Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,czy to normalne ze wszystke kanaly cyfrowej vectry maja u mnie poziom 65/jakosc 100.Dodam ze jakosc meczow pilki noznej na PS i PSE jest bardzo niska na Panasonicu 32 LCD.Natomiast na c+sport w trakcie meczow zauwazylem pionowe przezroczyste linie ktore widac w trakcie szybkiego ruchu kamery wzdluz boiska.Jezeli ktos mial podobne objawy prosze o wskazowki co z tym mozna zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie włączyli włąsnie po 9. Powiem wam ze jak tak przeglądałem to nic ciekawego i ja bym sie nie skusił na te pakiety. Jedynie co ogladałem to Explorera i czekam na Spice oczyswiście :D Cieszył bym sie bardziej z odkodowania Canal + i HBO bo chociaz by sie cos obejrzało więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie również najbardziej interesuje pakiet Spice (przede wszystkim Viasat Explorer, który nieszcześliwie wchodzi w skład tego pakietu).

Ogólnie jeżeli chodzi o te extra pakiecieki....Pakiet Styl Życia ratuje tylko ta Kuchnia TV, bo The Style Network bez tłumaczenia wiele pań nie zainteresuje. Luxe TV to taki wypełniacz, no a FMen to już zupełna porażka ;)

Mając dostęp do pakietu dziecięcego, przeraża nadmiar kanałów z kreskówkami :D 9 stacji dla najmłodszych chyba może totalnie zamącić maluchom w głowach :mrgreen: [btw pozytywnie zaskoczyła mnie jakość obrazu KidsCo jak na kanał z rodu Hallmarku :) ]

A co do Akcji i Sensacji... Widzę pojedyncze seriale nie emitowane w głównym AXN, ale widać od razu, że są to jakieś niskobudżetowe produkcje chyba. Plus dla SciFi/Crime jedynie za nieco lepszą jakość obrazu niż na głównym AXN i napisy DVB przy anime na Sci-Fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom Cyfrowa Vectra z pakietem dla dzieci to marzenie dzieciaków ;p może o to chodziło by jęczały rodzicom by dali tego dodatkowego piątaka.

Pakiet Akcja i Sensacja idealnie może zasilić nadchodzący Animax o ile będzie w Vectrze, na pewno zachęci więcej ludzi do brania tego pakietu.

Pakiet style z tym muszę się zgodzić ;p tylko dla kuchnii.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmm a macie orginalną sciezke w analogu? :> Transmisja DD jest raczej nie możliwa przy analogu ;> co najwyżej dźwięk zoptymalizowany do Dolby ProLogic.

Na cyfrówce też jest ProLogic :)

 

hboll9.th.jpg

 

A powinno wyglądać raczej tak

cphc3.th.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli sygnał Dolby Digital jest stereo to nie dziw się że wzmacniacz włącza sam ProLogic :P

Chyba nie kapujecie czym jest ProLogic :P jest to procesor przekształcający Stereo w Surround by wszystkie nie milczały jak mamy stereo :> Przez ProLogic możemy przepuścić każdy dźwięk stereo, nie musi być specjalny sygnał (bo takowego nawet nie ma), chodzi o to że by te surround było najlepszej jakości producent może przefiltrować częstotliwość dźwięku tak by procesor ProLogic puszczał dźwięk w odpowiednie głośniki :> na tym prologic polega :P sam wzmacniacz nie wie czy dźwięk jest przystosowany do ProLogic :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...