Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie dotyczace kanalow TVP HD i MTVN HD.Ktos sie orientuje czy sa w planach Vectry ?? I druga sprawa jakosc programow NASN,Extreme Sport i ESPN z pakietu Sport na ostro-jak sie prezentuja ? Dzieki uprzejmosci Scorpiona zobaczylem Canal+ HD i jestem pod wrazeniem.Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adik11

pakiet platynowy cyfrowy +2Mb internet+ telefon kosztuje 130,80.

 

A pakiet platynowy + 1 MB Internet ??

 

Ja też jestem z Sieradza. Mój kolega dzisiaj właśnie załatwił pakiet platynowy + net 1mb i powiedział mi że będzie płacił 99zł. Neta włączyli już mu dzisiaj a tv w piątek i jeszcze będzie miał 1 miesiąc za darmo bo Vectra wysłała już faktury za grudzień dlatego będzie dopiero płacił od stycznia.

 

Czy działają u was kanały ,,setki,,. U mnie na spisie w dekoderze nie ma tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adik11

pakiet platynowy cyfrowy +2Mb internet+ telefon kosztuje 130,80.

 

A pakiet platynowy + 1 MB Internet ??

 

Ja też jestem z Sieradza. Mój kolega dzisiaj właśnie załatwił pakiet platynowy + net 1mb i powiedział mi że będzie płacił 99zł. Neta włączyli już mu dzisiaj a tv w piątek i jeszcze będzie miał 1 miesiąc za darmo bo Vectra wysłała już faktury za grudzień dlatego będzie dopiero płacił od stycznia.

 

Czy działają u was kanały ,,setki,,. U mnie na spisie w dekoderze nie ma tych kanałów.

 

Jak już jesteś z Sieradza to mógłbyś mi powiedzieć czy w każdej chwili można przejść z analogowej na cyfrową ? Bo mi się umowa kończy dopiero w grudniu , a czy mogę dekoder już sobie wziąść i odbierać pakiet platynowy cyfrowej vectry ? I jeszcze jedno pytanie : Czy w Sieradzu jest dekoder HD ?? I za ile miesięcznie jak jest ?? Tak jak na stronie www vectry - 9,90 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poniewaz meczy mnie sprawa sportu na ostro caly czas zadam pytanie-majac do wyboru pakiet sport z n i sport na ostro z Vectry co byscie wzieli.Wiem ze do n musze dobrac jeszcze jeden pakiet ale roznica bedzie w cenie 18 zl.sport 19.90 a n 2 pakiety+info 38.W promocji nie chce n bo inne kanaly sa na Vectrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicza sprawa - aby odbierać N-kę musisz zamontować antenę i podłączyć kabelek. Jeżeli już ją masz to ta kwestia jest bezzasadna, jeżeli nie masz to musisz zakupić i zamontować a to wydatki, wprawdzie tylko na początek ale. W przypadku Vectry nie masz żadnego problemu. Pamiętaj także o koniecznej aktywacji dekodera (99 zł za "zwykły", jeszcze więcej za dekoder z dyskiem). Piszę ponieważ dodałeś że nie myślisz brać N-ki w promocji. W przypadku Vectry jest znacznie mniej problemów - masz już kabelek, podłączasz tylko dekoder.

 

Inna ważna sprawa - co chcesz oglądać? W N-ce będzie miał (a nie ma tych kanałów w Vectrze) N-sport oraz TVP Sport, z kolei w N-ce nie ma żadnego kanału sportowego Polsatu, co np. dla fanów siatkówki, F1 czy piłki ręcznej może mieć znaczenie.

 

O siebie powiem tyle, że gdyby w moim mieście była cyfrowa Vectra to nawet nie zastanawiałbym się - wziąłbym Vectrę + pakiet "Sport na Ostro".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o samą ofertę, to n'ka będzie górą, bo ma niby wszystkie kanały ze sportu na ostro w swojej ofercie. Z drugiej strony, pamiętaj, że sam koszt instalacji n, kolejna umowa, no i przedewszystkim przepłacanie de facto za nSport i TVP Sport aż 18 zł to dużo wydatków. Jak zależy Ci bardzo na tych kanałach, to może lepiej TNK? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adik11-------> Np ja miałem złoty pakiet i poszedłem w poniedziałek do Vectry i mi bez problemów dali dekoder. Jeśli byś chciał wziąć inny pakiet lub coś zmienić to już trochę więcej roboty. Do lutego mam promocje, że płace 31zł za złoty, ale nie wiem dokładnie jak to jest teraz z cyfrowym. Jutro pójdę jeszcze raz bo chce wziąć platynowy to się wszystkiego dowiem.

 

Dekoder HD jest bo słyszałem, że proponowali ceny jest chyba zależna od pakietu, w najwyższym chyba masz za 1 z groszami.

 

Adik11 a teraz ile płacisz za złoty w analogu, chodzi mi o samą TV bez neta?

 

d107------> co to są te okienka kanałów i jak mam je wyszukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sie juz nawet nie rozchodzi o 99 zl za tuner czy antene tylko ze w n zaplace 18 zl wiecej a wejda mi dodatkowo TVP HD i 3 kanaly dla dzieci ktorych nie ma w Vectrze a ze sportu tvp sport i n choc te dwa kanaly nie za bardzo mnie bawia.Chodzi przede wszystkim o HD i tez plusem na korzysc n jest odbior kanalow fta z sat.Przeraza mnie te extreme sport i espn gdzie jak piszecie jest kicha totalna z obrazem.Polsat Sport HD myslaem ze bedzie wiecej pilki noznej ale z drugiej stronyna n tylko liga mistrzow jest a caly dzien jakies studia itp a na tvp sport tez nie ma tak za bardzo co ogladac.Jeszcze sie łudze ze TVP HD i tvp sport wskocza do Vectry ale gdzie bym nie dzwonil to cisza.Natomiast na canal+jestem zdecydowany na 99 procent.Zamiast tego pakietu dzieciecego niema za bardzo co brac bo w pakiecie gdzie discovery HD wszystko prawie jest w vectrze a MTVN HD reszta tez jest cala w Vectrze a placic 16 zl za jeden kanal to przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec widzisz masz plusy i minusy korzystania z n-ki a vectra cyfrowa ma praktycznie dostępny prawie każdy kanał tamtej platformy i to jest plusem tvk ale wiesz to od ciebie zależy czy chcesz płacić jedną stawkę za pakiet w cyfrowej vectrze czy o wiele więcej za jeden kanał w n-ce bo nikt tu z nas cie nie zmusza do tego że masz brać cyfrówkę z vectry sam decydujesz

my tylko ci odpowiadamy jak jest pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :-).

 

Wszystko zależy od tego co chcesz oglądać. Piszesz, że kwestia wydatków nie jest aż tak istotna, więc masz duże pole manewru. Na pewno w przypadku Vectry trzeba pamiętać, że oprócz kablówki wiele z nas ma także w niej net i telefon. Pamiętając o kosztach całej zabawy nie opłaca się co najwyżej paru kanałów zmieniać wyżej przedstawiony układ, tym bardziej, że z małymi wyjątkami na chwilę obecną w Vectrze znajdziesz praktycznie wszystkie kanały dostępne w N-ce czy Cyfrze. Jeżeli chodzi o cyfrówkę w Vectrze to myślę, że może być tylko lepiej - zarówno pod względem programowym jaki i jakościowym.

 

Podsumowując - moim zdaniem - oferta telewizji satelitarnej w Polsce (Polsat Cyfrowy, Cyfra +, N-ka) nie jest aż tak wyraźna - zarówno w kwestii dostępnych programów i ich jakości odbioru - aby wycofywać się z kablówki - nieważne czy będzie to Vectra, Multimedia czy UPC. Na pewno jednak większe środki finansowe zwiększają pole manewru ale jeżeli mogę coś doradzić to to, czy warto wydawać duże pieniądze dla paru kanałów więcej?

 

Jak to jednak mówią "de gustibus non disputandum" więc wybierz co uważasz. Powodzenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak.Caly czas bylem z Vectra i zwiazalem sie z nimi niedawano na kolejne 2 lata biorac zarowno kablowke platyne tel i net.Jestem z nich zadowolony tylko co mnie gryzie to cena za pojedyncze kanaly HD rzedu 9.90 to przesada.Jakby bylo 6 zl to prawdopodobnie bym sie nie zastanawial tylko dolaczyl do Vectry n i wzial osobno Polsat Sport HD.Ale 10 zl za jeden kanal to przesada.Wkurza mnie polityka Vectry z TVP HD ktory jest testowym kanalem a mimo to jakos go dolaczyc nie umia.Jestem fanem pilki noznej a w Polsacie Sport HD jak widze tylko powtorki z Euro 2008 i siatkowka ktoa mnie wcale nie interesuje.Gdzies widzalem na forum plany dotyczace sportu w poszczegolnych kanalach na najblizszy czas ale zgubilem ten watek.Generalnie biorac sport na ostro i placac 19.90 i tak ma sie tylko dwa kanaly HD bo jak pisaliscie Extreme ESPN,i Nasn wygladaja kiczowato a spice czy Viasata moge sobie podarowac cyli wychodzi ze biorac osobno tylko te kanaly i tak zaplace po 9.90 za kazdy natomiast w n co mnie korci to fakt ze owszem tez sa dwa HD za 16 zl ale doplacajac 16+6 zyskuje jeszcze te nieszczesne TVP HD i 3 kanaly dla dzieci.Dla mnie najlepszym rozwiazaniem byloby zeby Vectra wsadzila do platyny TVP HD i ewentualnie obnizyla ceny pojedynczych kanalow na minimum 6 zl z 9.90 i bylbym przeszczesliwy.Pozdrawiam i obiecuje ze to ostatni post dotyczace sprawy sportu na ostro.Dzieki za zrozumienie.Przez chile chcialem przejsc na Jambox niestety w moim miejscu zamieszkania nie mozna go wziasc bo 50 m ode mniemam BOK Vectry a tam mnie juz chyba nie za bardzo lubia he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja miał swobodne pole manewru to pozostałbym przy Vectrze (kablówka, net, telefon) a do tego w zależności od upodobań wziąłbym albo N-kę albo Cyfrę +. I tutaj fanom piłki nożnej i koszykówki (NBA, Euroliga) na pewno bliżej do Cyfry a fanom sportów amerykańskich (NFL, NHL, sport akademicki) bliżej do N-ki. Ogólnie pisząc w kwestii możliwości dostępu do relacji sportowych tak dla mnie wygląda sprawa potencjalnego wyboru.

 

Na pewno N-ka jest jest obecnie najbardziej technologicznie zaawansowaną technologicznie telewizją w naszym kraju i nie tylko chodzi o ilość kanałów HD. Jeżeli więc ktoś chce po prostu mieć dostęp do wysokiej jakości programów i nowości filmowych i serialowych to postawiłbym na N-kę.

 

Na pewno w Vectrze zmiany technologiczne i cenowe będą następować, nie wiemy tylko kiedy i jak będą wyglądać :-). Ty masz problem z tą kwestią a ja kiedy w ogóle cyfrowa Vectra dotrze do mojego miasta :-).

 

Dla mnie - na chwilę obecną - oferta cyfrowej Vectry wydaje się na chwilę obecną dobrym kompromisem. Nigdy żadna telewizja - ani satelitarna ani kablowa - nie będzie miała w ofercie wszystkich możliwych kanałów. Idą dalej - postawiłbym na Vectrę w jakości cyfrowej plus pakiet "Sport na Ostro", a jeżeli byłoby mi mało do dorzuciłbym pakiet Canal+ plus Canal + HD.

 

P.S. Ponieważ byłem użytkownikiem N-ki napiszę tylko tyle, że obraz kanału NASN był normalny, zwyczajny, beż żadnej rewelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiem od VECTRY Sieradz .

 

Mam umowę do grudnia , a więc w każdej chwili mogę sobie wziąć dekoder , ale z Pakietem Złotym Cyfrowym . Jeśli będę chciał Platynowy to będę musiał dopłacić 14,90 zł do 103,90 zł , które muszę płacić teraz za Pakiet złoty analogowy z internetem 1 MB . Zaproponowali mi zatem , że w grudniu w takiej samej cenie co za zloty cyfrowy będę miał platynowy cyfrowy , jeśli zerwę umowę i jeszcze raz podpisze .Jestem niesamowicie zadowolony z tego rozwiązania !Dzięki wszystkim za pomoc ! Nie ma to jak forum :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie robił bym sobie wielkich nadziei na kanały TVP w najbliższym czasie (TVP Sport, TVP HD). Jak wiemy, nka ma umowę z TVP na wszystkie ich kanały. Z tego co wiadomo, bodajże Vectra raz chciała kanał sportowy od publicznej.. no i się jakoś nie za bardzo dogadali ;)

 

Wspomniałeś wyżej, geroj, że jesteś fanem piłki nożnej. Tutaj akurat bym się nie zastanawiał, a brał Canal+ jak najszybciej. Na prawdę, prawie cała ramówka zapełniona kopaną na najwyższym poziomie (tak, jest jeden wyjątek :)). Filmy też są klasowe, a w połączeniu tego wszystkiego z HD wychodzi po prostu wspaniała mieszanka.. wtedy wszystkie kanały idą na boczek, a C+ ogląda się całymi dniami. Uwierz.

 

Rzeczywiście, są tam w n jakieś kanały dziecięce, ale moim zdaniem w Vectrowej platynie jest ich masa.

 

Jeszcze chciałbym się ustosunkować do wyżej wspomnianej jakości NASN. Partli dobrze mówi - jakość jest po prostu normalna. NHL wygląda całkiem OK, z NFL itp. jest już ciut gorzej, ale ogółem jest po prostu zwykła, normalna jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...