Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Zreszta i tak sa bez szans skoro tam TVS maja w analogu a tu w najdroższym cyfrowki. Obawiam sie ze to koniec Vectry w moim miescie

 

A Ty ciągle o tej Silesji i silesji. Trudno. To już jest vectry problem i nic nam do tego. Skoro jesteś takim wielkim fanem UPC - to zapraszamy do zakładki UPC. Tutaj rozważamy wyłącznie o Cyfrowej Vectrze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zakończeniem nadawania kanału Polsat ZiU znika on definitywnie z oferty cyfrowej vectry. Póki co nasz operator nie zamierza zastępować go kanałem Polsat Cafe. :(

Wielu ludzi pytałem się ostatnio co sądzą o wprowadzeniu pakietu Platynowego. Odpowiedź była jedna: "...w tym pakiecie nie znajdę nic specjalnego po za kanałami BBC..." , inna osoba odpowiedziała "...BBC PAK, Silesia, Universal i Playboy tv w Platynowym to trochę mało :!: za mało.

Reasumując. Ludzie są negatywnie nastawieni do nowej oferty Vectry. Wszyscy wiemy o co chodzi. Kolejne nowości pojawiające się w ofercie vectry będą upychane do pakietu Platynowego. Pakiet Złoty nie będzie już urozmaicany nowinkami tv. Szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, jak były małe pakiety (dziecięcy, akcja sensacja, styl życia) było źle... Teraz znikają te małe pakiety i pojawia sie jeden duży pakiet zawierający te pakiety plus nowe programy (dość atrakcyjne) też jest źle.

 

Czego ludzie oczekujecie że będą do Złotego dokładane atrakcyjne programy i cena nie będzie się zmieniać. Nie chcesz nowych programów nie kupujesz - proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu ludzi pytałem się ostatnio co sądzą o wprowadzeniu pakietu Platynowego. Odpowiedź była jedna: "...w tym pakiecie nie znajdę nic specjalnego po za kanałami BBC..." , inna osoba odpowiedziała "...BBC PAK, Silesia, Universal i Playboy tv w Platynowym to trochę mało :!: za mało.

 

Jeżeli cena tego "dodatku" wyniesie rzeczywiście 14,90, tak jak się mówi nieoficjalnie, to pakiet jest dobry. Zawiera przecież kanały z dawnych mini-pakiecików, których łączna standardowa cena wynosiła 10zł (kupowane oddzielnie 3x5zł =15zł) i dodatkowo kilka konkretnych nowych kanałów (BBC, FOX, Universal, Playboy).

Poza tym, szczerze mówiąc nie zostało już wiele programów których w ofercie Vectry nie ma (możnaby dodać jeszcze Filmboxy, TV1000, NGC Wild, Da Vinci, Polsaty). Trudno więc mówić, że to "nic specjalnego", bo dużo większego wyboru na rynku pay-tv nie ma.

 

Głównym problemem jest jedynie ta TV Silesia która powinna być we wszystkich pakietach. Na to można rzeczywiście można narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie podzielic moimi wrazeniami z wizyty w BOK Vectry w Swietochlowicach.Chcialem wziasc pakiet platynowy od pazdziernika obecnie mam zloty w promocji do konca grudnia.Mily Pan powiedzial ze moge wziasc platyne ale tylko wtedy jak zwieksze jedna z dwu opcji dodatkowych czyli albo telefon albo net.To jest w porzadku ??? Mam rozumiec ze lepiej poczekac do grudnia i wtedy dopiero wziasc platyne bez zadnych problemow ?? pakiet canal+ z canal+sport 2 kosztuje 39.90 pakiet erotyczny 29.90.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam VECTRĘ ale nie za bardzo jestem zadowolona z dekodera wyłącza się są usterki a w biurze nic nie można się dowiedzieć

@cirikala Wielu abonentów ma owe problemy z dekoderem. Zarówno oni jak i Ty narzekają od pewnego czasu. Wkrótce ma pojawić się nowe oprogramowanie rozwiązujące wspomniane problemy. Jest w trakcie testów i w najbliższym czasie powinno zostać udostępnione. Problemy powinny zniknąć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak ten MK4 chodzi poprawnie ;) Ehh a ja się nadal nei dowiedziałem czy ten dekoder HD jest stabilniejszy od standardowego?

Cóż. W moim przypadku dekoder HD jest o niebo wolniejszy od Technisata SD. Do tego stary dekoder SD był napewno znacznie stabilniejszy od tego HD (przynajmniej tak było w moim przypadku) Ale z drugiej strony dekodery SD (Technisat) są już w użyciu od dłuższego czasu i posiadają już n'tą wersję oprogramowania. HD to nowy wynalazek i oprogramowanie pozostawia jeszcze sporo do życzenia (nawet w samej funkcjonalności nie wspominając o szybkości czy stabilności). Nie można np w EPG posortować programów wg kategorii, np wyświetlić samych filmów czy bajek itp, itd. W moim przypadku dodanie przez Vectrę jakiegokolwiek programu powoduje wykasowanie listy poukładanej przezemnie (ulubione). Niestety nie pamiętam czy dekoder Technisata na początku przejawiał takie same problemy jak teraz dekoder HD. Pożyjemy zobaczymy - kiedy pojawią się kolejne wersje oprogramowania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...