Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie chce się z wami podzielić wiadomością że do końca roku będzie wprowadzona do miast usługa mooltirum ale nie wiadomo czy będzie to dobre bo jeśli nie będzie drugi dekoder wliczany w jeden abonament czyli do jednego rachunku a trzeba będzie płacić drugi taki sam jak się ma pierwszy to lipa będzie :|

 

Ja też ci coś powiem w sekrecie paul: podobno vectra ma wprowadzić Animal Planet HD. Podobno też w miastach. Tylko nie mów nikomu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 do 17 listopada zostaną uruchomione kolejne dwa nowe okienka : FOX LIFE i NATIONAL GEOGRAPHIC HD.

Co ciekawe dla kanału NGC HD specjalnie przekonwertują obraz do wersji SD, aby każdy z Nas mógł się zapoznać z standardem "HD". I tym oto sposobem Vectra strzeliła sobie po raz kolejny w stopę. Większość ludzi nie zorientuje się, że jest to zmieniony z HD > SD i stwierdzą, że specjalnej różnicy w obrazie nie ma. Więc i po co zamawiać HD ? O zgrozo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że to dobry pomysł. Przecież jest to otwarte okno dla posiadaczy dekoderów SD, a ci bez przekonwerterowania nie mogliby wogóle zobaczyć obrazu w otwartym okienku, dlatego w tym przypadku ma to sens. Zresztą chyba każdy kto posiada dekoder wie, że aby oglądać obraz w jakości HD trzeba mieć dekoder HD. Poza tym na tym kanale są programy, które wogóle nie są nadawane na zwykłym HD i z tego powodu ma to również sens, można zapoznać się z ciekawą ramówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszyscy znaja dobrze co nadaje NGC HD zejdz na ziemie nie kazdy to maniak TV i wie co nadaje NGC. A otwarte okienka maja pokazywac oferte a nie jakośc kanału, Ci co maja pakiet złoty nie maja dekoderów HD a NGC chyba można dokupic osobno do złotego wiec to otwarte okienko jest jak najabrdziej na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"O 7 nowych stacji (w tym 4 HD) telewizja kablowa Toya poszerza swoją cyfrową ofertę programową. Ponownie zajmie pozycję lidera wśród polskich operatorów kablowych i satelitarnych oferując aż 15 programów w formacie High Definition.

Nowe programy ofery to: Animal Planet HD, Nat Geo Wild HD, Eurosport 2 HD, Fashion TV HD, Discovery Historia, Nat Geo Wild, Eska TV."-info za stroną media2.pl.

 

To jest prawdziwy lider tv kablowych a nie jak Vectra papierowym. W każdej chyba ulotce reklamowej jak również w każdym newsie skierowanym do mediów rzecznik prasowy Vectry trąbi,że to oni są niby liderem.No to mają okazje pokazać czy tak jest w rzeczywistości.Vectro czekamy na Twój ruch.Wykaźcie się wreszcie, niech Wasze przechwałki nie pozostaną tylko na papierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Jeszcze w tym roku muzyczna telewizja Eska TV chce powiększyć swój zasięg z 600 tys. do 1,4 mln odbiorców. Obecnie nadawca prowadzi rozmowy w tej sprawie z kablowymi operatorami UPC Polska , Aster , Multimedia Polska oraz Inea - dowiedział się Dziennik Gazeta Prawna. Wczoraj o dołączeniu Eska TV do oferty poinformowała telewizja kablowa Toya, wkrótce kanał zawita także do Vectry. " cytat za stroną media2.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czym się tu podniecać :?: Kolejny klon "pseudo" stacji muzycznej typu VIVA POLSKA czy noo MTV pl. Teraz tych stacji muzycznych w Vectrze o niskim poziomie rozrywki będzie jak grzybów po deszczu.

Zważcie na to, ze to ESKA TV walczy o poszerzenie zasięgu i chce dojść do Vectry czy tam UPC. Z informacji nie wynika, aby to właśnie vectra wyszła z inicjatywą i chęcią poszerzenia swojego portfolio.

A mogliby się postarać o jakąś odmieną / inną / nowatorską stację na polskie warunki. Mam na myśli tu : VH1 CLASSIC czy MEZZO. O MCM już nawet się nie rozpisuję....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się rękami i nogami pod powyższym postem. Zamiast wprowadzić jakiś odmienny, muzycznykanał, po raz kolejny wciska się nam jakiś komercyjny crap. Już ich jest dużo, lista tylko się powiększy..

Ja już nie jestem w Vectrze wybralem Polsat i jestem zadowolony mam tvp Sport Eurosport2 HBO za tą samą cene co płacilem Wectrze.Moi znajomi co mają TV Vectra nie chcą kolejnego badziewia jak Eska TV TP to powielanie istniejących już muzycznych programów.Widocznie Vectra przoduje w badziewiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo już coś może o tym nowym dekoderze..? chodzi mi głownie o prognozowaną cenę ? marudzicie tyle o ofertę programowa...żadna platforma(Polsat,N,Cyfra) nie ma w ofercie wszystkiego..choć dodanie takiego kanału jak anonse tv to już było :crazy:

 

sam czekam na kanały takie jak tv 1000...coś innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...