Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

VECTRA na Facebook'u powiedziała , iż ANIMAL PLANET HD będzie w pierwszej połowie października ( kilkakrotnie powtarzali to !!!! ) !!

Podziwiam Twoją osobę, skoro dalej wierzysz w słowo mówione! Pragnę tylko przypomnieć, że Vectra już od sierpnia mówiła o uruchomieniu we wrześniu AP HD. I co ? I pozstały tylko suche posty użytkowników. Wszystko zależy od spraw technicznych i ich wdrożeniu. A z tym Vectra ostatnio ma problem. Nie chcę mnie się wierzyć w to, że została zawalona sprawa nie dostarczenia sprzętu. Musieli coś napisać na Facebook-u, aby zamknąć Nam na miesiąc buzię. Nie nakręcaj się tak, gdyż możesz się szybko rozczarować. O ile już się nie przejechałeś na postach pana Vectry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Vectry darowałbym sobie dalsze prowadzenie konta na Facebooku, bo przy takich abonentach nie opłaca się informować o czymś z wyprzedzeniem.

Trzeba być zadowolonym, że w miarę wcześnie dostajemy info co dołączy do oferty, więc dziwią mnie ciągłe narzekania, że nadal nie ma zapowiadanego na październik (wcześniej wrzesień) AP HD. Nie znamy i nie poznamy wszystkich kwestii formalno-technicznych związanych z uruchomieniem nowego kanału, wobec tego trudno pewnie ustalić jakąś datę ze 100% pewnością. To doprecyzowanie do pierwszej połowy miesiąca było już wymuszone przez użytkowników FB. Podejrzewam, że jeśli 16stego nadal Animal nie dołączy do oferty, to zrobi się na tamtym forum głośne larum. I wtedy już bliższych informacji o kolejnym kanale HD zapowiadanym na listopad nie dostaniemy wcale :P

 

Tak więc...cierpliwości Panowie (szczególnie do takiego jednego, który na FB pytał w której "połowie połowy" miesiąca wejdzie AP HD :lol2::lol2::lol2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cierpliwości Panowie (szczególnie do takiego jednego, który na FB pytał w której "połowie połowy" miesiąca wejdzie AP HD :lol2: :lol2: :lol2: )

Fakt. Jest taki jeden, który jak wszyscy między sobą wiemy zachowuje się lekko delikatnie mówiąc nadpobudliwie. Zasmakował koleś HD i teraz chce jeszcze więcej :) Z biegiem czasu ustąpi mu to, jak zaczną się pierwsze klasówki w szkole :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK. Tylko zważcie na jedno. Profil Cyfrowej Vectry na Facebook'u został uruchomiony także w celach promocyjnych. A to, że możemy wypowiadać się na różne tematy dotyczące tego co Nas boli i męczy to już inna para kaloszy. Stwierdzam jedno. Co niektórzy pisząc na tym forum Facebook'a zapomnieli braku dobrego smaku i nie wiedzą kiedy się opamiętać. Łapią pracownika Vectry za słówka, przekomarzają się kto miał, ma a nawet będzie miał rację :) Po prostu SZOK ! Apeluję. Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie. Mam wrażenie, że co po niektórzy zachowują się jak wataha no może nie wilków, ale hien na pewno :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to będzie 26 albo 25. Jest to tzw. data umowna. Pewne jest, że na pewno go dołączą.

Polecam przeczytać sobie na stronie :arrow:http://media2.pl/telekomunikacja/57528- ... zje-(dvb-h).html, gdzie rzekomo Vectra zamierza wstąpić do projektu mobilnej telewizji DVB-H. Planują też wykorzystać hurtową ofertę INFO-TV-FM dotyczących własnych świadczących usług detalicznych. Ach, ta Vectra. Jaka ona jest rozwojowa i dodatkowo patrzy perspektywicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listopad juz tuz tuz pobawmy sie w typy nowego kanalu HD o ktorym mowil Pan Vectra na facebooku he he.Ja marze o TVP HD ale obstawiam ze na 65 procent bedzie to TVP HD 15 procent ze Eurosport 2 HD 10 procent na Nat Geo Wild HD i 10 procent na Polsat HD.Na ten Eurosport 2 HD czekam najmniej bo pewno jak co wsadza go do Sport na ostro.Typujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon na biuro obslugi albo udaj sie do lokalnego przedstawiciela na stronie nie ma takich informacji przynajmiej ja ich tez nie znalazlem zwykly przypadek,chcialem wziasc canal plus za cene ktora podaja na internecie tam chyba jest 19.90 pierwsze pol roku a drugie pol roku 29.90 a pani mi oznajmila ze jest nowa promocja 19.90 przez 18 miesiecy cena gwarantowana wiec zrezygnowalem ze sportu na ostro za ktory placilem tez 19.90 canal plus to zdecydowanie lepsza oferta sport+film a oferta jest prawdziwa bo ja juz ogladam :jupi: a i pierwszy miesiac podlaczenia masz za darmo aktywacja 9zl naprawde warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi gdzie masz informacje o promocji na canal plus w vectrze 19,90 przez 18 miesiecy ? Bo ja znalazłem na ich stronie tylko informacje z ceną 29,90.

Otóż owa informacja znajduje się w tym linku :arrow:http://www.vectra.pl/pdf/regulamin_dtv_ ... 990x18.pdf > Jest to co prawda opis umowy, którą się podpisuje, ale wyjaśnia wszystko. możesz wybrać dowolny pakiet PREMIUM za cenę 19,90,- / mies. przez okres 18 mies. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na chwilę obecną odradzałbym o myśleniu nad kanałami TVP. Będą to pewnie kolejne dwa tematyczne. Ostatnio w sieci pojawiła się informacja o tym, że Viasat zmienia swój "image" i zamierza poszerzyć w listopadzie zasięg swoich kanałów. Vectra może doszła do porozumienia w sprawie dołączenia TV 1000.

Po drugie abonenci Vectry ostatnio usilnie prosili o uzupełnienie oferty muzycznej. Jest w takim razie szansa na MTVN HD, który zapewne trafi do platyny. A od Nowego Roku cena platynki w górę. Tak mi się zdaje :/:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie chce się z wami podzielić wiadomością że do końca roku będzie wprowadzona do miast usługa mooltirum ale nie wiadomo czy będzie to dobre bo jeśli nie będzie drugi dekoder wliczany w jeden abonament czyli do jednego rachunku a trzeba będzie płacić drugi taki sam jak się ma pierwszy to lipa będzie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paul))) taka mała uwaga na początek. Jak piszesz posty to używaj znaków interpunkcyjnych - szczególnie kropek. Budujesz "zdanie" wielokrotnie złożone, które jest pozbawione sensu. Nie lepiej będzie jak wystukasz dwa krótsze ? Jak się czyta ( szczególnie Twój ostatni post ) to ma się wrażenie tzw. słowotoku :wink: Popracuj nad tym. Proszę :smile:

Ta informacja przewijała się już w tym topiku kilkanaście postów wcześniej. Wystarczy cofnąć się o parę stron do tyłu. Ktoś już to rozpisywał. :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie chce się z wami podzielić wiadomością że do końca roku będzie wprowadzona do miast usługa mooltirum ale nie wiadomo czy będzie to dobre bo jeśli nie będzie drugi dekoder wliczany w jeden abonament czyli do jednego rachunku a trzeba będzie płacić drugi taki sam jak się ma pierwszy to lipa będzie :|

 

jaki sens miałby multiroom gdybyś miał płacić drugi abonament w wysokości pierwszego?? Takie coś możesz przecież teraz zrobić podpisując druga umowę :D

Ceny za multiroom są już w cenniku głównym podane: 9,90zł za złoty / 5,90 za platynowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...