Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ogladajac kanal "Comedy Central" co jakis czas wystepuje u mnie blad z usuwaniem przeplotu (widac poziome linie przez co ekran lekko skacze).

 

Czy problem lezy w Cyfrowej Vectrze, u nadawcy czy moze jeszcze w innym miejscu?

 

Prosilbym, aby pozniej moderator polaczyl ten i poprzedni post (w chwili, gdy ktos odpisze).

Edycja pitter: od poprzedniej wiadomości minęła ponad doba, uważam, że łączenie nie jest konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło to coś wcześnie ;p zwykle testy pojawiały się parę tygodni przed. Hmmm moze wiesz czy dostał Technistata MF4-K, czy jakiś inny, bo była mowa że testują nowy tunner? ;p jeżeli to drugie to było by miło jak byś wyciągną jaki to model ^^ no chyba że znajomy został zobowiązany do trzymania nazwy modelu w tajemnicy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jakiś tuner dostał z tego co wiem. mało zauważyłem dziś podwyżkę na 40zli60gr za pakiet złoty z 38zł oj cyfra włazi powoli:)całkiem milo jak dorwe go to podpytam szczegółów ale mówi ze śmiga wsio i bardzo ładny obrazik az mnie dziwi skąd on to ma może dlatego ze od początku ma Vectre jak właziła do mojego miasta :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wiem, czy ten post powinien pojawić się w dziale o Cyfrowej Vectrze, bo dotyczy pytań odnośnie dekodera. Zdecydowałem jednak, że napiszę go tutaj bo wszyscy jej użytkownicy korzystają z tego samego modelu Technisata.

Otóż dzisiaj postanowiłem wypróbować nagrywanie na kasetę VHS przez dekoder i wiąże się z tym moje pytanie: czy podczas nagrywania przez dekoder można w jakiś sposób (bez przerywania nagrania) przełączyć na inny kanał? Bo próbowałem ale wszystko na czas nagrania jest jakby zamrożone. Jedynym wyjściem jest chyba nagrywanie w cyfrze a oglądanie w analogu, lub odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bialymstoku od rana trwaja testy, kilka razy znikał C+, Planete i TVP, co ciekawe w miejsce TVP co chwile pojawiało sie RaiUno, od kilkunastu minut wszystko jest juz dobrze

Ale jak, w Cyfrówce? Przecież oferta Cyfrowej Vectry jest identyczna w każdym mieście Polski, w którym działa ta technologia. Wyjątkiem mogą być transpondery, które mogą się różnić ulokowaniem na częstotliwościach w poszczególnych miastach. Jeżeli w Cyfrówce wyłączą jakiś kanał, albo zastąpią go innym, to abonenci w całej Polsce korzystający z Cyfrowej Vectry uzyskują ten sam rezultat. Czy się mylę?

 

Dzisiaj rano moja rodzina oglądała TVP1 (mówię o analogu) i nic się nie działo :roll: Zaznaczam, że też mieszkam w Białymstoku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym wyjściem jest chyba nagrywanie w cyfrze a oglądanie w analogu, lub odwrotnie.

 

No niestety tak ;p Technisat jest pojedynczogłowicowy, więc może odbierać tylko jeden transponder na raz. Lecz odwrotnie czyli nagrywać analog i oglądać cyfrówkę to co innego ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na razie Vectra jest aktualnym zajęta wdrażaniem HD, a po potem intensywniejszym wdrażaniem cyfrówki, bo ludzie ich oskalpują za tą podwyżkę a nie dostaną cyfrówki i osłabnie liczba nowych kanałów bo już mają to co chcieli czyli stówe i widać że nie chcą się pozbawiać tej okrągłej liczby kanałów (wiadomo wartość promocyjna) ;p Vectra ma opóźnienia w swoich planach :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od 2 dni mam cyfrową Vectrę. Po podłączeniu dekodera i dalszej jego instalacji, mogło by sie wydawać, że wszystko hula ok, ale niestety brak wszystkich programów polsatu, eurosport superstacji... i jeszcze kilku innych.

Na ww kanałach wyświetlają się poziome, kolorowe, cienkie paski, a po chwili informacja,że kanał jest kodowany.

Zapomniałem dodać, że nie za bardzo się na tym znam.

W związku z tym oczywiście chciałem zadać pytanie :)

Czy to może być spowodowane jakimiś pracami w Vectrze? Czy może zła (choć ręczę, że wszystko wykonałem poprawnie) instalacja dekodera?

Z góry dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...