Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek przychodzi po pracy do domu i chce zobaczyć te tzw. "cuda" z pakietów premium, a tu takie niemiłe rozczarowanie :woot: Dzisiaj miał zostać udostępniony ES HD, a widzę, ze nie tylko ja odbieram klon zwykłego EUROSPORT-u. Niestety nie dostrzegłem nawet błachego punktu świadczącego o technologii czyli HD. Mam nadzieję, ze to poprawią, a to dlatego, ze w tych konwertowanych stacjach HD moim zdaniem był lepszy obraz, niż na zwykłym SD.

Widzę, ze pojawił się kanał nazwany Program filmowy i mogę na chwilę obecną obejrzeć czarny ekran. Piszecie, ze jest to FILMBOX. Wniosek z tego, ze uruchomią całą tą paczkę od SPI jeszcze w tym roku :smile:

I na koniec :

Nie dość, że nie dają żadnych promocji to jeszcze zabierają mi polsat sporty i dają jakieś badziewne N sport. Porównałem ofertę Cyfry + do vectry i nie widzę teraz żadnej różnicy w ofercie biorąc pod uwagę, że polsatów nie ma w vectrze. (...)

 

mam w cyfrze promocje. vectra coraz bardziej mnie zachęca abym zrezygnował z jej usług i przeszedł do konkurencji. :smile:

 

Też tak uważałem i byłek skłonny przejść do konkurencji, ale spróbowałem jeszcze raz zawitać do BOK-u i postraszyć wypowiedzeniem umowy. Miła pani zaproponowała mi jak dla mnie bardzo dobra propozycję : pakiet platynowy + HBO + CINEMAX i to wszystko za 66,80,- z gwarancją ceny. Jak chcą to potrafią. A wystarczyło troszkę postraszyć :)

Jeżeli chodzi o sport to jest to sprawa dyskusyjna. Dobierając sobie np. Sport na ostro także miałbyś dostęp do ES 2, EXTREME, ESPN CLASSIC i dodatkowo dostaniesz jeszcze ESPN AMERICA, no i te SPORT KLUB'y (x2). A i kanał sportowy z prawdziwego zdarzenia n SPORT zarówno w SD jak i w HD :lol2:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Vectra wyszła z założenia, że kilku użytkowników pakietu złotego wynajmie sobie (płacąc oczywiście aktywację 50zł i wiążąc się lojalką na 6 miesięcy oraz opłatą 9,90zł miesięcznie) dekoder HD żeby podejrzeć te otwarte okienka w pełnej krasie :lol2::brawo::lol2:

 

(...)i to wszystko za 66,80,- z gwarancją ceny.

Oooo, ciekawa sprawa... Napisz w jakim mieście tak dobrze i na jaki czas masz gwarancję ceny?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ z miłą chęcią @scorpion. Mam na myśli tutaj BOK kielecki. Umowę podpisałem na 12 miesięcy i gwarancja ceny uwaga uwaga także wynosi 12 miesięcy. Oczywiście tą TV wziąłem w paczce z Internetem, ale i tak wychodzę miesięcznie przyzwoicie. Skorzystałem z tzw. promocji lokalnej i wszystkim polecam takie bonusy dla abonentów. Naprawdę warto.

Pozdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę podpisałem na 12 miesięcy i gwarancja ceny uwaga uwaga także wynosi 12 miesięcy. Oczywiście tą TV wziąłem w paczce z Internetem, ale i tak wychodzę miesięcznie przyzwoicie. Skorzystałem z tzw. promocji lokalnej i wszystkim polecam takie bonusy dla abonentów. Naprawdę warto.

Pozdr :D

 

Napisz ile dokładnie będziesz płacił i za co. Być może w Kielcach weszła właśnie nowa promocja lokalna w związku z panika, że klienci Polsatu Sport wyfruną. Ja w listopadzie wziąłem Platynkę + internet 2 MB + Canal Plus (na 18 miesięcy za 19,90) + Canal Plub HD + oczywiście dekoder HD - płacę miesięcznie 104,59 PLN. Zastanawiam się czy jak im wypowiem za chwilę umowę w związku z utratą Polsatu Sport, to nie zaproponują mi w tej samej cenie czegoś dodatkowego.

 

 

Na "Program filmowy" około 21.00 leciał jakiś film z Merl Streep, w górny rogu było logo FILMBOX. Po zakończeniu emisji - czarny ekran przez 10 minut i teraz zaczyna się z Dowód (Proof) z Hopkinsem, znowu z logo FILMBOX. EPG nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d107

Mam pytanie czy wcześniej też płaciłeś za TV + Internet 66,80? Czy cena z tymi HBO i Cinemaxem nieco wzrosła. Mieszkam w Kielcach więc również będę miał okazję zawitać do tego samego BOKu co ty :D Obecnie za Pakiet Platynowy, Internet i Telefon płacę 115 zł i mam umowę z nimi do Lipca 2010. Jakby tak za tę samą cenę doszły mi HBO i Cinemax to byłoby nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d107

Mam pytanie czy wcześniej też płaciłeś za TV + Internet 66,80? Czy cena z tymi HBO i Cinemaxem nieco wzrosła. Mieszkam w Kielcach więc również będę miał okazję zawitać do tego samego BOKu co ty :D Obecnie za Pakiet Platynowy, Internet i Telefon płacę 115 zł i mam umowę z nimi do Lipca 2010. Jakby tak za tę samą cenę doszły mi HBO i Cinemax to byłoby nieźle.

 

Czekając na odpowiedź d107, napiszę Ci, że w listopadzie za pakiet Platynowy z internetem 2 MB trzeba było zapłacić w Kielcach 72 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zrobiłem. Przedłużyłem umowę i zamówiłem paczkę platyna + net 2 Mb/s za 72,80,- + 24,90,- HBO ( na 12 mies. ) - nie chciałem na 18 miesięcy.

 

Wgłębiając się w koszty = 30,90,- > net 2 Mb/s wieczorem x4 prędkość

41,90,- platynowy + HBO i Cinemax*

* - Cinemax w prezencie na 3 miesiące :]

 

Witam dwóch nowych userów i abonentów Vectry z KIELC: scizor i gibson777 :brawo::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pytalem na facebooku ale nikt chyba nie wiedzial wiec spytam tu-slyszal ktos cos moze o Eurosporcie 2 HD w pakiecie Sport na ostro ?? Moze Vectra cos tam mowila kiedys a nie doczytalem ?? Czy sa wogole jakies szanse na dodanie tego kanalu ?? Czy ten temat sie wogole juz przewinal ?? Mysle ze ten Nsport HD to troche malo wiec jakby dali E2 HD z Bundesliga nie byloby zle i mozna by sie nad tym pakietem zastanowic za te 20 pare zlotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nistety dalem sie zlapać na umowę w listopadzie (i to na 24 m-ce) mianowicie :platyna + internet 8mb + dekoder hd za 120,90zł :roll:

O co moge z nimi powalczyć? Iść już teraz czy poczekac do stycznia ąz wyłączą Polsaty? Najbardziej mi sie podoba oferta :platyna + internet 2mb za 72zł.

Czy mogę wypowiedzieć całkiem umowę z powodu tych Polsatów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale planszowym Vectra Info przewiją się informacja, że kanały Polsatu znikają z powodu wygasnięcia umowy między Vectrą a Polsatem. Tymczasem od początku Vectra zapewniała nas, że tym powodem było zerwanie umowy przez Polsat. Czemu zmienili wersje? Czyżby wcześniej kłamali w żywe oczy? Wygląda na to, że dalej robią nas w ch.ja. Najpierw ściemniali z tvp sport teraz to samo robią z polsatami. Wszyscy winni tylko nie oni...Po za tym na tym samym kanale jest info ,że na drugim dekoderze będziemy mieli pełną oferte programową.Co też nie jest prawdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajut, napisy w wersji polskiej kosztują w pakiecie 4,90zl miesięcznie :lol:

 

Ciekawy ten pakiet platyna + 2Mb. Wiem, że kiedyś w cenniku takie były, ale teraz internet 2Mb można brać w pakiecie tylko ze złotym TV. Do platyny jest 8Mb.

 

W regulaminie promocji jest na końcu tabelka z pakietami, a na początku jest kolumna z numerem wiersza. Niektórych wierszy brakuje tak, jakby właśnie usunięto wiersze z takimi kombinacjami, jak platyna+2Mb...

 

Ja napisałem do Vectry prośbę o ofertę dla mnie (Platyna PVR + multiroom SD platynowy) z prośbą o rabat na aktywację, poprosili o dane, przesłałem i cisza już 10 dni.... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra jak zwykle każe płacić klientom w różnych miastach za to samo zupełnie inne ceny. Pewnie bronią to różną konkurencyjnością w poszczególnych ośrodkach, ale jak dla mnie to bardzo kiepski argument. Obserwowanie strony Vectry z cennikiem np. za pakiety nie ma w przypadku Kielc najmniejszego sensu, bo bezpośrednio w lokalu zawsze są inne ceny niż te które wiszą na stronie www. Na stronie www jeszcze w listopadzie była oferta: Platyna + 2 mb za 89 pln na 24 miesiące (12 miesięcy było za 99 pln). Wtedy (po paru miesiącach oczekiwania na lepszą ofertę) postanowiłem, że w końcu pójdę rozwiązać umowę z Vectrą i... wówczas w BOK dowiedziałem się, że w lokalu od kilku miesiący czeka na klientów oferta z platyną i 2 mb/s za owe 72,80 pln na 12 miesięcy...

Przyznam jednak, że w moim przypadku człowiek nie uczy się na błędach, bo już kilka lat temu Vectra wywinęła mi numer, gdy po zakończeniu umowy promocyjnej płaciłem za jakiś tam pakiet 89 pln, gdy inny za to samo płacili 39 pln. Dowiedziałem się o tym, że przepłacam po 6 miesiącach od znajomego w odwiedzinach. Ktoś powie, że Vectra nie ma obowiązku zawiadamiać o swoich nowych promocjach. Pytanie tylko dlaczego znajdą nas wszędzie (czytaj dzwonią na komórkę bez opamiętania) gdy chcą nam wcisnąć jakąś super ofertę za gigantyczne pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.5. W przypadku, o którym mowa w pkt. 4.3.b Abonent uprawiony jest do rozwiązania Umowy ze skutkiem na koniec miesiąca, w którym nastąpiła modyfikacja zakresu Usług, pod warunkiem doręczenia w tym zakresie Dostawcy Usług oświadczenia w formie pisemnej w terminie 14 dni od dnia wprowadzenia modyfikacji.

 

Modyfikacja usługi nastąpi 1 stycznia 2010 r., czyli wychodzi na to, że wypowiedzenie umowy możesz złożyć między 1 a 14 stycznia, ze skutkiem na 31 stycznia 2010 r. Przemiła obsługa w BOKu też tak to powinna rozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ale jutro wybiore sie do nich i face to face sie wszystiego dowiem. Chyba pocisne ich troche. Gdybym jednak trafil na Panią z ZNP (zespołem napięcia przedmiesiączkowego) to jaka alternatywa w tej chwili na rynku istnieje? Oglądam głownie tvn-y (w HD) , na Polsatach to głownie Sport (boks, p.nożna, p.siatkowa) , lubie tez te wszytkie kanały HD typu NG, AP, Discovery. Nie potrzeba mi kanałów typu HBO i canal +

 

Aha z internetu 8mb tez moge zrezygnować ale nie na poczet jakiegos przenosnego z limitem danych. Sporo zasysam z inernetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSport HD bedzie w Sport na ostro zastepuje Polsat Sport HD

nSport SD - złoty (cyfra i analog jak nie ma cyfrówki)

TVP Sport - złoty (cyfra i analog jak nie ma cyfrowki)

 

Polsaty Sport juz nie mają piłki boks lepszy jest na otwartym kanale Polsatu i w Canal + Lepiej wziaść Canal + niz Sport na ostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...