Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Heh, faktycznie, byłem tam kilka dni temu i był tylko napis, że szukają testerów i podany numer infolinii do zgłoszeń. Oczywiście standardowa infolinia Vectry, odebrała Pani i nie wiedziała nawet, co to IPTV :)

 

 

Ciekawe, czy po testach można będzie dostać login i hasło do logowania z obcych sieci? Po co mi IPTV w domu na łączu vectry? Wtedy mam TV. Wolałbym móc obejrzeć sobie jakiś program gdy jestem poza domem, np. w pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przeglądając forum natrafiłem na dwie interesujące informacje do których mam pytania:

 

1. W kwietniu ma się zmienić oferta: wiadomo o jakimś dokładniejszym terminie wprowadzenia jej w życie? Ponieważ nie ukrywam że chciałbym zmienić ofertę :)

2. Po wejściu na http://vectra.atmitv.pl/ otrzymuje taki widok http://img16.imageshack.us/i/beztytuuqgw.png/. Niezależnie od zakładki mam ten sam widok. Czy ktoś ma taki sam problem jak ja ?

 

Dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musi dzwonić cały Olsztyn :lol2: . Tak na poważnie, trudno mi powiedzieć jeśli sprawa dotyczy całego miasta, natomiast wiem, że miałem podobny problem i chodziło o ponowne przesłanie uprawnień. Po telefonie do BOK musiałem trzymać dekoder przez godzinę na kanale 100 lub 101. Oczywiście nie wytrzymałem tej godziny i przełączyłem za wcześnie i odkodowało mi tylko część kanałów :smile: i kolejny telefon do przyjaciela musiałem wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie... miesiac temu przedłuzylem umowe na dwa lata z dekoderem hd. pare dni temu ktoś pisał ze w kwietniu vectra rusza z ofensywą ofertową nową, i ktoś dopisał że ,,fajnie bo będzie mozna rozmawiac umowę i zawrzeć nową'' czy dobrze zrozumialem ? pomimo ze zawarałem na 2 lata to jeśli coś wejdzie w kwietniu bede mogl rozwiązac i zawrzec nowa z innym pakietem powiedzmy na rok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare dni temu ktoś pisał ze w kwietniu vectra rusza z ofensywą ofertową nową

Trudno tu mówić o ofensywnej ofercie nowej :D Zapewne usuną dwa kanały obcojęzyczne i zostaną one zastąpione i moze jeszcze jeden jakis zapchaj dziura się pojawi. :) Na dobrą sprawę nie pozostało większego wyboru. O kanałach tematycznych Polsatu i TVP HD możemy śmiało zapomnieć. Mnie cos mówi że mogą dodać FOX HD gdyż z fox'em łatwo się dogaduja :) i może TVP SERIALE bo w tym przypadku nie ma tutaj żadnych wygórowanych warunków. A i coś z MTV zagranicznego ;]

 

EDIT: Kolejne otwarte okienka od 15 lutego: ESPN AMERICA & FOX LIFE HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...