Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@Scorpion Czyli wniosek z tego, że jak wezmę CANAL+ z HBO to umowa leci na 12 mies. ? TAK ? A jak sam CANAL+ za 24,95,- przy platynie to też na rok ? :? Liczyłem, ze jest okres zobowiązania wynoszący chociaż 6 mies...

 

Z tego co się dowiedziałem w BOK, pakiety są na 12 miesięcy. Inna opcja to czas nieokreślony, czyli C+ za 39zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo: Vectra zaczyna mnie zaskakiwać. Na rozpisce kanałow vectry pojawił sie nowy kanal na pozycji nr. 507 DISCOVERY HD :arrow:http://www.vectra.pl/uklad-programow,1,1,1.html Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Z drugiej strony powinni to już dawno zrobić... :) Ciekawe w jakim pakiecie będzie, czy tylko jako opcja dodatkowa ? I za ile ? 9,90,- ?

 

Chyba znalazłem odpowiedź gdzie DISCOVERY HD wyląduje w platynie :arrow:http://www.vectra.pl/platinum/porownanie_pakietow.php :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie portale internetowe piszą, że discovery HD dołączyło już do oferty, ale tak naprawdę jeszcze nie zameldowało się ono na liście kanałów i nie wiadom,o kiedy to nastąpi ?

Swoją drogą Vectra zrobiła kapitalny biznes z wrzuceniem DISCOVERY HD do platyny. Teraz abonenci, którzy wahali się brać platynę, a nawet z opcją HD ( oprócz NGC HD bo reszta to same podróbki HD ) z pewnością zamówią, a Vectra zbije na tym ogromną kasę. Za samą aktywację uzyskają 49,- + miesięczny abonament wynoszący 5,90,- >> to musi być zysk. Teraz naprawdę warto wziąć platynę + HD.

Nasze spekulacje zaczynają pomału się sprawdzać. Wypisywaliśmy kiedyś, że po połączeniu Vectry z operatorem Spray będzie możliwość przenoszenia kanałów. Pierw padło na DISCOVERY HD. Czyżby w kolejce czekały NG WILD, TV 1000 i WEDDING TV :?: Byłoby ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonała wiadomość! :) Chyba się Vectra rozszalała, dwa kanały w jednym miesiącu, święto jakieś? A najlepsze, że Discovery HD jest jednak troszkę bardziej wartościowym kanałem niż ostatnio serwowane nam np. anonse

Wszak nie cieszmy się zbyt wcześnie, ale to dobry prognostyk. Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumiec ze Discovery HD po 6 zl a reszta HD po 9.90 oprocz NG HD ?.Bo to juz byloby smieszne.Czy na stronie Vectry te opcje premium sa do zlotego czy do platyny ? Na 100 pisze ze po 14 zl wychodza razy 4 a na stronie ze razy 4 po 18.75.Jeszcze tylko TVP HD w Vectrze i bede wniebowziety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam zamiar wziąć jutro dekoder HD. Gdy dowiedziałem się, że od jutra do platyny dochodzi Discovery HD to do teraz nie mogę w to uwierzyć :)

 

a) Na jakie koszta muszę się przygotować ?

B) czy warto jednak brać platynę z HD ? - liczę na zdanie specjalistów ( chodzi mi o jakość tych kanałów HD )

c) czy kabel HDMI jest wymagany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...