Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiadają się kolejne dwa nowe okienka otwarte w Vectrze :

Od 17 listopada do 1 grudnia : DOMO i POLSAT SPORT HD (SD) :)

 

więc Tobie również życzę najlepiej sprofilowanego pod Twoje potrzeby operatora TV na najbliższy rok.
Ach dziękuję. Jak zrobiło się teraz rodzinnie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny o dziwo niskie...chyba prawie każdy weźmie pierw na próbę dekoder a potem się zacznie masowe oddawanie...175 zł za aktywacje :crazy:

takie pytanie

 

mam zwykły tv(nie lcd z hd :read: ) czy będę mógł oglądać programy które nadają w hd?

czy jest zauważalna różnica w obrazie(jakości) pomiędzy sd a hd?

 

taki mały offtop ale jak już wchodzi dekoder hd z nagrywarka to chce wiedzieć czy jest sens się o niego bić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wydaje się nadwyraz prosta. Prawo marketingu w Vectrze działa pierwszorzędnie. Szkoda, ze nie idzie to także w drugą stronę > Abonenci Vectry.

Jest to nazwijmy to " zupełnie super,mega,extra i tak można mnożyć długo epitety (...) NOWOŚĆ w Vectrze" dlatego tez za taki towar jakim jest dekoder PVR HD trzeba słono zapłacić. Operator ten będzie powolywał się na swój nowatorski postęp w technicznych możliwościach. Niestety - konkurencja będzie mogła takie tezy głośno wykpić choćby np. UPC. Pamiętajmy jednak, ze inni usługodawcy także zaczynali od wysokich cen, aby móc zarobić na tym interesie duże krocie. Czas upłynie i Vectra obniży.

Choć moim skromnym zdaniem usługę PVR wprowadzają w okresie przedświątecznego szału i goraczki i powinni zrobić promocję . Ups ponoć jest. :arrow: Zwie się przetestuj dekoder PVR HD przez 2 miesiące. Najlepsza jest końcówka "Gwarantujemy zadowolenie lub możliwość zwrotu dekodera". I co im powiem na końcu : "Oddaję, gdyż nie podoba mi się jego wygląd, a po za tym nie mieści mi się w meblościance"? Bez jaj. Panie Prezesie :twisted:

 

Cennik z dzierżawą tego "super cuda" dajmy na to za pakiet platynowy wynosi 15,90,-/mies. Mam rozumieć , ze w tej cenie jest wliczona dzierżawa zwykłego HD'owca (5,90,-). Czyli sam PVR kosztuje Nas 10,-/mies.

 

Z dwojga złego wybieram PVR u konkurencji, albo kupię sobie dobrą książkę na wieczory zimowe :D

Pozdrawiam wszystkich abonentów Vectry chcących zamówić PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że to jedyna promocja, jaka Vectra zafundowała nam na święta. W sumie już drugi rok z rzędu nic specjalnego. Cena aktywacyjna jest duża, ale pewnie za pare miesięcy będzie sporo mniejsza.. Myślę jednak, że to taka strategia Vectry. Dadzą PVR na dwa miesiące, potem człowiek się przyzwyczai i już nie odda :twisted: Miesięczna cena za dekoder też pozostawia wiele do życzenia. O ile VIP'y mogą jeszcze się cieszyć, bo to tylko 4 zł więcej od dekodera HD, o tyle cena w platynie i złotym jest po prostu absurdalna.. Chociaż jeszcze niedawno w C+ takie "luksusy" kosztowały podobnie ;)

 

Jestem ciekaw, czy soft jest dopracowany, czy może Vectra robi z nas królików doświadczalnych. Mimo wszystko, Ci wszyscy którzy zastanawiali się między 'n' a Vectrą.. chyba nie mają zbytnio nad czym się zastanwaiać ;) Ten ichniejszy turbodekoder bije na łeb i szyję wszystkie dostępne u polskich operatorów. Cena również nie jest zbytnio wygórowana. Z biegiem czasu pewnie różnica w cenie będzie się zacierać, ale na razie fakty są faktami.

 

PS: Jakby ktoś poleciał w poniedziałek po PVR'a, prosiłbym o jakieś zdjęcia z menu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę w BOKu i pani powiedziała, że opłata za dzierżawę dekodera PVR ma być zbliżona do tej za dekoder HD. Jedynie opłata aktywacyjna ma być wyższa. Konkretów żadnych jednak nie podała. Aha, i w Białymstoku, multiroom miał być już dostępny od poniedziałku.

 

Jak zwykle, Vectra "mija się z prawdą"... Zbliżona? 15,90zł w Platynie zbliżone do 5,90zł? To jest blisko 3-krotnie więcej!!! A może mieli na myśli pakiet złoty? 19,90 = 9,90? To 2-krotnie więcej....

AKTYWACJA 179...PLATYNA 49ZŁ... PONAD 3-KROTNIE WIĘCEJ!!!

Ale cóż... DAJEMY WIĘCEJ! PRAWDA?

JEDNAK POCZEKAM NA MULTIROOM W NCE CHYBA...99ZŁ ZA PEŁNĄ OPCJĘ W N...ZA TO W VECTRZE MOGĘ WZIĄĆ PLATYNĘ I....NA PVR JUŻ MI BRAKNIE.... BRAWO VECTRO...TAK SIĘ ZDOBYWA UZNANIE ABONENTÓW!!!

 

Zresztą teraz to tańsze od vectry jest wszystko, łącznie z CP :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...