardzo interesują AXN Sci-Fi oraz Sci-Fi Channel. Po co mi te programy jak bym nie mógł z nich korzystać? Myślę, że takich osób jest wiele i powinno Vectrze zalerzeć na jak najszybszym wprowadzeniu PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, nie wiadomo. Szkoda, bo PVR by mi się strasznie przydał. Zazwyczaj mam czas na TV dopiero w nocy (po 22.00) więc nie mam możliwości obejrzeć wielu programów. Z tego też względu, nie biorę platyny, gdzie są dwa kanały które mnie bardzo interesują AXN Sci-Fi oraz Sci-Fi Channel. Po co mi te programy jak bym nie mógł z nich korzystać? Myślę, że takich osób jest wiele i powinno Vectrze zalerzeć na jak najszybszym wprowadzeniu PVR.

 

Ja mam podobne zainteresowania (Sci-Fi) i potrzebę posiadania nagrywarki. Właśnie dlatego zamiast Vectry wziąłem telewizję, której nazwa jest jednoliterowa ;)

Średni miesięczny koszt oglądania tych kanałów (i dziesiątek innych) wraz z nagrywarką wynosi mnie 33,50zł przez cały okres umowy :)

W Vectrze to tyle będzie kosztować sama dopłata do platyny (15zł )i wynajmem nagrywarki (obstawiam 15zł miesięcznie jak w C+), a do tego dochodzi jeszcze koszt pakietu złotego, o aktywacji PVR nie wspomnę (pewnie będzie 3-cyfrowo).... To oczywiście czysto teoretyczne rozważania, bo do czasu wprowadzenia PVR to pewnie ceny jeszcze kilka razy pójdą w górę. Przecież jest kryzys ;)

 

Vectra brnie konsekwentnie w ślepą uliczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra tłumaczy się panującym kryzysem, ale tak pomyśleć i zrobić "extra" promocje na poszczególne pakiety to nie hu hu ! O dziwo inni jakoś mogą stworzyć dobrą ofertę i zniżki dla swoich abonentow aby oni byli usatysfakcjonowani :> No cóż ich główne hasło mówi same za siebie VECTRA = DAJEMY WIĘCEJ do podwyższenia cen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...