Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

podpisując umowę na platynę, straci Pan tą zniżkę". Zdziwiłem się: "ale jak to, przecież platyna jest tylko nakładką na pakiet złoty", na co kobieta stwierdziła, że rozumie, ale niestety tak muszą robić.

Oczywiście zrezygnowałem.

 

Tak im zależy na kliencie.... :/

 

Dokładnie - przechodząc na platynę traci się zniżkę :(:read: Mi wychodzi w sumie 9.90 więcej ale wziąłem platynę bo ma dobry Fox life i BBC lifestyle.Poza tym podejrzewam że nowe programy Vectra będzie dodawać głównie do platyny.Mam nadzieje że naprawią w końcu to EPG tak jak mówicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I szybko nie będzie...

Przeciętna sieć kablowa nadająca w MPEG4 może pomieścić coś koło 500 kanałów SD więc miejsca im nie zabraknie...

Przynajmniej sobie tak wyliczyłem...

 

Vectra nadaje w kompresji w nadaje producent czyli MPEG2 ;p i jak na razie nie szykuje się przesiadka na MPEG4 ;p

 

@CYFROManiak: Mój jak gubił EPG tak gubi ;> widać to szczególnie na Discovery... mam nadzieje że następne oprogramowanie to poprawi, w sumie to się zaczęło od wgrania oprogramowania .8 ;p

TVK VECTRA miała okodować okienka i owszem w Bielsku-Białej okodowalo na kanale 400 bajki a na kanale 3oo właczyli foxlife otfarte okienko ele program dalej jest kodowany a na info vectra pisze że ma być odkodowany 0d 13 pażdziernika i teraz są w sieci włączone dwa programy w sieci foxlife i obydwa są zkodowane czysta paranoja ze strony vectry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM MAM PROBLEM I PYTANIE

 

MAM ANALOG W VECTRZE I JAKOŚĆ JEST NIECIEKAWA(SMUŻENIE NA WIĘKSZOŚCI KANAŁÓW.

MAM MOŻLIWOŚĆ PRZEJŚCIA NA CYFROWY SYGNAŁ - TYLKO CZY TO W CZYMŚ POMOŻE

CZY JEST TAK JAK PISZĄ NIEKTÓRZY - ŻE SYGNAŁ CYFROWY W PRZECIWIEŃSTWIE DO ANALOGU JEST IDEALNY ALBO NIE MA GO WOGÓLE??

PROSZĘ O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sygnał cyfrowy działa na zasadzie zero-jedynkowej, czyli jest lub go nie ma. Gdy sygnał jest za niski wtedy właśnie sygnał zanika. Polecam przejście na odbiór cyfrowy co spowoduje tylko korzyści.

Co do śnieżenia to sprawdź połączenia a jak się na tym nie znasz to wezwij serwis techniczny. Z jakiego miasta jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do śnieżenia to sprawdź połączenia a jak się na tym nie znasz to wezwij serwis techniczny. Z jakiego miasta jesteś?

 

JESTEM Z PIŁY. BYŁ TECHNIK Z BOK-U WYMIENIŁ KABLE W MIESZKANIU OD TELEWIZORA DO GNIAZDKA I NIC NIE POMOGŁO. NA NIEKTÓRYCH PROGRAMACH WIDAĆ NORMALNIE "MROWIENIE"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary! Olej te mrowienie i paski i pędź do BOKu po dekoder cyfrowy.

Będziesz miał 2 razy więcej kanałów i 10 razy lepszy obraz za tą samą cenę.

Analoga to ja tylko w kuchni oglądam na 14" telewizorku - na każdym większym widok spowodowałby u mnie torsje ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe oprogramowanie do STB HD jest w końcowej fazie testów. Jeżeli zakończą się sukcesem to w ciągu następnych kilku/kilkunastu dni powinno być udostępnione dla abonentów. Mogę jedynie powiedzieć że jest znaczne przyspieszenie działania aplikacji.

Wypowiedź "PiotrG" na forum ŚTK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko kiedy włączą kanał PLAYBOY?

 

może mi ktoś odpowiedzieć albo spotkał się z takim czymś posiadając tuner HD podłączony kablem HDMI a drugi koniec podłączyć do monitora (rozdzielczość 1280x1024) ale monitor posiada tylko wejście DVI i wykorzystać przelotkę z HDMI na DVI to jaką będe miał rozdzielczość na kanał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...