Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

jaki jest kod pin ci bo nie wiem jaki jest

możecie mi pomóc a i jeszcze jedno ja u siebie w domu w białej podlaskiej 3 dni temu w dekoderze zobacztlem że na wyświetlaczu pojawiły sie 4 jakby kuleczka nie wiem jak to sie stało

i jeszcze jedno dekoder był wyłączony wczoraj o 5 nad ranem ja zobaczyłem na wyświetlaczu 38 cyfrę i nic więcej

czy to może nie tak z dekoderem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno dekoder był wyłączony wczoraj o 5 nad ranem ja zobaczyłem na wyświetlaczu 38 cyfrę i nic więcej

czy to może nie tak z dekoderem :?:

 

 

Wariowanie wyświetlacza tunera ma chyba miejsce codziennie w godzinach wczesnorannych. Możliwe że ma to związek z aktualizacją EPG która domyślnie ustawiona jest na godz 04:00. Dekoder wtedy może sprawdza też czy nie ma jakiegoś nowego oprogramowania itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła niedziela i znowu brak cyfrowej vectry w Bielsku-Bialej to jest bezczelnosć ze strony vectry mam kanaly premium za ktore każa słono placic a przez ostatnie pól roku byłem pozbawiony tych kanałow przez blisko trzy tygodnie chyba jest podstawa do zniżki za kanały albo wypowiedzenie umowy lojalnosciowej

 

Nie cytujemy tych postów, pod którymi zaraz odpowiadamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcialbym sie dowiedziec o jakosc programow ESPN.NASN i Extreme z pakietu Sport na ostro.Jak sie prezentuja wizualnie bo gdzies slyszalem ze jest pikseloza niezla ale przeciez by nie dawali do pakietu osobnego gdyby bylo az tak zle.A tak przy okazji moze ktos z was sie orientuje czy sa szanse na TVP HD I MTVN HD w najblizszym czasie albo czy wogole sa w planach ?/ Z tego co sie dowiedzialem z TVP Sport na razie chyba sie pozegnamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła niedziela i znowu brak cyfrowej vectry w Bielsku-Bialej to jest bezczelnosć ze strony vectry mam kanaly premium za ktore każa słono placic a przez ostatnie pól roku byłem pozbawiony tych kanałow przez blisko trzy tygodnie chyba jest podstawa do zniżki za kanały albo wypowiedzenie umowy lojalnosciowej

 

Nie cytujemy tych postów, pod którymi zaraz odpowiadamy!

Mam ten sam problem wydzwaniam pisze emaile a oni i tak mnie olewaja czas chyba zawiadomic Urzad Kontroli Elektronicznej

oraz Rzecznika Praw Konsumenta,a swoja droga moze by tak redakcja sie tym zainteresowal ciekawe co im powie Vectra.

 

adik11

pakiet platynowy cyfrowy +2Mb internet+ telefon kosztuje 130,80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam w planach zamówić vectre i teraz mam kilka pytań, możliwe że mogą się powtarzać ale jak bym miał przeczytać wszystkie strony a jest ich o kolo 115 to zajęło by mi trochę czasu, ale do rzeczy..

przy podłączaniu telewizji będą ciągnęli nowy kabel czy jest możliwość podłączenia do zwykłego gniazda (antena blokowa czy jak to można nazwać która idzie z dachu)

druga sprawa czy będzie możliwość odbierania sygnału na dwa telewizory i czy wymagany będzie dekoder, nie wiem jak jest teraz ale kiedyś chyba nie był, a teraz słyszałem że podobno trzeba mieć dekoder bo bez niego jest gorszy obraz

Jeśli to ma znaczenie to mieszkam w bloku i interesuje mnie pakiet złoty. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jest cyfrowa vectra a do odbioru cyfrówki trzeba dekoder bo rzeczywiście jest super obraz i to o wiele lepszy niż w analogu dlatego jeśli u ciebie w mieście jest już dostępna cyfrówka to się zgłoś do nich a oni wszystko ci powiedzą

a jeżeli będziesz chciał to nawet ci pomogą w pewnych kwestiach nawet w tej z gniazdem antenowym ci powiedzą czy konieczne będzie potrzebne nowe czy może być stare bo powiem ci że jak u mnie w domu i też w bloku w białej podlaskiej zakładali kablówkę to pytał się gdzie jest gniazdo antenowe stare bo podłączyć chciał do niego ale że było za szafką to założył nowe i podłączył i tak jest do dziś dnia ale to było kilka lat temu a tera to juz nie wiem czy dalej mogą zrobić by kabel wpiąć pod stare gniazdo tv musisz sam ich oto zapytać pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...