Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dodano nowe oprogramowanie do dekoderów: 2.31.22.8 (697e).

Poprawione są również dotychczasowe blędy:

Poprawne deszyfrowanie strumienia AC-3, możliwość zmiany kodu pilota i płynniejsza zmiana serwisów w transportach

Podwyżka cen pakietu złotego w Kielcach z 49,90 na 55,90,- / mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D no tak ale wy macie cyfre a bp jeszcze nie haha i zastanawiam sie coraz bardziej nad tym i nie mogę jakoś tego ogarnąć

 

Dla tego muszę zadać pytanie czy abonent który posiada pakiet pełny złoty dostaje dekoder cyfrówki a tym samy zastępują mu analogowy złoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skawa92krzycho, trzeba włączyć ściągnięcie EPG ;p lub poczekać na dłuższy moment na kanale by pobrał ;>

 

@alzarqawi ja jeszcze nie ;p zwykle jak się przyniesie dekoder do BOKa to go oglądają, gdy będzie to wyraźny pisk to go powinni wymienić lub serwisować ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niektórych kanałach (np tele5, polonia1, puls czy planete) EPG jest dziwnie "drętwe". Pokazują się tylko aktualnie oglądane programy i nic poza tym.

 

@skawa92krzycho, trzeba włączyć ściągnięcie EPG ;p lub poczekać na dłuższy moment na kanale by pobrał ;>

 

No właśnie problem w tym, że pozostawiając dany kanał włączony jakiś czas EPG pobiera się od dwóch dni zdecydowanie wolniej. Mimo, że jest włączona nocna aktualizacja EPG to mam wrażenie, jakby się ono nie aktualizowało. Dziś rankiem po włączeniu na 75% kanałów nie było EPG w ogóle. Wcześniej też sie to czasem zdarzało, ale wystarczyło włączyć dany kanał na 5 sekund i EPG na cały tydzień się pobrało. Dziś, tak jak pisałem, ładowało się info na parę najbliższych godzin...

 

Jeżeli sytuacja sie nie zmieni opiszę problem dokładniej na forum ŚTK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...